Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Gruzja 2018 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32157)

Majonez 15.06.2018 14:56

Gruzja 2018
 
Witam,

Wybieram się do Gruzji wyjazd 21 lipca 8 sierpnia muszę być w Warszawie.

Wstępny plan 21 wyruszamy i mniej więcej pod Kijów trzeba zajechać. 22 wjazd do Rosji, dalej lecimy przez Woroneż, Wołgograd, Władykaukaz, Do samej Gruzji. W samej Gruzji jeszcze kończymy zbierać info co warto obejrzeć. Powrót przez Turcję, Bułgarię, Serbię etc.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć śmiało zapraszamy trzeba w takim wypadku raz dwa zadbać o wizę tranzytową do Rosji. Jadę z plecaczkiem. Przyjmując na Gruzję około 2000 km łącznie zrobimy około 8600 km Paliwo wyliczyłem około 2200 zł w zależności od spalania oczywiście ale przyjąłem średnie spalanie 6.5.

Wyjazd już za miesiąc !!! Czasu mało ale jak ktoś lubi spontany to jest jeszcze szansa :)

Obecnie jadę jedynie Ja z plecaczkiem na jednym moto, jest jeszcze osoba chętna z forum BMW ale jeszcze się wyklaruje czy pojedzie.

koziu 15.06.2018 15:21

Lecę podobną trasę, tylko start 4 sierpnia i powrót we wrześniu. Czasu macie mało ale polecam dać szansę Inguszetii :)

Adampio 15.06.2018 15:45

@Majonez: na jakich oponach jedziesz?

panbodzio 15.06.2018 16:31

No to się może gdzieś spotkamy na szlaku bo z żoną jadę busem z motongami Gruzji 6-29 lipiec :-)
Już trzeci raz. Nie da się tam nie wracać ;-)

Majonez 15.06.2018 16:32

Adampio - opony heidenau scout k60 na szutry dają radę. Jedziemy pozwiedzać nie na dzikowanie zwłaszcza z plecaczkiem ;-)

ArtiZet 15.06.2018 18:00

W Turcji jest obecnie fajna cena paliwa- taka jak w PL :)

Majonez 20.06.2018 15:38

1 Załącznik(ów)
Koszty paliwa miałem już całkiem dobrze rozpisane ;-)

ale się troche zdezaktualizowały,
oczywiście koszty itd są poczynione przy założeniu że spalanie będzie rzędu 6.5 /100.

flisak 20.06.2018 16:38

Podziwiam skrupulatność.

Majonez 20.06.2018 16:49

1 Załącznik(ów)
flisak - trzeba sobie mniej wiecej bylo wyliczyć koszty, teraz wystarczy zaktualizować ceny i wszystko samo sie wyliczy. Noclegów nie planuje bo to spontan będzię także nie wszystko mam tak fajnie wyliczone ale + -.

Wizy odebrane (na tranzyt ku mojemu zdziwieniu dali aż 6 dni ale to dobrze w razie nieprzewidzianych zdarzeń - odpukać) do wyjazdu zaledwie 17 dni wszystko dopiętę :-) plan na Gruzję jest dość ambitny pewnie nie wszystko się zdąży ale próbować trzeba :D

W tym okresie parę wycieczek do Gruzji będzie realizowanych, kto wie może kogoś spotkamy na trasie.

Majonez 16.07.2018 16:41

Zostały tylko 4 dni i w sobote ruszamy.

Jeszcze mnie naszły 2 pytania ze względu iż mamy wizy tranzytowe.
W karcie migracyjnej, w celu podruży zaznaczać "prywatny/ turystyczny" czy właśnie "tranzyt" ? Jest tam jeszcze sekcja gdzie wpisuje się nazwisko osoby lub miejsce które odwiedzamy. Ponieważ mam tranzytówkę to mogę wpisać dowolne miasto po drodze czy trzeba coś innego podać ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.