Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Regularne czynności serwisowe (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   spis narzędzi na wyprawę (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3933)

Afrykanka 20.11.2014 11:38

Dobra, cieszę się, że przynajmniej Wam humor poprawiłam :) Zawsze do usług :P Przepraszam, że się nie przedstawiłam w powitalni, zaraz to nadrobię. Zamierzam wziąć m.in klucze nasadowe yato i płaskie, łyżki, śrubokręty i multi tool itd. Tylko, spotkałam się z opinią, że warto konserwować swoje narzędzia przed długą wyprawą ( zmiany pogody itd) i mieć taki spray podczas podróży, który także przyda się do ochrony motocyklu. Widzę jednak, że Panowie wszystkie rozumy pozjadali i reszta opinii równie doświadczonych się nie liczy ;-) Chciałam Was zapytać, jaki spray jest najlepszy i czy bierzecie ze sobą taki preparat? Pozdrawiam

Neno 20.11.2014 11:54

Cytat:

Napisał Adaśko (Post 405137)
a tak na serio to gdzie dętki wozicie?

Mi się mieszczą pod siedzeniem.
Podobnie jak masa innego szpeju.

Afrykanka 20.11.2014 12:03

Dętki mi też mieszczą się pod siedzeniem.

redrobo 20.11.2014 12:06

Cytat:

Napisał Afrykanka (Post 405281)
Dobra, cieszę się, że przynajmniej Wam humor poprawiłam :) Zawsze do usług :P Przepraszam, że się nie przedstawiłam w powitalni, zaraz to nadrobię. Zamierzam wziąć m.in klucze nasadowe yato i płaskie, łyżki, śrubokręty i multi tool itd. Tylko, spotkałam się z opinią, że warto konserwować swoje narzędzia przed długą wyprawą ( zmiany pogody itd) i mieć taki spray podczas podróży, który także przyda się do ochrony motocyklu. Widzę jednak, że Panowie wszystkie rozumy pozjadali i reszta opinii równie doświadczonych się nie liczy ;-) Chciałam Was zapytać, jaki spray jest najlepszy i czy bierzecie ze sobą taki preparat? Pozdrawiam

Wybacz, ale od razu mi to zasmierdzialo (w dodatku bez powitania itd) jakas marketingowa proba rozpoczecia dyskusji na temat WD40 wiec jako jajcarz polecilem smar z niedzwiedzia... narzedzi sie nie smaruje, wypada je umiescic w miejscu tam gdzie woda nie bedzie dolatywac, czyli tam gdzie staniki i majtki na zmiane:)

Afrykanka 20.11.2014 12:24

Ufff...ulżyło mi.. jak dobrze, że nie posmarowałam Twoją poleconą maścią narzędzi, a już składniki zebrałam :P Wyluzujcie, nie bądźcie tak czujni :P
A teraz tak pomyślałam, może te Twoje składniki akurat okażą się rewelacyjnym preparatem, kto wie, warto spróbować ;)

Afrykanka 20.11.2014 12:31

Schowam je głęboko, na pewno. A co do majtek i staników ( a nie każda dziewczyna używa staników w trasie) - strasznie seksistowska riposta, na szczęście Ty wiesz gdzie je pakować.

redrobo 20.11.2014 12:39

O i juz cos wiecej o Tobie wiemy:) Estetka z cietym jezykiem. Fajnie.

Lucky Luke 20.11.2014 13:10

Afrykanka wstaw zdjecie bez tego stanika , to zobaczysz jak chłopaki zaczną doradzać ;)

Afrykanka 20.11.2014 13:24

A wiesz, że gdybym ich podpuściła, to pierwsi by swoje zdjęcia powrzucali, aby takie zdjęcie zobaczyć? ;P Lecę, wiem już swoje. Pewnie jeszcze przed moją wyprawą będę potrzebować kilka rad, ale nie gadajmy o stanikach, zdjęciach i innych babskich pierdołach. Wchodzę tu po konkrety, nie na kawę do koleżanki :P Trzymajcie się!

redrobo 20.11.2014 13:43

A najlepiej, skoro powaznie podchodzisz do tematu... zajrzyj do dzialu lejdis. Wydaje mi sie ze dziewczyny z ksywkami Baba, Wilczyca czy roomyanek (a pewnie i wiecej) poleca ci zrodla bez gadania o stanikach czy innych zabawkach.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.