Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zlot we Lwowie lipiec 2010 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6732)

ATomek 08.06.2010 10:03

Zlot we Lwowie lipiec 2010
 
Witam. Jak co roku LIONSI ze Lwowa zapraszają do siebie.
Kto był, wie czego się spodziewać :):at::dizzy::D
Jak napisał Roman- 'czekam osobisto'

http://www.lionsmc.com/LIONS_MC_west_wind_2010.jpg

lena 08.06.2010 15:18

Ciekawie się zapowiada, nabieramy ochoty. ATomek, wnioskuję,że byłeś, może coś więcej napiszesz - poza tym oczywiście,że wątrobę trzeba mieć zdrową :P

ATomek 08.06.2010 21:53

Czasem ktoś pyta o jakiś kontakt we Lwowie: oto okazja poznać wielu otwartych prawdziwych bajkerów.
Nie osądzajmy imprezy po zapleczu, bo znam takich, co powiedzą -"średniowiecze".
Jak dla mnie, od 2004 bardzo ciekawa impreza. Lubię klimat Lwowa i za każdym razem jest coś, co długo pamiętam. Można mówić o porządnej rokowej muzyce, nocnej zmianie lokalu na "Galaktykę", pałatkach- kopulatkach, rozmowach z Ukraińskimi narodowcami, gotowaniu uchy, nocnych pojezdowkach po mieście, spotkaniach po latach... każdy niech znajdzie to coś, co przybliży mu ten kraj i ludzi, co każe wracać, kiedy tylko możliwe. Jakieś miejsce można tylko zwiedzać i popędzić dalej a można i zauroczyć się nim.
Czy bezpiecznie? Jak Cię władza nie ruszy, to i od ludzi nic Ci nie grozi.
Na zlocie motocykle stoją oddzielnie i są pilnowane, ale znamy i drobne kradzieże (Kacper z TA wracał raz bez aparatu i w pożyczonym berecie).
Jest na forum parę osób, które mogą opowiedzieć swoje wrażenia.
Dla jednych kwaszony ogórek to delicja, dla innych po prostu zgniłek.
Ja tym razem nie pojadę, bo jak na razie mam sezon bez motocykla:)
A szkoda.
Tym, co dotrą, życzę miłych wrażeń!

I polecam obejrzeć:
http://www.lionsmc.com/foto.php

lena 08.06.2010 22:03

Wiedziałam,że nie zawiedziesz, dziękuję. I wiesz...zdrówka!

felkowski 08.06.2010 22:14

Swego czasu poznałem Igora z Drochobycza (jedn z organizatorów). Przyjechał do nas 70 kilometrów. Bo słyszał zę bajkery z polski przyjechali

Gawron 08.06.2010 22:17

Cytat:

Napisał felkowski (Post 118698)
Swego czasu poznałem Igora z Drochobycza (jedn z organizatorów). Przyjechał do nas 70 kilometrów. Bo słyszał zę bajkery z polski przyjechali

Wlasnie mialem napisac, ze moze Igora bysmy odwiedzilismy?

ATomek 08.06.2010 22:30

Igor chętnie pomaga w organizacji karpackiego tszodowania.
Jakby kto nie miał pomysłu na trasę i potrzebował dla grupy przewodnika, można dzwonić:
+38 80677969121
PS. Ma bardzo miłą żonę :)

ltd454 09.06.2010 14:45

Cytat:

Napisał ATomek (Post 118706)
PS. Ma bardzo miłą żonę :)

Żonę ma bardzo miłą tylko, że za każdym razem jak się spotykaliśmy mnie podszczypywała nie wiedzieć czemu i targała za policzki jak to ciocie robią :dizzy:

ATomek 18.06.2010 16:21

Witam. Chcę przekazać trochę informacji dla chętnych do odwiedzenia Lionsów we Lwowie 16-18 lipca.

