Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Cóż ... zonk (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25066)

szarik 16.10.2015 12:23

Cóż ... zonk
 
1 Załącznik(ów)
Było tak Załącznik 58781

A jest takZałącznik 58782

40 tyś nalotu , stan naprawdę bdb i generalnie moje oczko w głowie.

Przez 3 lata nalatałem 2800 km :) Kurcze po wymianie akumulatora i reglera od rafwro (w zeszłym tygodniu, voltomierza nie zdążyłem :)) pojechałem na przejażdżkę i j/w.

Ale po co ja to piszę , chętnie kupię

- Bak najlepiej od tesco i w idealnym stanie :D

-Koło najlepiej w idealnym stanie :D

- Rury lub cała zawiecha ( ale tego jeszcze nie rozeznałem do końca)

-Boczek lewy (ten od strony reglera) najchętniej tesco w idealnym stanie :D

Ooo i tak nagły,"spontaniczny" wstrząs może zmienić wymagania i sposób myślenia człowieka zakochanego w afryce :)

Ps. Po pobraniu łindołsa 10 szlag mnie trafia , pojawił mi się siakiś snapfish do przeglądania zdjęć i ni chu chu nie wiem ja się tego pozbyć

Miedziany 16.10.2015 12:35

ważne, że koszulka optymistyczna :D

jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia!
..Twojego i Afryczki

Mhv 16.10.2015 12:39

Jak szukasz zawiechy i będzie to robił ktoś kto się zna, to zmień od razu zawias na jakiś lepszy.
Albo sprzedaj tę Afrykę w cholerę, daję 5999 zł:)

Trzymaj się i zrastaj. Pozdro

EDYCJA: po takim strzale - trudno mi sobie wyobrazić taki który zniszczył felgę w ten sposób - sprawdź główkę ramy czy nie dostała.

szarik 16.10.2015 12:56

Cytat:

Napisał Mhv (Post 453306)
Jak szukasz zawiechy i będzie to robił ktoś kto się zna, to zmień od razu zawias na jakiś lepszy.
Albo sprzedaj tę Afrykę w cholerę, daję 5999 zł:)

Trzymaj się i zrastaj. Pozdro

EDYCJA: po takim strzale - trudno mi sobie wyobrazić taki który zniszczył felgę w ten sposób - sprawdź główkę ramy czy nie dostała.

Ja też nie dowierzam dlatego jestem umówiony na pomiary w Warszawie ( zapomniałem nazwę firmy MCS czy jakoś tak) Wizualnie jednak wygląda to obiecująco jeśli nie to na przełomie roku będę miał wyprzedaż :mad:

RonDell 16.10.2015 12:58

Ale co się stało? Jaka przyczyna? Szlifowałeś czy ktoś Ci drogę zajechał?
Musiało być ostro bo nawet zdjęcie w poziomie.

Wracaj do zdrowia a AT to nową sobie kupisz.

szarik 16.10.2015 13:27

Zaskoczę Was to uszkodzenie , dzwon , strzał czy jak tam kto chce to nazwać było przy 30-35 km/h :mur:

Przy prędkości 80-90 km/h na prostym ok1.5 km równym,nowym odcinku drogi
chciałem wyprzedzić ciężarówkę (za którą jechałem z 5-6 km z centrum Bełchatowa ) Jak na ironię kierowca ciężarówki jechał bardzo przepisowo i spokojnie przez cały czas . W momencie kiedy wrzuciłem lewy kierunek i zacząłem przyspieszać on dał gwałtownie po hamulcach (40 m awaryjnego hamowania) Ja widząc że przed ciężarówką dzieje się coś złego gwałtwonie hamując zjechałem na prawe pobocze na którym ... stał samochód .... jeszcze 7-10 metrów i nie było by tej historii . Dalej co by się nie wkleić w osobówkę zjechałem do rowu no ale z betonowym mostkiem nikt jeszce nie wygrał ...chyba :)

I niech mi ktoś powie że suma złych zbiegów okoliczności w tym miejscu i czasie nie wynosi 1 :D

Afryczka odpala , wszystkie lampy świecą jakby nigdy nic , chłodnice całe
Koło nie istnieje tarcze i rury zawiechy też szyba poleciała ze mną a bak ...
ja to mam jaja...:) wielkie i ... purpurowe (jedyne co zainteresowało a i mam wrażenie że ucieszyło moją żonę w tej sytuacji)

Ps. Dzięki za życzenia co do zdjęć to jak w pierwszym poście z łindołsem 10 nie ogarniam

jorge 16.10.2015 15:51

Hej. Co do Windowsa bo to chyba Cie bardziej wqwia to sa tam ustawienia domyslnych programow. Wejdz i wylacz co chcesz. Jak w Androidzie. Co do szlifa - to Bogu dzięki ze kręgosłup cały. Jaja musisz mieć. Zdrowia!. Zawias wymień na KTM pytaj Tymona on ma pięknie zrobione. Sprawdź główkę - jak poszło coś - szkoda kasy na naprawę.

Na marginesie masz przebiegi jeszcze mniejsze niz ja - myślałem że to niemożliwe :D. Później nie wierzą, że 15 lat i 42 000 w.nominale (to nie znaczy że ma łatwo) ;)

QrczaQ 16.10.2015 16:45

Cytat:

Napisał szarik (Post 453315)
...
ja to mam jaja...:) wielkie i ... purpurowe (jedyne co zainteresowało a i mam wrażenie że ucieszyło moją żonę w tej sytuacji)

Witaj w klubie IRON COBRA!

QrczaQ 16.10.2015 16:48

Cytat:

Napisał szarik (Post 453315)
Koło nie istnieje tarcze i rury zawiechy też szyba poleciała ze mną a bak .

To moze zmien przod od LC8?

lukasz_vip 16.10.2015 17:42

Sprawdź ramę w miejscu regulacji zaworów przedniego cylindra. Powinno być około 1cm luzu między ramą a silnikiem. W tym miejscu rama Afry się szczególnie poddaje.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.