Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Pierwsze koty za płoty. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6546)

myku 12.06.2010 21:42

Cytat:

Napisał Azja (Post 119215)
Mykuś, a Ty nie powinieneś się już pakować? Twoja Wyspa czeka;)

Jak kocha to poczeka.Jedziesz ze mna;).Mam jeszcze calutki miesiac.

Mroq 13.06.2010 12:15

bruneta, gratulacje !!!!, azja - wolniej !!!

Brunetka 13.06.2010 12:42

a dzięki dzięki :) teraz to ja trzymam kciuki za resztę lejdisek które w niedługim czasie będą zdawać egzamin :D

Azja 13.06.2010 13:04

Cytat:

Napisał Mroq (Post 119298)
azja - wolniej !!!

oj dobra, dobra :rolleyes:

elutka 16.06.2010 01:00

Przyłączam się do gratulacji dla wszystkich zdanych :) brawo dziewczynki:brawo:

Azja kochanie ciekawa jestem czego oni Cię tam uczą? Czy coś zmieniło się w szkoleniu w ostatnich latach? Masz jednego instruktora czy możesz sobie zmieniać? Mam nadzieję, że ten pan co Cię uczy jest przynajmniej jeżdżącym motocykistą? Jeździ z Tobą czy pomyka w samochodzie?
Jak masz jakieś wątpliwości pisz tu szybko - wyślemy Roomyanka z interwencją - ta kobieta "urobi" każdego faceta ;):haha2:
buziak

Roomyanek 16.06.2010 02:14

Cytat:

Napisał elutka (Post 119700)
Jak masz jakieś wątpliwości pisz tu szybko - wyślemy Roomyanka z interwencją - ta kobieta "urobi" każdego faceta ;):haha2:
buziak

Oj tam, oj tam :lol8::lol8::lol8:
Azja jestem do dyspozycji :bow::)
Brunetka gratulacje od Blondynki (hahaha jeszcze jedna brunetka i zrobi nam sie przerwa w mysleniu)

Brunetka 16.06.2010 11:47

Dzięki za gratulację :) pod koniec tygodnia chyba się przejadę i się dowiem kiedy będzie moje prawko :)

Co do zdawania czy blondi czy bruneta to chyba nie ważne, ważniejsze jest to że jest nas coraz więcej oczywiście mówię o lejdiskach :D

Robimy powoli konkurencję dla motorboy-ów :haha2:
Więc może jakiś kiedyś zlocik bardziej ekstremalny ???

Brunetka 16.06.2010 23:47

I tak dziś zrobiłam niechcący swój dziewiczy rejs Afryczką - paparyczką :)
Może nie wiele bo tylko ok 25 km ale sama i co najważniejsze na niej :lc8:

Azja 17.06.2010 12:41

Elu, pan jest jeżdżący - młody chłopak, ale wydaje się być motocyklistą z dużym doświadczeniem. Niestety jego szef, czyli właściciel szkoły, nie ma pojęcia, nie tylko o motocyklach, lecz przede wszystkim o prowadzeniu takiej działalności. Mam już nieźle podniesione ciśnienie - "mój" motocykl stoi w warsztacie i nie wiadomo kiedy wyjeżdżę pozostałe godziny. Oczywiście, nie ma mowy o motocyklu zastępczym. :mur:
Tu chyba nawet interwencja Roomyanka nie pomoże:)
Całusy.

diverek 17.06.2010 13:54

Cytat:

Napisał Azja (Post 119920)
Mam już nieźle podniesione ciśnienie - "mój" motocykl stoi w warsztacie i nie wiadomo kiedy wyjeżdżę pozostałe godziny. Oczywiście, nie ma mowy o motocyklu zastępczym. :mur:
Tu chyba nawet interwencja Roomyanka nie pomoże:)
Całusy.

Mieliśmy podobny przypadek. Pod Brunetką połamał się tylny amortyzator (tzn ja dzień wczesniej wpadłem w dziurę a ona tylko go dokończyła). Ale nasza przerwa wyniosła tylko tydzień. Motor połatali tymczasowo, tak aby dało się jeździć i dokończyć kurs. Może gdybyśmy chcieli wszystkie godziny wyjeździć to znowu by się rozsypał. Ale ja w sumie nawet połowy nie wyjeździłem a Brunetka może połowę. I on i my stwierdziliśmy że szkoda czasu i że gotowi jesteśmy do egzaminu, I wszyscy mieliśmy rację.:D

A u Ciebie z tego co pamiętam tez już niewiele pozostało. Nie możesz się z nim dogadac żeby odpuscił sobie ą końcówkę? Nie czujesz sie na siłach aby podejść już teraz do egzaminu?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.