Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.02.2010, 01:40   #109
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
gdybym nalezał do Waszej grupy i dzięki forum zarobił na czysto np podane przez ciebie te 40.000zł to wstydziłbym się proponować marne 400zł
Dzieju, Franz napisał o tych 40 tys PLN tylko przykładowo. Nie wiem ile by musiał Afryk sprzedać żeby tyle na czysto zarobić. Zresztą czy to tak na prawdę ważne ? Franz i forum to pewna symbioza. On na tym zarabia a forumowicze mają dostęp do Afryk w dobrym stanie.

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Każdy by okreslił ile zyskał i wspomógł forum np 5% dochodu.
No ale u nas się nie da.
Hmm zauważyłem że ostatnio jakoś negatywnie jesteś nastawiony do życia Widzisz bo to nie jest takie proste. Jeśli ktoś dorywczo zajmuje się sprzedażą czegoś na forum i tylko na forum to dosyć łatwo mu policzyć dochód. Jeśli jednak ktoś musi zapłacić co miesiąc ratę leasingową, czynsz za lokal, ZUS, koszty paliwa itd i sprzedaje towar także poza forum to sporo pracy by kosztowało żeby obliczyć faktyczny dochód z forum i od tego wartość 5 %. Poza tym mogą się zdarzyć miesiące gdy koszty przewyższą przychody i co wtedy ? Forum ma mi wypłacić 5 % zasiłku ? Łatwiej i moim zdaniem uczciwie jest powiedzieć: jestem w stanie wpłacać na forum 200 PLN na kwartał i tyle wpłacać.
__________________
Hubert

hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem