Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Mongolia/Ałtaj/Bajkał 2019 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31081)

wojtekk 02.02.2018 16:34

Emku. Nie jadę , ale ze wiele podobnych rzeczy kiedyś robiłem proponuje zrób listę rezerwowa. Od razu. Bo pisząc że lista zamknięta nikt teraz się nie dopisze. A może się okazać , że wiele osób jest mocnych w deklaracjach , Ty traktujesz poważnie , a kilka osób Ciebie niekoniecznie. W ten sposób szybciej ogarniesz bez nerwów dla siebie.

Gilu 02.02.2018 17:03

Bym się na takiej liście widział,do listopada określam się i mogę wpłacić zaliczkę
Jeśli powstanie proszę mnie wpisać

Emek 02.02.2018 17:22

Wojtek, masz 100% racji i znam to już z własnego skromnego doświadczenia. Nawet moja dzisiejsza deklaracja wyjazdu nie oznacza, że pojadę bo życie kreśli scenariusze nam nieznane i wszystko może się zdarzyć. W związku z powyższym mimo że mamy już komplet niniejszym za radą bardziej doświadczonych otwieram listę rezerwową otwartą i publiczną aby nie było później nieporozumień i pretensji kto był pierwszy etc.
Zasady są proste wpisujemy się na listę i kolejność zgłoszeń decyduje o pierwszeństwie. Jak ktoś z zadeklarowanych na liście podstawowej uczestników zrezygnuje na jego miejsce wskakuje pierwsza osoba z listy rezerwowej itd. Jednocześnie proszę wybaczyć że nie wracam do początku wątku z kolejnością zgłoszeń lecz startujemy od dnia dzisiejszego. Jako że dziś pierwszy był Gilu a i wcześniej deklarował wstępnie udział to i on ląduje na przedzie.

Lista rezerwowa

1. Gilu

chemik 02.02.2018 21:05

A gdzie Emku jest lista podstawowa? Bo nie wiem, czy na niej jestem.

Emek 04.02.2018 10:20

Lista podstawowa nie jest publiczną. Nie ma Cię na tej liście.

lorsol 04.02.2018 10:51

EMEK: Wojtek, masz 100% racji i znam to już z własnego skromnego doświadczenia. Nawet moja dzisiejsza deklaracja wyjazdu nie oznacza, że pojadę bo życie kreśli scenariusze nam nieznane i wszystko może się zdarzyć. W związku z powyższym mimo że mamy już komplet niniejszym za radą bardziej doświadczonych otwieram listę rezerwową otwartą i publiczną aby nie było później nieporozumień i pretensji kto był pierwszy etc.
Zasady są proste wpisujemy się na listę i kolejność zgłoszeń decyduje o pierwszeństwie. Jak ktoś z zadeklarowanych na liście podstawowej uczestników zrezygnuje na jego miejsce wskakuje pierwsza osoba z listy rezerwowej itd. Jednocześnie proszę wybaczyć że nie wracam do początku wątku z kolejnością zgłoszeń lecz startujemy od dnia dzisiejszego. Jako że dziś pierwszy był Gilu a i wcześniej deklarował wstępnie udział to i on ląduje na przedzie.

Lista rezerwowa

1. Gilu
2. lorsol

chemik 04.02.2018 20:43

Cytat:

Napisał Emek (Post 569160)
Lista podstawowa nie jest publiczną. Nie ma Cię na tej liście.

Lista rezerwowa

1. Gilu
2. lorsol
3. chemik

patck 05.02.2018 07:57

Cytat:

Napisał chemik (Post 569252)
Lista rezerwowa

1. Gilu
2. lorsol
3. chemik
4. patck - zakładam że i mnie nie ma na liście podstawowej.

Czarek40 21.02.2018 19:59

Cytat:

Napisał motif (Post 568386)
byłbym zainteresowany ale na kołach całość, jakby ktoś reflektował.

Też mnie interesuje Mongolia w 2019 priv lub tundra@op.pl

Emek 16.03.2018 08:10

Wobec faktu że jedna ekipa wypadła z obiegu Panowie chemik i lorsol wskakują na listę podstawową. Gilu czekam na info od Ciebie.
Kolega patck jest na pierwszym miejscu na liście rezerwowej chyba że Gilu się wycofa.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.