Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Pomagamy - za free (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Weselicho 🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=26919)

pekos1988 30.06.2016 01:51

Weselicho 🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺
 
Witam Panie i Panowie
16 lipca mam swój ślub, czy ktoś był by chętny odprowadzić mnie w kolumnie motocyklowej z Kobylej Woli (powiat Garwolin) do Wyszkowa? Niestety wyjazd był by wcześnie bo ok 13.30-13.50.
W późniejszym czasie jakieś ognisko by sie zorganizowało😀🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺%%%%%%

Dzieju 30.06.2016 09:09

Chętnie bym to zrobił ale w tym czasie będę łapał wiatr w żaglach.

Kici 30.06.2016 09:11

A ja będę niemca pod Grunwaldem klepał i w tym czasie jest jeszcze Woodstock.

chemik 30.06.2016 09:48

Nie wiem, jak w Twoich stronach, ale tutaj idea obstawy motocyklowej już lekko kiczem trąci... We Wrocławiu jakbym chciał to co weekend mógłbym w jakiejś obstawie jechać, a w tygodniu to tak ze 2 razy na miesiąc... Pełno info-zaproszeń na FB i forach tematycznych... To stało się tak popularne, a przez to tak nudne, że ostatnio na obstawie zjawiła się 1 (słownie: jedna) maszyna...
Ślub to wyjątkowy dla Was dzień... Wymyślcie coś niestandardowego, co odróżni go od tysiąca innych ślubów w tym samym dniu...

graphia 30.06.2016 10:39

Cytat:

Napisał chemik (Post 488612)
Nie wiem, jak w Twoich stronach, ale tutaj idea obstawy motocyklowej już lekko kiczem trąci... We Wrocławiu jakbym chciał to co weekend mógłbym w jakiejś obstawie jechać, a w tygodniu to tak ze 2 razy na miesiąc... Pełno info-zaproszeń na FB i forach tematycznych... To stało się tak popularne, a przez to tak nudne, że ostatnio na obstawie zjawiła się 1 (słownie: jedna) maszyna...
Ślub to wyjątkowy dla Was dzień... Wymyślcie coś niestandardowego, co odróżni go od tysiąca innych ślubów w tym samym dniu...

Nie porównuj Wrocka do Kobylej :) Polska to całkiem sporo różnych większych i mniejszych miejscowości.....

szwedzkikucharz 30.06.2016 11:13

Cytat:

Napisał graphia (Post 488622)
Nie porównuj Wrocka do Kobylej :) Polska to całkiem sporo różnych większych i mniejszych miejscowości.....

Także uważam, że cuś takiego jest naprawdę ok ;)
Jest wydarzenie i moc jest :)


Kici 30.06.2016 11:31

Tylko jest pewna różnica czy się zaprasza znajomych czy nieznane stado z fejsa...

Dzieju 30.06.2016 12:06

Cytat:

Napisał Kici (Post 488632)
Tylko jest pewna różnica czy się zaprasza znajomych czy nieznane stado z fejsa...

Dobrze powiedziane.

Chemik , może u ciebie bez śmigłowca to już nie atrakcja ale inni mają normalniejsze podejście i czerpią z czego innego przyjemności.
Pozwól im spędzić ten dzień jak chcą.

szwedzkikucharz 30.06.2016 12:07

Cytat:

Napisał Kici (Post 488632)
Tylko jest pewna różnica czy się zaprasza znajomych czy nieznane stado z fejsa...

Pewnie. Do czego, komu na własnej uroczystości przypadkowa ludzi grupa...

chemik 30.06.2016 12:20

Cytat:

Tylko jest pewna różnica czy się zaprasza znajomych czy nieznane stado z fejsa...
Znajomych zapraszałem/zapraszam/zapraszałbym osobiście, a nie postem na forum... Poziom znajomości wirtualnej jest dla mnie taki sam na dowolnym forum, jak na dowolnej grupie tematycznej na FB...
Nikomu niczego nie zabraniam... Zwracam tylko uwagę na fakt, że gdzieniegdzie obstawa motocyklowa uważana jest za coś podobnego, jak skarpety do sandałów - nikomu nie przeszkadza, ale drażni wizualnie...
Tak czy siak nie rozwalajmy komuś wątku... Zasadność dyskusji zweryfikuje życie pokazując ile maszyn z FAT zjawi się na ślubie...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.