Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Wjazd do lasu - światełko w tunelu. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32910)

chemik 10.09.2018 12:13

Wjazd do lasu - światełko w tunelu.
 
Choć jeden artykuł, który podejmuje próby dialogu i pogodzenia leśników z tymi, którzy do lasu wjeżdżać "muszą".
A w ogóle to jest o właśnie tworzonych przepisach o obowiązku znakowania dróg leśnych dopuszczonych do ruchu.

https://autokult.pl/32071,wjazd-do-l...moga-kierowcom

heniekstar 10.09.2018 17:37

Ależ da się.
Ktoś tu wklejał link do tras w zachpomie.
Główny pomysłodawca stracił czas, pieniądz i swoimi kanałami dotarł do odpowiednich ludzi, co zaowocowało powstaniem szlaków off i kamperowych.
Problemem są ludzie...
Nie dziwię się, że leśni nie chcą. Stado grilujących, zostawiających tony śmieci jełopów, ryjący bez wyobraźni pole rolnika, bo przejazd okazał się ciut trudniejszy, napierdalając wydechem na pół leśnictwa, buractwo przelatujące pełnym ogniem przez wioski na/w wszelkiego rodzaju pojazdach, pokazuje ile jeszcze trzeba edukować to społeczeństwo.
Po co leśni mają się użerać z nienachalnie inteligentnymi, łupiącymi basem i Sławomirem, na udostępnionej do ruchu ścieżce?
I słowa orga z innego forum:
Cytat:

wczoraj sprawdzając RB na jesienna zajechałem zrobić sobie przerwę na żarcie i kawę nad fajne jezioro. Miejsce warunkowo tolerowane jako miejsce biwakowe, warunkowo tzn formalnie nie ma a nieformalnie jak na szlaku to nic nie widać. Zastałem tam 3 suv-y. Pojechałem kawałek dalej, bo raz, że z psami dwa, że nie pragnę towarzystwa.
Wylazłem z dyliżansu i... słyszę na górze skarpy pilarkę. Wiem, że prac żadnych tu być nie może bo bym miał znak sygnał, zresztą były w zeszłym roku i zostały zakończone. No to polazłem zobaczyć co jest grane. Widzę grubą z grubym, ona targa dwie metrówki on trzy. Na mój widok wyciepali w krzaki i udają, że gałęzie zbierają. Piła na górze gra i ktoś jeb w dół kolejne dwie metrówki. Lezę na górę, gruby na dole drze ryja Marek spierdalajjjjjj. No i Marek spierdolił bo na górze go już nie było za to były 4 świeżo wycięte buki takie po 20-30 cm pierśnicy, częściowo już na metry pocięte (swoją drogą świeży buk na ognisko to nie najlepszy pomysł, chyba że do kominka na sezonowanie do domu brali). Pniaki pozasypywane liśćmi i ziemią. Obfociłem, zamalowałem, numery aut do n-ctwa podałem i reszta w rękach SL która została tam wysłana.
Co za uje, kutwa ludzie grzeczność robią udają, że nie widzą że po lesie auta jeżdżą i biwakują to jeszcze chujowi mało, musi drzewa powycinać. Pewnie ten biwak się skończy, zresztą okolica tak tragicznie obsrana, że szok. Chyba Francuzi powinni nam pokazać jak się łopatki używa w zamian za ten widelec cośmy im ponoć pokazali w użyciu.

To tak na marginesie kultury i poszanowania.

matjas 10.09.2018 17:45

jeżdżę i nie brzydzę się motocyklami w zasadzie pod żadną postacią ale z lasu wypierdalać...

koniec kropka. za tępym średnio narodem jesteśmy, żeby na coś takiego pozwolić. BA! - żeby pozwolić na jazdę na crossach przez wsie to i już za dużo.

jest podwrocławski bajkał i jest jak pisze ów org - miał być bajkał a jest kał, bajki nie ma. tony śmieci, gówno na każdym rogu, pieluchy, a do tego jeszcze co weekend przyjeżdżają zjeby i każdy co głośniej orze.

pod moim domem, jako że mam przyjemność mieszkać niedaleko lasu co weekend wyścig zbrojeń - quady, crossy i oczywiście nie da się przejechać normalnie. trzeba dojebać manetą, pójść na gumę.
tępić skurwy..ństwo i wieszać liny. amen. tylko na to widać możemy jako grupa zasłużyć. mi jest wstyd po prostu jako człowiekowi i jako motocykliście.

m

Złom 10.09.2018 17:51

Matjas, ale z tymi linami to chyba nie na poważnie?

Dymkaaa 10.09.2018 18:30

Kolo odleciał... :D

Prince 10.09.2018 19:00

O szit. Nie wiedziałem ze tutaj na to trafię.

Czy coś proponujecie w zamian? Tory crossowe, enduro? Czy tylko linki?

ARG 10.09.2018 19:16

Kolega moderator chyba trochę przesadził :).

Zmyler 10.09.2018 19:26

Matjas z tempieniem chamówy masz racje ale z limami to przegiąłeś. Za grubo pojechałeś.

mirkoslawski 10.09.2018 19:29

Cytat:

Napisał matjas (Post 599687)
jeżdżę i nie brzydzę się motocyklami w zasadzie pod żadną postacią ale z lasu wypierdalać...

koniec kropka. za tępym średnio narodem jesteśmy, żeby na coś takiego pozwolić. BA! - żeby pozwolić na jazdę na crossach przez wsie to i już za dużo.

jest podwrocławski bajkał i jest jak pisze ów org - miał być bajkał a jest kał, bajki nie ma. tony śmieci, gówno na każdym rogu, pieluchy, a do tego jeszcze co weekend przyjeżdżają zjeby i każdy co głośniej orze.

pod moim domem, jako że mam przyjemność mieszkać niedaleko lasu co weekend wyścig zbrojeń - quady, crossy i oczywiście nie da się przejechać normalnie. trzeba dojebać manetą, pójść na gumę.
tępić skurwy..ństwo i wieszać liny. amen. tylko na to widać możemy jako grupa zasłużyć. mi jest wstyd po prostu jako człowiekowi i jako motocykliście.

m

:mur::stop:

ktm 10.09.2018 19:43

Cytat:

Napisał matjas (Post 599687)
jeżdżę i nie brzydzę się motocyklami w zasadzie pod żadną postacią ale z lasu wypierdalać...

koniec kropka. za tępym średnio narodem jesteśmy, żeby na coś takiego pozwolić. BA! - żeby pozwolić na jazdę na crossach przez wsie to i już za dużo.

jest podwrocławski bajkał i jest jak pisze ów org - miał być bajkał a jest kał, bajki nie ma. tony śmieci, gówno na każdym rogu, pieluchy, a do tego jeszcze co weekend przyjeżdżają zjeby i każdy co głośniej orze.

pod moim domem, jako że mam przyjemność mieszkać niedaleko lasu co weekend wyścig zbrojeń - quady, crossy i oczywiście nie da się przejechać normalnie. trzeba dojebać manetą, pójść na gumę.
tępić skurwy..ństwo i wieszać liny. amen. tylko na to widać możemy jako grupa zasłużyć. mi jest wstyd po prostu jako człowiekowi i jako motocykliście.

m

Tragedia.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.