Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Izi (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Pożegnanie - 4 sierpnia 2010 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7745)

Daniel75 01.08.2010 01:56

Pożegnanie - 4 sierpnia 2010
 
Dziś przed 21 powitaliśmy Roberta w Oławie.

Robert pochowany zostanie na cmentarzu parafilanym w rodzinnej Czernicy.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 04 sierpnia 2010 roku (czyli w najbliższą środę) o godzinie 12.00 w kaplicy cmentarnej w Wojnowicach.
Trumna wystawiona będzie pół godziny przed rozpoczęciem.

Po mszy św. konduktem żałobnym odprowadzimy Roberta na cmentarz w Czernicy.
Izi napewno chciałby tą ostatnią podróż przebyć w Waszej motocyklowej asyście.

Po ceremonii w imieniu mamy oraz całej rodziny wszystkich serdecznie zaraszamy na popołudnie wspominkowe do rodzinnego domu Iziego.
Prosimy o zabranie ze sobą wszelkich wspomnień, także tych udokumentowanych na zdjęciach, filmach itp.

Niech zostanie w naszej pamięci jak żył i kim był...............

Korzystając z okazji chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim za szczere wyrazy współczucia i kondolencje.
Teraz wiemy, że byliście dla Roberta jak druga rodzina ........

Mama, siostra i brat z żoną

puszek 02.08.2010 08:21

IZI - klepsydra na moto
 
2 Załącznik(ów)
IZI - klepsydra na moto

MaRP 02.08.2010 23:19

Pogrzeb Iziego - ustalenia
 
Witam.
Jesteśmy po spotkaniu z rodziną Roberta, przekaże parę ustaleń.

Trumna z ciałem zostanie wystawiona w kaplicy cmentarnej w Wojnowicach o godz. 11-ej i to będzie czas na pożegnanie Roberta tylko dla Rodziny.

Od godz. 11:30 jest czas na pożegnanie dla każdego.
O godz. 12-ej rozpocznie się msza, po której Robert zostanie przewieziony do Czernicy i pochowany na cmentarzu przy tamtejszym kościele.

Matka Roberta chciałaby, by cała ceremonia odbyła się z należnym szacunkiem dla zmarłego.
W związku z tym, w jej imieniu prosimy i nalegamy, by w czasie ceremoni nie używać klaksonów, nie kręcić silników do odcięcia, nie strzelać z tłumików, itp.
Także w czasie przejazdu z kaplicy na cmentarz, prosimy o zachowanie szyku i porządku, nie wyprzedzać, nie jeździć po całej drodze, itp.

Przejazd z Wojnowic do Czernicy jest krótki i prowadzi praktycznie prostą drogą, myślę że nie powinno z nim być żadnych problemów.

Miejsca przy kaplicy na parkowanie jest mało, tak samo na cmentarzu. Postaramy się tak pokierować Wami, by uniknąć zbędnego zamieszania i żeby wszystko poszło gładko.

Także postaramy się ustawić nasze afryki tak, żeby na skrzyżowaniach były widoczne i jednocześnie wskazywały kierunek jazdy.

Po ceremoni Rodzina Roberta zaprasza do domu na spotkanie wspominkowe.
Jeżeli ktoś zdecyduje się na pozostanie do następnego dnia, można zanocować u Roberta, można rozstawić się namiotem na podwórku.

Jeżeli będą jakieś pytnia, proszę o telefon do mnie (787 430 905), lub Roberta (Movistara).
Tak samo, jeżeli ktoś ruszy we wtorek i potrzebuje noclegu, proszę o kontakt.

Maciek.

Lewar 03.08.2010 14:11

Strasznie mi żal Izi ale nie mogę przyjechać aby pożegnać się z Tobą. Praca, rehabilitacja kolana...itp przyziemne sprawy.
Obiecuję, że jak będę w pobliżu to wpadnę do Ciebie pomilczeć przy świeczce.
Żegnaj...

Adagiio 03.08.2010 14:38

Nie będę mógł porzegnac Cię osobiście Izi , jutro o 12.00 zapalę świeczkę tu w Romie .

PUFF 03.08.2010 16:50

Cytat:

Napisał Lewar (Post 126614)
Strasznie mi żal Izi ale nie mogę przyjechać aby pożegnać się z Tobą. Praca, rehabilitacja kolana...itp przyziemne sprawy.
Obiecuję, że jak będę w pobliżu to wpadnę do Ciebie pomilczeć przy świeczce.
Żegnaj...

Tez niestety z kilku wzgledow niezaleznych ode mnie nie bedzie mnie jutro na pogrzebie.

Na pewno jeszcze Cie odwiedze...

Mariusz Ignatowicz 03.08.2010 20:56

Cytat:

Napisał PUFF (Post 126628)
Tez niestety z kilku wzgledow niezaleznych ode mnie nie bedzie mnie jutro na pogrzebie.

Na pewno jeszcze Cie odwiedze...

Ja również nie dotrę, choć walczyłem jak lew o ten jeden dzień do ostatniej chwili. Przepraszam.
Jeszcze raz współczucie i szacunek - ode mnie i całej naszej załogi.

szymek 03.08.2010 22:12

Bardzo chciałem zagrać Ci nad grobem kilka żałobnych, "skrzypiących" nut. Niestety nie mogę jechać na pogrzeb... przepraszam. Będę tam jednak myślami i podobnie jak Adagiio zapalę świecę... załączam nieustające wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

luki.gd 04.08.2010 13:11

1 Załącznik(ów)
Pojechać nie mogłem... świeczkę zapalam...
Załącznik 15563

BlackGodiva 04.08.2010 14:27

Nie mogłam być osobiście, łączę się myślami.[*][*][*]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.