Zlot będzie w pobliżu Lwowa, w miasteczku Bruhowyczi
+49 54'32.93" , +23 57'8.51"

Rejestracja to 150 hrywen, okolo 63 PLN

I tu ważne, bo jak dla mnie "lwia" część imprezy to piątkowy wieczór (na Ukrainie słońce zachodzi godzinę wcześniej :))

Piątek-19:00-24:00 koncert -prezentacja rok-albumu we Lwowie, w historycznym browarze"Chmielny dom Roberta Domsa" - ul.Kleparivska 18

http://www.robertdoms.lviv.ua/PhotoG...?imgID=19#down

zabawa w tym zakładzie wliczona do rejestracji.
Myślę, że lepiej wcześniej dojechać do Brzuchowic i zakwaterować się, bo rozstawienie pałatki po "koncercie" bywa zbyt trudne :dizzy:a .
Powrót na kwaterę polecam w grupie :dizzy:

Sobota - 10.00 parada "kolona" po Lwowie, koncert i zabawy w miejscu zakwaterowania.

Niedziela - pewnie jak zwykle gotowanie uchy, pożegnanie.

Więcej informacji, mapki dojazdu bliżej wzlotu.

Co do telefonów, to dobrze mieć komórkę z Ukraińskim numerem, najlepiej operator Life, numery zaczynające się na +38063 albo +38093,za 35 hrywen, możesz telefonować BEZPLATNIE w ciągu 30 dni na wszystkie numery Life.

Benzyna 1litr = około 1$ :)

Maciej 20.06.2010 19:39

Wie ktoś może czy na granicy by mnie przepuścili jak będę miał ważne pozwolenie czasowe zamiast twardego dowodu rejestracyjnego ?

wojtekm72 20.06.2010 20:08

dow. rej.
 
Cytat:

Napisał Maciej (Post 120422)
Wie ktoś może czy na granicy by mnie przepuścili jak będę miał ważne pozwolenie czasowe zamiast twardego dowodu rejestracyjnego ?

Ja bym nie ryzykował . Może się udać, a może trzeba będzie zapłacić lub szukać innego przejścia...Przemyśl to dobrze, bo z Ukraińcami nigdy nic nie wiadomo.

Jeżeli "pozwolenie czasowe" = dowód rej. "miękki", z rejestracją na Ciebie, to powinno być ok.

Maciej 23.06.2010 00:11

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 120428)
Jeżeli "pozwolenie czasowe" = dowód rej. "miękki", z rejestracją na Ciebie, to powinno być ok.

Tak, to dokładnie to. Z rejestracją na mnie.

Pozdrawiam

Franz 25.06.2010 10:41

Cytat:

Napisał Maciej (Post 120422)
Wie ktoś może czy na granicy by mnie przepuścili jak będę miał ważne pozwolenie czasowe zamiast twardego dowodu rejestracyjnego ?

Spoko.
Też tak wjeżdzałem i wyjeżdzałem dwa tygodnie temu.
Jak wyjeżdzałem, termin ważności papieru skończył się tydzień wcześniej :D
Najważniejszy załącznik na kawę dla celniczki. Była bardzo miła i sama wypisała wszystkie papierki

Maciej 25.06.2010 22:10

Dziękuję.

Głazio 05.07.2010 12:10

Z celnikami ukraińskimi można załatwić wszystko - wkładasz po prostu do paszportu parę hrywien (10-20) i można lecieć. Choć udaje się przejechać i bez tego na miękkim dowodzie - jednak bardzo rzadko.

Prezes 15.07.2010 09:53

Moje moto już spakowane i gotowe do jazdy. Jeszcze tylko zielona karta i jutro rano w drogę. Wyjazd z Bielska Podl. godz 10.00. Jak by ktoś się wybierał to niech się odzywa na kom. 505 353 377. w kupie zawsze raźniej ;)

...Szkoda Atomek, ze w tym roku nie śmigasz na motongu bo zlot na Ukrainie bez ciebie to nie to samo :D...po za tym mamy zaległa flaszkę do obalenia...ale co sie odwlecze to nie uciecze.

ATomek 15.07.2010 11:29

5 Załącznik(ów)
W trosce o łatwy dojazd, Shum przesłał dokładne mapki dojazdu:

wojtekm72 15.07.2010 12:05

powrót przez Korczową
 
Jeśli ktos bedzie wracał ze Lwowa to polecam "zielony korytarz" w Korczowej. Ostatnio jakieś dziwne upały panują , mnóstwo turysów na przejściach granicznych . Co prawda motongiem zawsze można szybciej , ale jest to jedyne przejście z UA gdzie funkcjonuje taki pas.
Np. zielonym - 1 godz. -oczekiwania :Thumbs_Up:
Innym pasem 5 godzin:dizzy:
Pamiętajcie -dotyczy to powrotu , czyli wjazdu do RP .

