Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.04.2010, 14:42   #40
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,499
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 4 dni 4 godz 5 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uriel Zobacz post
Te szyby będą pasować do RD03? Ja w mojej mam jakieś strasznie zużyte truchło z popękanymi mocowaniami i tylko czekam na dzień gdy mnie zdekapituje.

Szukam czegoś w miarę wysokiego bo mam 195cm. Pogodziłem się już z tym że będzie mi waliło w pysk bez deflektora, ale chciałbym się móc schować za szybą jak się lekko zgarbię :-)
No to raczej będzie problem. Też mam 195 wzwyż i jak narazie nie znalazłem idealnego wyjście. Mam mgg wysoką, lekko podniesioną do pionu i teraz dostaję centralnie w oczy, ale przynajmniej się mogę wyprostować. Wcześniej dostawałem w szczękę i się garbiłem-było nie wygodnie. Teraz bym spróbował wersję z oryg. szybą i jakimś deflektorem. Możliwe, że zrobionym z mgg, bo jest pęknięta w połowie i nie wiem ile jeszcze pociągnie (wywiercona dziurka na końcu pęknięcia, powertapem zaklejona ). Podobno niska szyba daje radę, bo się dostaje "czystą" strugą powietrza, a nie "zwichrowaną" przez szybę. Coś w tym jest, bo jak jadę na stojaka jest spokój w kasku, a za szybą to jak w pralce.
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem