Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Maroko '17 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28838)

sizyrk 28.03.2017 18:39

Maroko '17
 
1 Załącznik(ów)
Siedzac na promie do Hiszpani , zastanawialem sie jak to sie zaczelo........
Jakies 3 lata temu wspinalem sie w wawozie Todra , a ilosc motocykli przejezdzajacych , rozpalila moje marzenia.
W tym roku - stalo sie , ale nie bylo tak rozowo jak to sie wydaje.......

Na 3 dni przed wyjazdem , pada facet :mur: a zapasowa pompa nie dotarla w czasie. Piatek , ja w pracy - bedzie ciezko.
Forum - tematy zalozone , niestety nikt za bardzo nie moze pomoc..... zdarza sie. Za to ojciec, odbiera pompe , wskakuje na Trampka i leci 1200km do Dunkierki.
Wiec, zaczyna sie , najpierw trzeba szybko do Francji , po pompe , a nastepnie do UK i na prom.....
Na moje szczescie , cala operacja przebiega pomyslnie i AT jedzie do Maroka z nowa pompa :D

sizyrk 28.03.2017 18:50

Przeprawy promowe- dosc magiczne miejsce, zawsze kogos sie poznaje.
W jedna strone poznaje Belga , ktory na swojej Hondzie jezdzi do dziewczyny w UK. Sympatyczny gosc , cala droge rozmawiamy o motorach i gdzie sie jezdzi....

W druga strone - podchodzi do mnie starszy pan i pyta o moja AT. Okazuje sie , ze mial kiedys TA.... Teraz ma 15 motocykli - troche w UK , troche we Francji. Uwielbia rajdy starych motocykli - opowiada o nich bez konca. Ostatnio na starszym moto (1928 r.) byl na rajdzie we Wloszech.
Na odchodnego dostaje adres i numer telefonu oraz zaproszenie , poznaje takze zone - sympatyczna pani , ktora uwielbia motocykle.......zegnamy sie, obiecuje wyslac zdjecia z maroka......

Wspaniala pogoda do jazdy - slonecznie , ale nie za cieplo.Dobrze , ze dzis tylko 250km , jutro 1050km do zrobienia....... AT z nowa pompa , chodzi idealnie:at:

cheniek 28.03.2017 19:06

:lukacz: pisz, pisz ...

adoado0 28.03.2017 22:34

Ładny zawias...

Onufry22 29.03.2017 07:32

dawaj, dawaj:)

puszek 29.03.2017 08:48

Pancernik dobrze przygotowany. Takim motongiem to mozna solo jecyhac do Maroka. Nie to co...

sizyrk 29.03.2017 10:13

Cytat:

Napisał puszek (Post 524976)
Pancernik dobrze przygotowany. Takim motongiem to mozna solo jecyhac do Maroka. Nie to co...

Wszystkio dzieki Szynszylowi - dzieki wiekie :
za doprowadzenie AT do ladu i za pomoc przy pompie.
Oby wiecej takich mechanikow.
:bow::bow::bow:

sizyrk 29.03.2017 10:54

Jedna z najbardziej ekscytujacych etapow przed podroza jest planowanie. Mysle , ze wszyscy , mamy ten dreszczyk emocji, kiedy "rozkladamy mape" i zaczynamy planowac. Dla mnie zaczelo sie to 2 miesiace temu , kiedy zatwierdzono moj urlop i kupilem bilety na prom. Kupilem kilka przewodnikow , dwie mapy i przegladalem fora. Nasze i ADV. Liczba planow jaka powstawala i szla do kosza , jest niewiarygodna. W pewnym momencie , podczas planowania ,siostra chciala wpasc na tydzien - znow zmiana planu. Koniec koncow okazalo sie , ze nie jedzie - wiec do Marakeszu nie jade - moge go ominac szerokim lukiem. Pierwsze zalozenie bylo - jechac do okola - zjechac na dol brzegiem , a wracac gorami.
Po przeczytaniu forumowych wyjadow , mialem kilka postanowien, jade spakowany tylko w kufry , nic dodatkowego - po to co bym mogl moto zostawic i nie obladowywac sie. Po spakowaniu , okazalo sie ,ze mam jeszcze pol jednego kufra wolnego - wiec bylem zadowolony. Nastepna rzecza bylo - omijanie off-u. Wiem , ze wiekszosc lata do Maroka dla off-u , ale stwierdzilem , ze samotna jazda i off to niezbyt dobry pomysl.
I tak szczerze mowiac , po tylu godzinach planowania jade bez planu - dobrze to czy zle........ czas pokarze. Wiem tylko jedno , zarezerwowalem sobie pokoj w Tanger , zeby wypoczac po przelocie przez Hiszpanie. A dalej? Otworze mape i zdecyduje :D:D

sniperjones 29.03.2017 12:52

Cytat:

Napisał sizyrk (Post 524994)
I tak szczerze mowiac , po tylu godzinach planowania jade bez planu - dobrze to czy zle........ czas pokarze. Wiem tylko jedno , zarezerwowalem sobie pokoj w Tanger , zeby wypoczac po przelocie przez Hiszpanie. A dalej? Otworze mape i zdecyduje :D:D

Bywa, że najlepszy plan to brak planu :D :Thumbs_Up: Dobrej przygody!

pete17 29.03.2017 20:11

I to jest super,takie samotne wyprawy mają swój ciężar...gatunkowy.Wtedy człowiek musi liczyć tylko sam na siebie.:bow:Zazdraszczam i pisz bo ciekawskich nie brakuje...ze mną na czele.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.