A.Twin 15.07.2010 12:09

Na wjazd do UA polecam Krościenko (kierunek jak na Ustrzyki Dolne).
Mniejsze kolejki i ładne widoki :D

ATomek 15.07.2010 15:05

3 Załącznik(ów)
Często pada pytanie o kartoczki, które trzeba wypełnić na granicy z UA.
Niby sprawa banalna, ale..

Najlepiej mieć je ze sobą już wcześniej wypełnione, bo często 'wbijamy' się w kolejkę, by po chwili robić zamieszanie:
dowiadujemy się, że jednak potrzebne (w kolejce zwykle ludzie z przygranicza i ważność kartoczki kilka miesięcy, nie widzimy, żeby ktoś wypełniał),
nie wiadomo skąd je wziąć (w miejscu do ich wypełniania zwykle ich brak, daje je pogranicznik, którego ominęliśmy zaraz na początku),
na czas ich wypełnienia ("Ty! pożycz długopis!".." cholera! rozmiękła na deszczu!".. "Co to k..a pisze?) musimy przestawić motocykl, blokujemy ruch
a to wszystko pod czujnym wzrokiem i pograniczniaków odpowiadających za porządek jak i ludzi z kolejki, których ominęliśmy, czy nas wpuścili, bo liczyli, że bajker przeleci i poleci :haha2:

Pierdoły dla starych bywalców, ale znam zabawy celników w kilkakrotne przepisywanie kartoczek ( skąd wziąć drugą?) bo coś nie tak wypisane i robi się nerwowo.

No i pieczątka na świstku z numerami pojazdu, jaki dostajemy wjeżdżając na przejście graniczne, a który oddajemy często kilkaset metrów dalej, przy wyjeździe z terenu przejścia granicznego.
Jak pani w okienku podpadniesz, zapomni ostemplować ów świstek, co skutkuje jazdą pod prąd z powrotem na granicę!

Za pierwszym okienkiem chowasz dokumenty głęboko, by po chwili sięgać po nie dla celnika, zjeżdżasz z przejścia, znowu chcą jakiś świstek, znowu wszystko wyciągasz!
I wszystko w krzyżowym ogniu pytań o markę, ile pójdzie, ile spali no i ile kosztuje, a ile to w dolarach, i co bierzesz, no bo przecież wszyscy motocykliści to ćpuny. Ot cały klimat.

Chcę powiedzieć, że trzeba mieć wygodne miejsce, bo łatwo coś zgubić, albo przy kolejnym nerwowym wyciąganiu papierów pokazać, ile mamy gotówki i w jakich nominałach.

Kask, rękawice najlepiej przypiąć do gmola, bagażu i przynajmniej z jednym mieć spokój.

Bywało, że tuż za przejściem zatrzymywał mundurowy z koniecznością jakiejś opłaty klimatycznej :), którą od ręki dzielił się z przełożonym schowanym za rogiem. Ot zwykłe naciągactwo.

Wklejam druki kartoczek. Wydrukować trzeba dwie strony; w ten sposób mamy dwa druki ( dla dwóch osób).
I sposób ich wypełnienia.

Miłych przygód na granicy PL-UA

daro 16.07.2010 12:40

Jadziem.
 
Szable w dlon. Uu Aaaa.

lena 16.07.2010 18:30

ATomku, jak zwykle - klasa!:Thumbs_Up: Moja butelczynka tez na Ciebie czeka. Mam nadzieję,że na zlot do Lwowa w przyszłym roku będziemy Ci mogli z Wojtkiem towarzyszyć. Pozdrawiam.

daro 04.08.2011 21:32

Zlot we lwowi
 
Dla zainteresowanych kolejny zlot we Lwowie www.lionsmc-ukraine.com szczegoly WYDARZENIA

ATomek 12.10.2016 18:31

22 Załącznik(ów)
Jak ten czas leci...
Lwowscy Lionsi nadal zapraszają, choć z tych starych na zloty przyjeżdża niewielu.
Każda okazja dobra do odwiedzenia Lwowa, choć żal za klimatem pierwszych zlotów. Organizator staje na uszach, żeby było na bogato, po europejsku, bo tylko to teraz przyciąga. Wymagania wysokie a stać na to coraz mniej zwykłych motocyklistów, którzy od 2004 tworzyli ten klimat. Trzeba pogodzić się, że i tu komercja zagościła na stałe.
Ponarzekałem, ale zostawiam te dociekania dlaczego tak jest i korzystam. Znaczy korzystamy, bo jedziemy m.innymi z Mirkiem.

