Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Światowe Starcie Czarnych Tytanów (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4701)

zombi 29.11.2009 23:31

Światowe Starcie Czarnych Tytanów
 
Idzie zima, dzielni podróżnicy dawno powrócili w domowe pielesze. Chyba wszyscy zachwycaliśmy się tegorocznymi wyprawami, a wyprawy to punk centralny tego forum.
Dlatego w tym roku postanowiłem zorganizować konkurs. Cicho liczę, że będzie to pierwsza edycja cyklicznego konkursu Afrykańskiego (z czasem lepiej zorganizowanego i z coraz większym prestiżem ;) ).


Cel konkursu:
Wyłonić NAJ (najfajniejszą, najciekawszą, najcięższą, najdłuższą, najkrótszą, najgłupszą czy jak kto woli najmądrzejszą) wyprawę tego roku tego roku. Każdy niech wybierze sobie kryterium.
Kto może rywalizować:
Relacja wyprawy na jakimkolwiek moto, przedstawiona w roku bieżącym na forum AT. W wyprawie uczestniczyć musiał co najmniej 1 czarnuch rodem z tego forum. Wyprawa zastała zakończona w roku bieżącym.
Zasady wyboru:
Zmiana - Ankieta, na podstawie propozycji przedstawionych w tym wątku.
Rozstrzygnięcie:
31.XII.2009
No i nagroda:
- Splendor i chwała,
- Dyplom Czarnego Tytana (można zachować dla dzieci ;) ) , -
- Zestaw kosmetyków/chemii z Fuchs Silikone (od Michoo)
Pro Chain Syntetic 400 ml x2
Brake Cleaner 400 ml
Carb Cleaner 400 ml
Silkopen 400 ml
Chain gel 400 ml x2
Chain Cleaner 600 ml x2
Foam Filter Oil 600 ml
Pro RG2 Synthetic RacingGrease 500g.

- Super kominiarka firmy Brubeck :)
Moje oczekiwania:
Dobra zabawa i konstruktywne zgłoszenia. :D

Andrzej_Gdynia 02.12.2009 21:28

Hej i co? Cisza? Może to jednak dobry pomysł - ot taki nasz własny wewnętrzny konkursik na opowiadanie z wyjazdu? W dodatku jest bezinteresowny sponsor... A zima zapowiada się długa...

felkowski 02.12.2009 21:43

a może wytypować nominacje a potem znanym sposobem ankiety wszyscy wybierzemy najfajniejszą

sambor1965 02.12.2009 23:02

A nie lepiej od razu dac Czosnkowi? Nie dosc ze relacja fajna to i kominiarka twarzowa ;)

Tymon 03.12.2009 15:07

Moje Typy
 
Wiem ze mało mam do powiedzenia na tym forum ale skoro nikt się nie kwapi do typowania ja postanowiłem zaproponować kilka wypraw...
Musze jednak wspomnieć, ze nie czytaczem wszystkich wypraw które się w tym roku okazały...

W kategorii Debiuty proponuje bestseller Kolegi Czosnka pod tytułem:
"DLACZEGO KIRGIZ SCHODZI Z KONIA? Czyli Leszcz Adventure Team w wielkiej wyprawie badawczej do Azji centralnej"

W kategorii Spontan Roku seria opowiadań kolegów Bajrasza, Deptula i Myka o bohaterskiej wyprawie pod tytułem: "Coca Kola-gdzie komary w dupę tną"

W kategorii najtwardszej wyprawy (zarówno dla sprzętu jaki i uczestników) nominacja przypada dla serii opowiadań kolegów Wiecznego, 7Grega i Felka pod tytułem:
"multumesc 2009"

Zdaje sobie sprawę, ze jest jeszcze kilka ciekawych opowiadań ale jak na razie te przyciągnęły moja uwagę najbardziej.

lena 03.12.2009 21:32

A samotna wyprawa Majo?

myku 03.12.2009 21:38

Rowniez uwazam,ze Majo byl w tym roku de best:Thumbs_Up:

Marcin SF 04.12.2009 08:54

a może tak Ola i Jurek ... chyba najdalej, najdłużej i najciekawiej. Relacji też się pewnie doczekamy :)

Ola 04.12.2009 09:34

Cytat:

Napisał Marcin SF (Post 87102)
Relacji też się pewnie doczekamy :)

Hej, no przecież relacja jest na naszym blogu (który tak mozolnie pisaliśmy podczas wyjazdu :vis:). Wiem, że strona nie jest "user firendly" i ciężko się to czyta (dotarły do nas wszystkie krytyki) - postaramy się coś z tym zrobić. Nie ma chyba sensu przeklejania wszystkiego tutaj, skoro jest tam :)...

Jednej (innej niż ta co jest) relacji z wyjazdu to raczej nie będzie. Może krajami albo "grupami krajów", takie coś w odcinkach. A najpierw to się muszę w ogóle nauczyć zdjęcia na forum wrzucać, bo co już chcę coś wrzucić to mi nie wychodzi... Nie wiem czy mam w pracy jakies blokady, czy coś źle robię :(

Pomysł na konkurs fajny. Choć przyznam, że od powrotu nie udało mi się przeczytać wszystkich relacji, więc co do moich kandydatur to się jeszcze nie wypowiadam.

Pozdrawiam
Ola

zombi 04.12.2009 11:49

Mała aktualizacja Kolejny sponsor Michoo dorzuca do puli nagród zestaw kosmetykow/chemi z fuchs silkolene.:Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.