Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.04.2010, 09:05   #69
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 1 godz 24 min 14 s
Domyślnie

Nie macie jeszcze dość? Jest o co bić pianę? Królów już nie ma i nie będzie, a Wawel jest i będzie. Skoro jest miejsce to niech tam spocznie. Czy to aż tak wielki dramat że go tam pochowają? Wg mnie były lepsze miejsca na miejsce pogrzebu ale i Wawel mi nie przeszkadza.

Cytat:
Napisał miroslaw123 Zobacz post
Suche fakty na temat opinii o śp. Prezydencie w momencie gdy żył...dokładnie z przed roku!

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/dra...ieg_95210.html

"Większość Polaków negatywnie ocenia Lecha Kaczyńskiego. Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że źle pracę prezydenta opiniuje aż 68 proc. ankietowanych - to 3 punkty procentowe więcej niż przed miesiącem. Zdecydowanie źle - 31 proc., a tylko 2 proc. uważa, że głowa państwa pracuje "zdecydowanie dobrze".

Okazuje się, że obecne oceny Lecha Kaczyńskiego są najgorsze od początku jego kadencji! Pracę głowy państwa pozytywnie ocenia jedynie 23 proc. ankietowanych.

Gorsze od prezydenta notowania ma tylko Sejm - 72 proc. Polaków negatywnie ocenia pracę posłów. Pracę senatorów krytykuje 55 proc. z nas.

Z sondażu przeprowadzonego w dniach 2-4 kwietenia wynika, że przestaliśmy ufać Instytutowi Pamięci Narodowej - w ciągu ostatniego miesiąca oceny działalności IPN bardzo się pogorszyły. Obecnie IPN uzyskuje 28 proc. ocen dobrych (spadek o 14 proc.) i 44 proc. - złych (wzrost o 14 proc.)."

A teraz pytanie, czym sobie zasłużył by być pochowanym na Wawelu?
Odpowiedź: ..... ja nie znajduje...
Chłopie powszechnie wiadomo że media celowo kreowały Prezydenta na nieudacznika i kogoś kto nie powinien piastować tego stanowiska. Po co i dlaczego? To chyba jasne. Ważniejsze ekipy, które miały lepsze układy i pociągały za sznureczki, których końce są w gabinetach prezesów firm medialnych. Tym samym dochodziło do kompromitującego obrazu Prezydenta. I od "zrobienia" takiego wizerunku przez media, do złych wyników w ankietach i sondażach droga jest bardzo krótka. PR-owcy zrobili swoje. Równolegle robono podkład pod przyszłą kampanię wyborczą, w której zwycięzcą ma być ....

I teraz pytanie konkretnie do Ciebie miroslaw123. Podaj te suche fakty, nie podpierając się o żadne doniesienia medialne. Czym takim zraził Cię Prezydent Kaczyński? Czemu był tak beznadziejnym Prezydentem? Wreszcie co on takiego złego zrobił? A może powiedz mi jeszcze w czym był gorszy od Kwaśniewskiego, który we wszelkich sondażach za czasów swojej kadencji był spooooooro wyżej. Już nie wspomne o porównaniu z Jaruzelskim bo tego się nie da porównać kompletnie. Ech czepiancie sie cżłowieka, który tak naprawdę robił swoje.
diverek jest offline