Piątkowe spotkanie to dłuuugi wieczór w knajpie motocyklowej w centrum Lwowa.
i okazja do niespodziewanych spotkań po latach. To chyba najprzyjemniejszy moment całej imprezy.

Załącznik 66284
Z Romanem- organizatorem

Załącznik 66285
Z Maćkiem- tym od Motopodróży http://www.podrozemacka.pl/index.php/about-joomla
Załącznik 66286
Z Agnieszką, jedną z pierwszych lwowskich motocyklistek, spotkaną kiedyś fuksem na Białorusi.
Było też kilku kresowych pasjonatów, z którymi lwowskie 'Stare misto' smakowało wybornie.
Przy okazji pozdrawiam serdecznie Króla Parkietu i Mistrza Drugiego Planu.


Załącznik 66287
Jak zawsze, wjazd na teren zlotu pilnie strzeżony i trzeba być przygotowanym na to, że nagle ktoś wyskoczy z krzaków z wycelowanym automatem i okrzykiem Hände hoch!!!

Załącznik 66288
Załącznik 66289
Załącznik 66290
Że niby jak Papiren nie bardzo, to tak skończysz. A Ausweis kontrole na terenie ośrodka już nie takie straszne....

Załącznik 66291

Załącznik 66292
Można spać w hotelu, można w pałatce. Dużym zainteresowaniem cieszyła się pałatka Rasputina


Załącznik 66293
Ogólnie atmosfera była niezła, bo każdy mógł znaleźć coś dla siebie i czerpać garściami przyjemności

Jak zwykle w sobotę była wspólna 'kolona', czyli pojeżdżawka w kolumnie z odpoczynkiem na lwowskim torze crossowym, który w czasach świetności był na trzecim miejscu w Europie. Dziś zaniedbany, ale pięknie położony

Załącznik 66294
Załącznik 66295
Załącznik 66296
Załącznik 66297
Tam też była okazja odnaleźć starych znajomych, czy poznać afrykanerów z Kijowa
Załącznik 66298


A jak ktoś nie lubi motocrosu, może popatrzeć na prężne ciała.
Załącznik 66299

Załącznik 66300


Załącznik 66301
Ja już nie nadążałem i wolałem stare motocykle

albo podpatrzeć patenty na stopkę boczną i pancerne lusterko:
Załącznik 66302Załącznik 66303



Po kolonej po Lwowie przyszedł czas na wieczorne koncerty 5 kapel i polaków-ukraińców nocne-mocne rozmowy...

Załącznik 66304Załącznik 66305

Wspomnienia te dedykuję Daro i ltd 454

wojtekm72 12.10.2016 18:56

Dlaczego nie dajecie wcześniej znać?

motoMAUROxrv 12.10.2016 23:26

2 Załącznik(ów)
No to też sobie krótko wspomnę podobną imprezę.. :rolleyes:
Załącznik 66308

Atmosferę zlotu, organizację, iii.. dziewczyny :p LIONS MC rzeczywiście ma superowe! :Thumbs_Up::brawo::)
Załącznik 66309

Mam nadzieję że uda mi się wreszcie ponownie Ich odwiedzić.. :rolleyes:

emilxtz 13.10.2016 05:11

Dajcie znać kiedy następny zlot we Lwowie ja się piszę.

davidoff24 17.10.2016 10:22

Byłem....impreza naprawdę bardzo fajna....jeszcze nie ma takiej komercji i cepelii jak u nas.....

