Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Merino - test (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29119)

Emek 26.04.2017 15:02

Merino - test
 
Panowie (Panie z góry przepraszam). Jako, że informowałem wcześniej o fakcie, że planuję uruchomić produkcję koszulek z długim i krótkim rękawem z wełny merino zależy mi aby wzory zostały przetestowane w boju. Choć sam używam i walory znam nie chcę polegać wyłącznie na mojej subiektywnej opinii stąd zapraszam do zgłoszenia się do uczestnictwa w projekcie testowym.

Jako, że zbliża się Ukraińska Integracja postanowiłem, że akcja zostanie skierowana tylko do uczestników tej imprezy bo to najlepszy poligon doświadczalny.

Do dyspozycji:

Krótki rękaw - XL
Krótki rękaw - L
Długi rękaw - XL
Długi rękaw - L

Sprawa jest pilna o tyle, że muszę zamknąć temat do końca tego tygodnia bowiem potem jestem w rozjazdach a od 12 maja na wyjeździe.

Jedna osoba = 1 koszulka.

Gawrys 26.04.2017 18:17

Jaka gramatura....??

Emek 26.04.2017 18:25

Nie pamietam. Jutro podam.

Emek 27.04.2017 13:51

Gramatura 150 - to nie jest bielizna zimowa, zależało mi na jak najlżejszym i najbardziej przewiewnym materiale.
Są przedłużane za doopę coby nie wyłaziły z portek i poprzez odpowiedni splot została nadana dzianinie elastyczność. Nie ma innych domieszek - 100% merino wool.
Zapomniałem dodać, że koszulki są oczywiście free i dostawa DHLem również.
Jak ktoś chętny to pisać w wątku.

Gawrys 27.04.2017 14:54

Ja cisnę rowerem do Gruzji.... Startuje z Sanok albo Krosno. Chętnie coś przetestuje jak ktoś chce... Spanie gdzie się da po krzaczorach... Zabieram ze sobą sprawdzoną bluzę Devold z serii Expedition 235g. Używam tej bielizny już jakieś 2 lata i ta firma po prostu mnie rozwala ale bardzo pozytywnie ;), tylko że cholernie droga.

emilxtz 27.04.2017 14:56

No to się nadaje pewnie pod buzer jesli tak to ja chętnie potestuję na Integracji dlugi rękaw w rozmiarze xl

siwy 27.04.2017 14:57

L i ja chętnie przetestują

Emek 27.04.2017 15:45

Cytat:

Napisał siwy (Post 529373)
L i ja chętnie przetestują

Długi czy krótki rękaw?
Poproszę o info na priv z namiarami wysyłkowymi i numerem tela dla kuriera.

siwy 27.04.2017 15:57

Długi

Franz 27.04.2017 18:11

Tez chcialbym L o ile jeszcze jest dostepna , krotki ew. dlugi rekaw

banditos 27.04.2017 19:18

To i ja chetnie przetestuje takie wdzianko M długi, najlepiej
z gaciami coby pod nakolanniki i buzer było.

Stary-S3 27.04.2017 19:33

Jeśli jeszcze została L z długim rękawem to się piszę. Potrzeba pod zbroję bo się okrutnie pocę na treningach.

Emek 27.04.2017 19:35

Została XL z krótkim rękawem. Gaci nie ma i raczej nie będzie :(.

Stary-S3 29.04.2017 11:26

A XL ile ma w klacie?

Emek 04.05.2017 08:46

Lista testowa zamknięta. Dziś wychodzą przesyłki. Osoby które dały kompletne dane dostaną wzory DHLem. Franz, do ciebie puszczam pocztą bo nie mam twojego telefonu a muszę zamknąć temat dzisiaj i nie mogę czekać.

Dziękuję za chęć przetestowania koszulek. Info ode mnie w przesyłce. Czekam na wasze opinie. Łachać, prać, łachać ... (instrukcja prania na metce, nie gotować ;) ).
Zdrówka i szerokości.

Dubel 04.05.2017 13:56

Cytat:

Napisał gawrys (Post 529370)
Ja cisnę rowerem do Gruzji.... Startuje z Sanok albo Krosno. Chętnie coś przetestuje jak ktoś chce... Spanie gdzie się da po krzaczorach... Zabieram ze sobą sprawdzoną bluzę Devold z serii Expedition 235g. Używam tej bielizny już jakieś 2 lata i ta firma po prostu mnie rozwala ale bardzo pozytywnie ;), tylko że cholernie droga.

DeVold wymiata. Tez mam i uzywam. Blisko mnie jest dawna fabryka i ich sklep firmowy, czesto sa rozne promocje. np. dzis -20% :D

Gawrys 05.05.2017 18:01

Kurcze ja to nigdy nie mogę się wkleić z rozmiarami na tych promocjach :mur::mur: ale fakt ta marka mnie rozwaliła na kawałki......:bow::bow:

czosnek 02.08.2017 10:46

Czy ktoś z testerów, mógłby podzielić się wrażeniami z testów?

emilxtz 08.08.2017 13:58

Jako że załapałem się jako tester to napiszę kilka słów.
Koszulkę ciuram od integracji ukraińskiej wiec już sporo. Żadna nitka nie puściła żaden szew. Jest jak nowa po kilkunastu praniach. Rozmiar też pozostał taki jak wcześniej. Po 2-3dniach jazdy pod buzerem nie śmierdziała jakoś strasznie wręcz można powiedzieć była lekko nie świeża. Troche gryzie po plecach jak to wełna ale tylko czułem to jak bylem spocony. Mnie w zasadzie to nie przeszkadza. Ostatnie dwa tygodnie jedzilem troche po świecie i założyłem ją tylko dwa razy pod kurtkę jak było chłodno i zapewniała fajny komfort. Zabierałem ją też do plecaka zwiedzając podziemia jako awaryjny docieplacz w razie W. Dla mnie produkt jak najbardziej pasuje. Szczerze polecam i dziękuję Emil

siwy 08.08.2017 14:02

Podzielam opinię Emila. W gorące dni używałem jej zamiennie z termokoszulką z decathlona. W upały w sumie obie działają podobnie. Liczę że w chłodniejsze dni merino będzie lepiej grzała bo ta decathlonowa raczej chłodząco-odprowadzająca wilgoć jest.

Koszulka uszyta porządnie, nic się z nią nie dzieje. Łatwo się pierze ręcznie i szybko schnie.

redrobo 08.08.2017 14:24

Cytat:

Napisał siwy (Post 542925)
Podzielam opinię Emila. W gorące dni używałem jej zamiennie z termokoszulką z decathlona. W upały w sumie obie działają podobnie. Liczę że w chłodniejsze dni merino będzie lepiej grzała bo ta decathlonowa raczej chłodząco-odprowadzająca wilgoć jest.

Koszulka uszyta porządnie, nic się z nią nie dzieje. Łatwo się pierze ręcznie i szybko schnie.

Tych termo z Decathlonu jest kilka zupelnie roznych, mam wszystkie, maja rozne funkcje grzanie, nie grzanie... ale zadna super szybko nie wysycha ani zadna nie blokuje smierdzenia - bardzo tanie ale przecietne.
Od merino spodziewac sie nalezy jednak calkiem dobrego dogrzewania nawet jesli jest mokra oraz podwyzszonego progu smierdzenia:)
Siwy wez do Tolka te koszulke - pomacam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.