Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Rama, zawieszenia, napęd (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=7)
-   -   czy ktos miał styczność z napędami VAZ?? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1354)

krystek 16.08.2008 21:04

czy ktos miał styczność z napędami VAZ??
 
http://www.vaz.com.br/

dobre to czy nic nie warte??

Ropuch 17.08.2008 09:43

Lubicie jednak szukac jakis dupereli po necie jak juz setki razy pewne sprawy zostaly na tym forum wyjasnione.
Kupuj DID-a z Sunstarem jesli chodzi o łancuch, kupuj klocki Nissin (niebieskie lub złote), opony to TKC lub Annakee; filtry paliwa oryginal Honda itd.
Opłaca sie odłozyc wieksza kase na pewne podzespoly bo beda sprawowaly sie o wiele lepiej niz jakies wynalazki !!!
Po co na swojej osobie po raz kolejny przekonywac sie ze szkoda bylo wydac kase ??? !!
Tak samo w temacie tlumikow itd.....NIE EKSPERYMENTOWAC NA SAMYM SOBIE, wiedzac po tysiacu wypowiedzi co jest dobre a co nie :)
Chyba, ze jestes mega indywidualista jak np. kolega Pastor ktory wiekszosc tematow robi pod siebie samego (swoj wzrost, waga, wymagania itd) :)

Ps Serwis HONDY nie zawsze ma mega ceny na rozne czesci...wystarczy zadzwonic lub napisac by sie przekonac, a zapewniam Was ze ich wykonanie jest japonskie a nie chinskie !!!! :)
Zdruuuuufffffff

newrom 17.08.2008 10:13

Zębatki VAZ dają rade, co do Nissinów to znajomek zeznaje że ich jakość ostatnio mocno podupadła.

Pozdr
newrom

ramires 17.08.2008 11:08

hmm, NISSIN owszem, bardzo MOCNO olewa rynek detaliczny, ale dalej jest jednym z czołowych dostawców u producentów motocykli.

Ropuch 17.08.2008 11:16

Klocki Nissin kupicie w kazdym salunie hondy w polsce :) polecam złote :)
Moim skromnym zdaniem super hamuja, nie piszcza, nie lataja w zaciskach i co najwazniejsze nie zuzywaja tarczy tylko same siebie :)
Cena za tarcze to ok 100pln (niebieskie), złote ok 130
Jesli macie zamiar potestowac inne odezwijecie sie do Kukiego od nas z forum, niech Was oswieci jak wygladaja tarcze hamulcowe po przebiegu 25tys km od nowosci !!!! maja MEGA progi, nierowno starte i w dodatku piszcza...klocki cale, twarde...po 3 kompletach tarcze do wymiany !!!!
Guzzyboy ma Afryke z przebiegiem ponad 130tys km i tarcze "prawie" jak nowe :)
Nie warto kombinowac w przypadkach potwierdzonych klinicznie :)
Hej

krystek 17.08.2008 14:42

ja mam przebieg 53 tyś i mam tarcze jak nowe, nie wiem jakie mam w przodzie bo od 15 tys na nich jeżdze i jest git.
A pytanie w sprawie waz to mój kumpel chcial przezemnie zadać, ja oczywiście jestem za tym żeby dopłacić i miec lepsze a nie niewiadomo co.

a Nissiny w hondzie w kraku trzeba czekać :P

ramires 17.08.2008 15:03

a jakie chcesz? :)

krystek 17.08.2008 17:39

Cytat:

Napisał ramires (Post 19753)
a jakie chcesz? :)

Narazie nie chce Ramirezie! jak bede potrzebował napewno do Ciebie się zgłosze, a kiedyś potrzebowałem na tył klocki i poiwedzieli mi w hondzie, że nie mają :(.

ramires 17.08.2008 17:44

To wyjasnie Wam jak to wygląda z pierwszej ręki z Nissinem.

Jest sobie owa firma NISSIN, którzy są generalnie tak zadufanymi dupkami, że szok. Oni by nawet nie chcieli sprzedawać ich w detal tylko bezpośrednio ASO, ale nikt nie wywali masy pieniędzy na nie aby trzymać je na stanie.

Dlatego jest sobie generalny dystrybutor na IV RP i ... ma problem, aby zamówić je. Ostatnio miałem okazje sam składać zamówienie na 20 kompletów do rożnych modeli i ... dostalem 10% zamówienia. To, co importer zamawia i chce mieć jest bardzo różne od tego co dostaje, i dlatego są problemy z ich dostępnością.

Poruszałem już wielokrotnie temat tarcz hamulcowych do AT i nie tylko firmy NISSIN bo są jedne z lepszych w klasie ale sytuacja wygląda jeszcze gorzej, bowiem oni chcą aby ... zamówić po 50 sztuk z każego rodzaju. To nawet nie był by kłopot dla importera, ale ... czas oczekiwania na zamówienie z NISSIN-a wynosi często dłużej niż kadencja prezydenta obecnego ... więc ... nawet się nie starają zamawiać tego i pozostają klocki, których dostępność jest sporo lepsza niż tarcz i reszty szpejów NISSIN-a.

rambo 18.08.2008 00:03

jak nie ma czego to można zakładac VAZ. spokojnie tylna wytrzyma nawet najmocniejszego DIDA ale co do przedniej powiem coś za jakiś czas ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.