ATomek 17.10.2016 11:19

1 Załącznik(ów)
:) Twoja opinia się nie liczy... :) jesteś po prostu uzależniony od tamtej atmosfery

Załącznik 66413

davidoff24 18.10.2016 15:00

liczy liczy.....szkoda tylko że w piątek tak późno dotarliśmy....wtedy by było jeszcze bardziej wesoło....ale jak to się mówi....co się odwlecze........

Vertus72 20.10.2016 11:01

Może i super, tylko na huj te faszystowskie wstawki, dla mnie do zaorania ta cała część ukrainy o takich poglądach, jakoś mnie mierzi takie coś, im się caly czas śni SS Galizzien. Przed wojną też była atmosfera, jak na tych zlotach, później się zmieniło.

ATomek 20.10.2016 14:39

1 Załącznik(ów)
Vertus, wpadnij do mnie na kawę, pogadamy... właśnie przywiozłem z miejscowej palarni ze Lwowa:

Załącznik 66518

motoMAUROxrv 20.10.2016 16:57

Kawa "Banderiwska"? :eek::confused:
-To chyba z domieszką czarnego prochu?. :kawa::rolleyes:;)

Vertus72 21.10.2016 13:07

ATomku, czy to jakaś prowokacja z tą kawą o takiej nazwie.......?

ATomek 21.10.2016 14:59

Staram się utrwalać to, com widział i zamieszczać ciekawostki, choćby były nie po mojej myśli. Zamieszczam zdjęcia tylko swoje i aktualne, bez jakichś prowokacji.
Ciekawe są ludzkie wybory, które dopiero jakoś zapamiętane i zebrane do kupy układają się w logiczny ciąg zdarzeń.
Znając moje zainteresowania jest mi coraz trudniej w tamtej rzeczywistości. Na zlot pojechałem jednak tylko jako motocyklista. Cieszę się i na chwilę zapominam o bieżących sprawach, wspominając jak Daro i mnie przyjęli 12lat temu, choć byliśmy pierwszymi inostrańcami na ich zlocie. Mam nadzieję, że będzie tak jeszcze nie raz.
Kawa jest do kupienia w stałej ofercie w palarni przy rynku.

daro 22.10.2016 07:17

Jeździliśmy tam kiedyś z Tomkiem , bo było inaczej . Od pewnego momentu to już nie nasze klimaty . Tomka by też tam teraz nie było gdyby nie zobowiązał się zaprowadzić na zlot motocyklistów którzy chcieli pojechać do Lwowa i na zlot .
Ps. trzeba mieć wyczucie żeby zapraszać Polaków i bramę wjazdową za zlot zrobić na wzór niemieckiej rogatki "przyozdobioną" swastyką .

motoMAUROxrv 22.10.2016 09:53

Noo, ja bym się tam (zbyt pochopnie) nie dopatrywał jakichś sympatii do teorii nazistowskich itp. -a raczej zamiłowania do pojazdów historycznych..
Ot, miejscowa grupa rekonstrukcji historycznej, z dużą dbałością o szczegóły, urozmaiciła swoją obecnością kolejną edycję zlotu -i tyle..
W Polsce takich atrakcji (również na zlotach) widziałem już od groma, i nikt uczestnikom czy organizatorom nie przypisywał "niezdrowych" intencji!
Czy na tej "bulwersującej" bramce, któryś z Polaków dostał na powitanie w ryj czymś innym niż wybornym samogonem?!? :rolleyes: -Nieee..? :Sarcastic::p Więc raczej w tej kwestii nic się nie powinno zmienić, póki wśród "motonitów" zostanie zachowany zdrowy dystans i rozsądek.. :oldman:
Tak przynajmniej ja to widzę.. :)

Vertus72 24.10.2016 16:31

No mozna i tak na to spojrzeć, ale nie jest chyba tajemnicą, że na Ukrainie odzywaja nastroje nacjonalistyczne, dużo barw OUn-UPA jest dodawanych do barw narodowych przy byle uroczystości w tym państwowych, a to o czymś już świadczy, dlayego mi akurat nie skojarzyło sie z grupą rekonstrukcji.

