Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Gruzja (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35604)

Gilu 16.08.2019 09:39

Gruzja
 
Za trzy tygodnie lecimy z kolegą na tydzień do Gruzji
Zdecydowaliśmy się na wynajem motorków na miejscu i plan jest żeby pojeździć po ichniejszych pagórkach od Omalo,drogę wojenną z dolinami Trusso,Juta i petle swanecka
Zna ktoś na trasie jakieś wisienki których nie ma w przewodnikach a wartało by zobaczyć.Tylko nie parki rozrywki i muzea a dzieła przyrody

bicio 16.08.2019 10:22

Nie wiem u kogo wynajmujecie, ale najlepiej pogadać z chłopakami od wynajmu bo z reguły mają obczajone fajne miejsca.

Gilu 16.08.2019 11:18

Cytat:

Napisał bicio (Post 647707)
Nie wiem u kogo wynajmujecie, ale najlepiej pogadać z chłopakami od wynajmu bo z reguły mają obczajone fajne miejsca.

To na miejscu,tutaj jest wiele osób które tam penetrowały teren

myku 16.08.2019 16:44

Cytat:

Napisał bicio (Post 647707)
Nie wiem u kogo wynajmujecie, ale najlepiej pogadać z chłopakami od wynajmu bo z reguły mają obczajone fajne miejsca.

Z kim najlepiej o takiej opcji gadać?

Lakrua 16.08.2019 19:01

czym chcecie jechać ?

bicio 16.08.2019 21:27

Cytat:

Napisał myku (Post 647733)
Z kim najlepiej o takiej opcji gadać?

Jak wynajmujesz w motogruzja.pl to gadaj z Łukaszem co serwisuje te motki i robi też za przewodnika u nich.

myku 16.08.2019 21:59

Dzieki.:Thumbs_Up:

Demolka 18.08.2019 08:54

Właśnie, zależy czym jedziecie, bo jeśli bierzecie cos pokroju xt600r, to przecież nie wywieziecie ich w wysoki Kaukaz :) wiem Gilu, ze Ty byś wyjechal na Kazbek czołgiem, mowie o sprzęcie ;) Wysylam Ci numer do wspomnianego Łukasza-Zwiecha, on zna dobre sciezki.
Z doświadczenia - na pewno warto pojechać powyżej Ushguli na PnWsch, tylko uwaga na granicę. Tam jest trochę ścieżek, ktorych nie zwiedziałam, bo ani sprzęt ani grupa. Ale sami zobaczycie :D resztę opowie Wam Zwiechu :devil:

panbodzio 20.08.2019 16:31

Jak jedziecie do Omalo i będziecie mieć dość beny to pokręćcie się w kierunku Cheso/Baso ewentualnie Shenako/Diklo.

Na drodze wojennej odbić na Dolinę Sno i Truso. Imho w Kazbegi nie ma czego ciekawego szukać.

Warto rozważyć drogę do Shatili i dalej do Mutso, Ardoti.

Tydzień to mało czasu żeby polecić Wam wybranie się do Parku Vashlovani.

Gilu 20.08.2019 21:16

Cytat:

Napisał panbodzio (Post 648082)
Jak jedziecie do Omalo i będziecie mieć dość beny to pokręćcie się w kierunku Cheso/Baso ewentualnie Shenako/Diklo.

Na drodze wojennej odbić na Dolinę Sno i Truso. Imho w Kazbegi nie ma czego ciekawego szukać.

Warto rozważyć drogę do Shatili i dalej do Mutso, Ardoti.

Tydzień to mało czasu żeby polecić Wam wybranie się do Parku Vashlovani.

Stepancminda,powiadasz odpuścić?

Shenako/Diklo,myślę że czas by się znalazł jeśli pogoda dopisze.Tylko mam problem że nie lubię się wracać tą samą drogą,myślisz że warto?

Shatili i dalej do Mutso, Ardoti nie biorę pod uwagę bo czasowo nie wyrobię chociaż lubię takie zadupia

Parku Vashlovani jako plan awaryjny na wypadek niesprzyjającej pogody na Kaukazie

Najbardziej zależy mi co Demolka podpowiada na pętli swaneckiej i odnogach


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.