Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Stłuczka w Stambule (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34886)

Futrzak 29.04.2019 16:10

Stłuczka w Stambule
 
Pany potrzebne informacje miałem kolizję w Stambule dziś. Najechała na nas młoda dama uszkodzony kufer i gmol reszta bmki cała tak tak o dziwo😂 była policja i dała zwykła kartkę ręcznie wypisana że jutro na komisariat po południu po protokół. Na co mam zwrócić uwagę i co z komisariatu policji zabrać by w kraju zlikwidować szkodę do ubezpieczyciela się ku....a dodzwonić nie moge.
Historia ma też swój dobry finał że jak w nas uderzyła wpadliśmy w krzaki zbiegło się w huj ludzi a turasy odrazu przynieśli piwo i mówią pij u nas nie ma problemu z alkoholem po przyjeździe patrolu dmuchanko w gwizdek a że nie piłem to było kurwa zdziwienie że jak to 0 . Więc co mam zabrać by mnie te ....... Nie wydymaly nic nie dają po angielsku tylko w ich języku

heniekstar 29.04.2019 16:26

Kontakt z kosulatem. Mają tam kogoś kto ewentualnie pomoże w ogarnięciu tematu. Jak zaczynają kombinować, to może ich trochę ostudzić.
Tel do Konsulatu w Stambule: : +90 530 469 18 81

calgon 29.04.2019 18:30

Myku miał taką akcję ,może coś pomoże.???

Wydaje mi się, że musisz spisać gdzie ma ubezpieczony pojazd sprawca i mieć numery i dane jego polisy.
Weryfikacja notatki z policji też potrzebna co by się nie okazało ,że to nagle Ty stałeś się sprawcą.

Są tu mądrzejsi w tych kwestiach to mam nadzieje ,że coś dzisiaj napiszą.

Onufry22 29.04.2019 18:53

Futrzak ja bym zaczął sprawdzenia polisy turystycznej. Może w zakresie masz pomoc prawną i tłumacza, który pójdzie z Tobą na komendę?
Jaką masz polisę to sprawdzę. Ewentualnie zadzwonię do TU i zapytam jak mogą Tobie pomóc.

rumpel 29.04.2019 18:58

Futro trzeba jechać do Was z odsieczą?

myku 29.04.2019 19:16

Jak Calgon mówi miałem dzwona przed 11oma już laty. Mocno pokiereszowany byłem i dopiero po czasie składałem zeznania. Znajdź sobie lokalesa który mówi po angielsku lub jak w moim przypadku niemiecku. Nawet mu zapłać za przysluge. Jakiegoś rozgarnietego studenta czy coś w tym stylu. Dzwon do konsula i poradz sie. Zadzwoń do ubezpieczyciela. Powodzenia.

Futrzak 29.04.2019 21:58

!AM już na miejscu gościa z angielskim co mówi też po turecku
Jutro mam odbiór protokołu z policji z tego co wytłumaczył mam też od nich dostać info co dalej
Allianz już się kontaktował @ więc czekam na jutrzejszą rozmowę na komisariacie
Odsiecz nie potrzebna ogólnie jesteśmy cali i zdrowi
Onufry dzięki za @ na razie zdaje się na przedstawiciela Allianz

Stachu 30.04.2019 12:20

Futro mam nadzieję że nic się Wam nie stało. Uważajcie na siebie i powodzenia!

Futrzak 30.04.2019 17:21

Więc sprawy maj Asię tak
Napisałem @ do konsulatu i ubezpieczyciela Allianz z danymi ubezpieczenia, numerem pojazdu, oraz ulicą na które miało miejsce zdarzenie
Z rana zadzwonił konsul że moja sprawa jest w toku i jest po kontakcie z przedstawicielami Allianz oraz jak będzie gotowy protokół do podpisu zadzwonią i powiadomią
Zadzwonili i podali adres gdzie się mam udać spytali czy mam czym dojechać oraz czy potrzebuje jakiejkolwiek pomocy bo jeśli tak przyślą samochód do hotelu oraz osobę mówiąca biegle po polsku i turecku.
Po przybyciu na komisariat Panowie sprawdzili prawo jazdy i powiedzieli że przedstawiciel konsulatu już wszystko załatwił mam do odbioru tylko 2 dokumenty protokoły z zdarzenia i już dzwonią do konsulatu że jestem i przez telefon mi wszystko wyjasnią. Okazało się że mam tylko podpisać odbiór dokumentów i bezpiecznie kontynuować podróż, ubezpieczyciel po powrocie do Polski zajmie się likwidacja szkody.Pan konsul sam pożyczył również bezpiecznej podróży i zaproponował wspólną kolację ..... Więc idę korzystać
Dziękuję wszystkim za troski i pomoc

tyran 30.04.2019 18:24

Super! Szerokości!

P.S.
Jaki ludzki konsul!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.