ATomek 03.01.2017 11:55

1 Załącznik(ów)
No cóż. Wyżej wspomniana miejscowa grupa rekonstrukcyjna straciła swoje muzeum, choć to określenie było trochę na wyrost dla tej ziemlanki- kryjówki UPA. Czy nadal odbywać się tam będą niezależne zloty motocyklowe?? Bezpowrotna strata.
Cytat i zdjęcie za kresy.pl: "Tego podpalenia dokonał ktoś nieludzki, nienawidzący Ukrainy, prawdopodobnie w dniu rocznicy urodzin Stepana Bandery".

Załącznik 68129

Sławekk 03.01.2017 20:04

"Tego podpalenia dokonał ktoś nieludzki, nienawidzący Ukrainy"
nie zdziwił bym się gdyby podpalenia dokonał Ukrainiec.
'Banderowcy'zamordowali tez mnóstwo swoich. Mordowane były osoby, które miały odwagę się przeciwstawić lub sympatyzowały z Polakami. Ukraińskich przeciwników politycznych likwidowały powołane przez Banderę tajne oddziały. Ciężko wyczuć kto tam za kim. Taki kraj.



Ніколи не повною мірою довіряти людям, які заявили сильні політичні погляди.
Тримайте ваші очі і вуха відкритими. Співати і горілку пити, якщо ви хочете, але голова менше шиї.

ATomek 16.08.2017 12:22

34 Załącznik(ów)
Od ostatniego zlotu we Lwowie minął rok. Tym razem Lionsi chcieli zmienić klimat i zaprosili nas w Karpaty. Z góry uprzedzam, że było czysto motocyklowo, bez zbędnych napięć.

Wyjechaliśmy z Lublina późnym wieczorem chcąc jak najszybciej być za granicą i ranek przywitał nas gdzieś na ukraińskim polu

Załącznik 72198

Załącznik 72199

Jedynie Ktm Marcina wyglądał jak należy, bo miał zapasową gumę. Wiadomo- Karpaty!
Obiecał, że w razie czego użyczy ją każdemu w potrzebie i od razu poczuliśmy się lepiej; przestaliśmy oszczędzać opony i raz dwa dolecieliśmy za Slawsko.

Załącznik 72200

Załącznik 72201

Tu poczuliśmy zew na arbuza i kąpiel. Znalazłem nawet chętną, co zaprowadziła na miejscową plażę. Była płytka, ale rześka. Mówię o wodzie w strumieniu.




Miejsce zlotu to okolice wsi Wołosianka, teren pensjonatu Zakhar Berkut

Załącznik 72202

Załącznik 72203

Integracja z sąsiadami jest błyskawiczna i odnajdują się znajomi, choć ludzi jest mało. Są Białorusini, Litwini..

Załącznik 72204

Muzyka wali po uszach, powitalna gorzałka robi wir w głowie.
Ładnie tu, ale pada propozycja obejrzenia wszystkiego z góry. Chwilę rozważamy możliwości wjechania motocyklami, ale błogi stan w kościach zwyciężył. Wybraliśmy długą kolejkę narciarską i jeszcze trochę z buta wężykiem, wężykiem na Wysoki Wierch.
Latem trasę i kolejkę wykorzystują rowerzyści górscy.
Tak wygląda fragment TET na Wysokim Wierchu

Załącznik 72205

Załącznik 72206

Załącznik 72207


I jak to w górach, nagle się rozpadało i doceniliśmy kolejkę. Niemniej uznaliśmy, że jutro z samego rana gdzieś pojedziemy

Załącznik 72208

Załącznik 72209

Załącznik 72210

Tu napiszę, o celu naszej przejażdżki.
Jakieś 150 km od Wołosianki jest Park Narodowy Synewyr i w nim jezioro leżące na wys 1000mnp, o którym wyczytałem, że jest zaliczane do jednego z 7 cudów Ukrainy. To wystarczyło a na dokładkę dowiedziałem się, że jadąc przez góry to tylko jakieś 80km.

Załącznik 72211

Załącznik 72212

Załącznik 72213

Załącznik 72214

Wreszcie trafia się coś, na co spragniony wędrowiec czeka kilometrami

Liczę: RAZ, DWA, TRZY i jeszcze raz: RAZ, DWA, TRZY
Ja, Mirek i Daro to razem trzy! I przy drodze stoją piękne dziewczyny. RAZ, DWA, TRZY
Hamujemy!
Dziewczyny jadą stopem na weekend właśnie nad jezioro Synewyr i chętnie skorzystają z podwózki na te brakujące 20km

Załącznik 72215

Załącznik 72216

Załącznik 72217

Załącznik 72219

Załącznik 72220 Tanya


I cel naszej wycieczki:

Załącznik 72221

i jezioro w wersji dla żon:

Załącznik 72222




Niestety, nie tego się spodziewałem; ilość ludzi i krupówkowa infrastruktura odstrasza.

