Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4740)

Jola 10.12.2009 10:09

Cytat:

Napisał burja (Post 87190)
Poniewaz nie ma powitalni dla Lejdis w tej czesci forum wiec pozwoliłam sobie ja na własny użytek stworzyć:)

I bardzo dobrze! Że też wcześniej na to nie wpadłyśmy? Witaj, witaj :) :)

agus 13.12.2009 20:03

Witam babeczki
Buraj dzięki za przywitanie na forum TA i skierowanie tutaj. Mam nadzieje ze się na wiosen gdzieś spotkamy :)

pozdrowienia dla wszystkich Pań :)

Dona 13.12.2009 20:39

Witam serdecznie!!! :kumbaya:

Burja przyznam się że też kilka tygodni temu przeglądając ten dział brakowało mi powitalni.

Szkoda, że na Pomorzu jest mało Afrykańskich Lejdis, bo ja na wiosnę planuję ostre treningi i będę potrzebowała towarzystwa :)

Pozdrawiam

Jola 13.12.2009 20:54

Cytat:

Napisał Dona (Post 88453)
Witam serdecznie!!! :kumbaya:

Burja przyznam się że też kilka tygodni temu przeglądając ten dział brakowało mi powitalni.

Szkoda, że na Pomorzu jest mało Afrykańskich Lejdis, bo ja na wiosnę planuję ostre treningi i będę potrzebowała towarzystwa :)

Pozdrawiam

Witaj w naszych szeregach Dona. Motobabek przybywa i tak trzymać!

Wątek przyklejony :). Niech to będzie babska powitalnia.

burja 18.12.2009 11:49

Cytat:

Napisał agus (Post 88446)
Witam babeczki
Buraj dzięki za przywitanie na forum TA i skierowanie tutaj. Mam nadzieje ze się na wiosen gdzieś spotkamy :)

pozdrowienia dla wszystkich Pań :)


cała przyjemnośc po naszej stronie :D a pewnie ze gdzies sie spotkamy-mam nadzieje :) a gdybyś przypadkiem byla w okolicach-zapraszamy do wrocka ;) chyba ze wybierzemy sie z lejdisami potaplac sie błocie i pola orac motongami-tzn pojezdzic enduro(w moim przypadku-jak beda chcialy mnie troche pouczyc, ale jak je znam-pewnie beda, mam nadzieje :D)-chetnie, tylko niech troche snieg zelzeje-pomysl o tym:)

burja 18.12.2009 11:50

Cytat:

Napisał Dona (Post 88453)
Witam serdecznie!!! :kumbaya:

Burja przyznam się że też kilka tygodni temu przeglądając ten dział brakowało mi powitalni.

Szkoda, że na Pomorzu jest mało Afrykańskich Lejdis, bo ja na wiosnę planuję ostre treningi i będę potrzebowała towarzystwa :)

Pozdrawiam

zapraszamy do nas :) u nas tez mozna potrenowac. no i bedzie nas wiecej :D

Dona 20.12.2009 10:05

Cytat:

Napisał burja (Post 89340)
zapraszamy do nas :) u nas tez mozna potrenowac. no i bedzie nas wiecej :D

Z pewnością skorzystam z zaproszenia :) im więcej tym ciekawiej :) :at:

eva 28.12.2009 21:41

witam Wszytkie, na których użytek Burja stworzyła ten wątek...pomysł przedni...chciałabym i ja aktywnie bywać w tym niezwykłym gronie, z największą przyjemnością czytam, poznaję i wciąż się uczę :), eva

Kazmir 28.12.2009 22:10

Witaj Eva. Cieszy, że coraz więcej jest Lejdis. Jest problem na zlotach - panowie nie mają z kim tańczyć ! Jeszcze trochę i problem się sam rozwiąże.:haha2::);)

Roomyanek 28.12.2009 22:31

Hello Lejdis!
Wrocław się kłania, jeszcze nie jestem brudasem :mur: jak Wy (jak ja Was podziwiam ) ale mam nadzieję, ze przy waszej pomocy jakieś pierwsze kroki uda mi się zrobić.
Latam na GS 12, ale w planach coś małego się kluje :)
Pozdrówka!
(Ucek buziol dla Ciebie)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.