Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Jeździłem wczoraj yamaha tracer 700 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30175)

marcos 14.09.2017 11:40

Jeździłem wczoraj yamaha tracer 700
 
Jeździłem wczoraj tracerem 700 po "autostradzie" warszawy tj. po S7. Yamaha dała d#$%^upy z tym modelem i z tracer 900 też. Motor przy prędkości 120 zaczyna wężykować, a przy 150 tak dupa lata że strach więcej jechać... :mur: Manetki i plastiki od przełączników chamskie, dawkowanie gazu na 1 bardzo rwiste, słabe na miasto - lepiej ruszać z 2... Wajcha od biegów niewygodnie umiejscowiona - ledwo but wchodzi - pewnie po to żeby kupić kit z możliwością regulacji podnóżek za 500 zł... Przyspieszenie dobre, hamulce bardzo spoko... Powodem wężykowania zapewne podobnie jak w tracer 900 -o którym czytałem gdzieś w necie wypowiedź na forum jest nieodpowiedni amortyzator centralny - wymiana na akcesoryjny pomaga. Yamaha w salonie nie ma w ofercie akcesoryjnego amortyzatora... Babka w salonie mówiła że wszyscy tym jeździli mają podobne odczucia z tym wężykowaniem i strach tym jeździć ;) Szyba przednia wyższa akcesoryjna lata jak gówno - jakby była z zacienkiej plexy :D Więc Panowie z mojej strony odradzam. Honda jest dużo lepiej wykonana i lepiej trzyma się drogi - wygodniej też skacze na progach ;) Tracer 700 ma bardzo niski prześwit - idzie zawalić silnikiem zjeżdżając z niewielkiego krawężnika...

szynszyll 14.09.2017 12:39

no to teraz przejedz sie jeszcze Versysem i bedziesz mial rozeznany ten segment

marcos 14.09.2017 13:28

Na versysie siedziałem - nie sięgam do ziemi, a w salonie nie mają obniżonej akcesoryjnej kanapy - więc zostaje tylko honda - triumphy odpadają ze względu na kolor (jest tylko biały i czarny) i cenę - wolał bym wtedy porywać się na królową w manualu z tym twardym siedzeniem jak deska i dorabiać potem w wolnym czasie siedzenie żelowe :P Na tym siedzeniu jak deska na królowej fajnie sięgam do ziemi. Więc tak naprawdę pozostaje do wyboru stajnia hondy - tyle że królowa jest trochę spora na miasto takie jak warszawa a ja mieszkam blisko centrum i pracuję w centrum...

JarekO 14.09.2017 13:56

Cytat:

Napisał marcos (Post 547958)
Na versysie siedziałem - nie sięgam do ziemi, a w salonie nie mają obniżonej akcesoryjnej kanapy - więc zostaje tylko honda - triumphy odpadają ze względu na kolor (jest tylko biały i czarny) i cenę - wolał bym wtedy porywać się na królową w manualu z tym twardym siedzeniem jak deska i dorabiać potem w wolnym czasie siedzenie żelowe :P Na tym siedzeniu jak deska na królowej fajnie sięgam do ziemi. Więc tak naprawdę pozostaje do wyboru stajnia hondy - tyle że królowa jest trochę spora na miasto takie jak warszawa a ja mieszkam blisko centrum i pracuję w centrum...

Jak masz tak blisko do pracy to szkoda motocykla odpalac. Rower i koniecznie taki żebyś do ziemi sięgał. Może BMX? :-)


Ps.
Jeździłem Tracerem 700 zaraz po premierze. Mam inne zdanie.... ALe tak jak jakis czas temu wspominałem - NC 750X....

marcos 14.09.2017 14:11

Cytat:

Napisał JarekO (Post 547960)
Jak masz tak blisko do pracy to szkoda motocykla odpalac. Rower i koniecznie taki żebyś do ziemi sięgał. Może BMX? :-)


Ps.
Jeździłem Tracerem 700 zaraz po premierze. Mam inne zdanie.... ALe tak jak jakis czas temu wspominałem - NC 750X....

Jarek O - gdybyś nie mieszkał w warszawie to bym Ci napisał że nie znasz realiów. Wiesz że tu jazda rowerem jest karkołomna bo nie masz lusterka i chcą Cie zabić !!! Ponadto jak czasem trzeba gdzieś dalej śmignąć to rower za daleko nie zajedzie a pozatym wolno - nie kupuje motocykla na dojazd do pracy jedynie. :at: Mimo że blisko to tu się motocyklem jedzie 15 - 20 minut - jest 6,5 km, ale są korki, światła, wpychające się puszki itp... A co do BMX - aż tak mały to nie jestem :P ale ostatnio europejskie motocykle poza skosami często są robione na wzrost 180 -190...
Te takie adventure i pretendujące...
@ chemik - nie poruwnuję, podstawowa at kosztowała 49 i to info z forum z zimy bodajże - podrożało ?? Czy Ramboszczak miał takie upusty ?
Co do triumpha to klikałem w konfigurator każdego 800 an ich stronce i są tylko białe i czarne i ten najdroższy jest khaki ale to cena od 56 tys :P
Ok 52 kosztuje model 2016, to rzeczywiście z rabatem wychodziło pewnie 49 przy jakiejś promocji zimą...

Vee 14.09.2017 18:09

A V-Stroma 650 próbowałeś?

szynszyll 14.09.2017 18:47

jak na versysie nie siegasz do ziemi to jak siegniesz na CRF czy XC800?

KristoF 15.09.2017 07:44

Versys jest wysoki, NAT niższa organoleptycznie.

szynszyll 15.09.2017 08:08

serio? nie mialem okazji siedziec na CRF.

Emek 15.09.2017 08:10

Crf ma wąskie siodło. To pomaga jak ktoś ma krótkie nogi.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.