Nu, dziewczętom czut, czut włosy poczochralim, to i zgłodnielim:

Załącznik 72223

Szefowa w barze Koliba wygląda groźnie. Jest ważna. Ma duże drewniane liczydła i kopiowy ołówek, który śliniąc wykreśla zapłacone zamówienie. I pyta -czy smakowało? Nie widziałem, żeby ktoś zaprzeczył. Jedzenie polecam. Koliba stoi w miejscu, gdzie TET schodzi na parę km na asfalt, tuż nad rzekąTereblą

Załącznik 72224

Powrót tą samą drogą wydaje się dużo krótszy. Spieszymy się, bo na wieczór zamówiona- dla odmiany- gorąca kąpiel.

Załącznik 72225

Załącznik 72226

Woda gorąca w sam raz, choć piecyk dawno wygasł. Sześć minut w balii i kąpiel w basenie zasilanym górskim źródłem daje początkowo niezły szmer w głowie, ale z każdym następnym razem jest lepiej. Dwie godziny takiego umartwiania + wrażenia całego dnia powodują, że nocnego koncertu wysłuchujemy już w namiotach i to nie do końca...




Załącznik 72227 Załącznik 72228

Tym razem motocyklistą, który przyjechał tu kręcąc rekord km był Nowozelandczyk.
Pełny luzak. Daro wypatrzył w jego Dakarze dziwną tarczę hamulcową, ale i to nie zrobiło na nim większego wrażenia




I jeszcze tradycyjnie patenty ukraińskich bikerów:

Załącznik 72230

Załącznik 72231

Załącznik 72232

Po drodze, jeszcze przed Stryjem szybka nauka sztukowania łańcucha na drodze i bystry powrót do domu.

Załącznik 72233

strobus1 16.08.2017 12:43

To teraz muszą być fotki z nad jeziorka :)
zdrowia

Navaja 16.08.2017 13:54

Ja tylko nieśmiało zapytam: co to jest TET?

PAWCIO 16.08.2017 15:05

Chyba Darkowi się spodobała ta Ukraina bo wczoraj widziałem go na przejściu w Dorohusku jak się udawał na Ukraine

ATomek 16.08.2017 16:15

Navaja-TET- Trans Euro Trail- http://www.transeurotrail.org/
to plan, coby legalnie objechać Europę szutrem
Tu masz wątek:http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29831

Pawcio- A bardzo się spieszył? :D:D Pewnie delegacja w ramach pogłębiania stosunków polsko ukraińskich

daro 16.08.2017 21:09

3 Załącznik(ów)
Jechałem okąpać się w Pisecznie .
Przed knajpą o której mowa wyżej , miał miejsce tzn. miał mieć miejsce koncert i nawet padło pytanie artysty skierowane do publiczności jaki sobie życzą utwór żeby artysta wykonał , ale niestety instrument okazał się nie nastrojony :)

daro 16.08.2017 21:38

5 Załącznik(ów)
Na tym wyjeździe udało mi się zrobić kilka zdjęć które mnie cieszą .
Jak w piosence "ja to się ciesze byle czym " , ale jak wracaliśmy (ja ostatni , damy przodem) z jeziora Synewyr na drogę wybiegła krowa , a za nią mała dziewczynka która ją pasła .
Albo czekające kłady na pasażerów .
A co do Zlotu , to ogień i dym (-:

Mirek Swirek 16.08.2017 22:02

Eh... nie napisze, ze zazdroszcze, bo nie zazdraszczam, ale ciesze sie Waszym szczesciem ;) Do zobaczenia.

daro 17.08.2017 07:58

3 Załącznik(ów)
Dziękuje za zaproszenie do wyjazdu za SPA i do następnego wyjazdu , lewa w górę .

calgon 24.08.2017 11:30

:Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.