Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Namioty MARABUT - okazja cenowa! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=518)

piotr_3miasto 28.04.2008 12:10

Namioty MARABUT - okazja cenowa!
 
:hello:

Jeśli znajdzie się grupa chętnych na conajmniej 10 namiotów,to mamy rabat 20% !:Thumbs_Up:
http://www.namioty.pl/

Można wybierać spośród całej oferty namiotów.
Mogę przyjąć na siebie dystrybucję zamówień.
Warunek - przedpłata na konto, nie chcę na koniec zostać z małą kolekcją Marabuta. :)
Czekam na deklaracje zamówień najpóźniej do 5 maja, coby do Kletna zdążyć.
Chętni wystąp!

Nie mam w tym żadnego interesu, prócz ogólnego rabatu dla wszystkich.

piotr_3miasto 29.04.2008 22:35

Cytat:

Napisał e200g_ (Post 5848)
Zamawiam namiot MARABUT ARCO kolor oliwka, rurki alu itp, jak już dograsz sprawę to daj znać gdzie i ile mam placic:Thumbs_Up:DZIEKUJE :bow:.

No to jeszcze osiem sztuk do partii zamówień brakuje! ;)
Sprawa jest prosta, przed Kletnem muszę namiot zakupić, padło na Marabuta.
Zadzwoniłem do nich, pogadałem no i stanęło na tym, że mogą zejść z ceny "troszkę", pod warunkiem zakupu 10 szt na raz.
Jeśli do 5 maja nie będzie chętnych, to niestety sprawa będzie nieaktualna...
Pozostanie zakup w cenie detalicznej.
Wrzucę wątek jeszcze na forum Trampka, może tam ktoś w potrzebie będzie...
Ponawiam apel:
Chętni wystąp!

GrzeLAs 30.04.2008 00:18

Zapisuję sie na Marabut Gwinea. Oliwka. Rurki alu. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

piotr_3miasto 30.04.2008 11:58

Cytat:

Napisał e200g_ (Post 5911)
Cos mi sie widzi Panowie Koledzy, ze ciężko będzie osiągnąć 10szt.:mur: Czy gdyby sie nie udało, to czy jest jakaś inna możliwość porozumienia sie ze sprzedawca???

Raczej ciężko będzie cokolwiek wynegocjować.
Firma jest lojalna wobec sieci sprzedaży detalicznej i niechętnie udzielają rabatu. Tu się akurat trafiła okazja, ale też nie jestem pewien, czy się uda.
Szkoda, że tak na ostatnią chwilę wyszło...

calgon 30.04.2008 12:40

test namiotów
 
chyba ciezko bedzie o kupców tego marabuta bo nigdzie nikt nie testował z kolegów afrykanerów itp. Sam szukam ale chetnie podparłbym sie opisami szanownych kolegów.

sambor1965 30.04.2008 14:35

Marabut jest bardzo ok. Troiche w nim spalem. Ma go m.in kol. Jojna

pozdr

KS

Pastor 30.04.2008 14:47

Cytat:

Napisał calgon (Post 5913)
chyba ciezko bedzie o kupców tego marabuta bo nigdzie nikt nie testował z kolegów afrykanerów itp. Sam szukam ale chetnie podparłbym sie opisami szanownych kolegów.

"+"
Solidne, dobrze zaprojektowane i uszyte z bdb materiałów. Świetne na klimat umiarkowany i zimny. Dobrze znoszą wiatr, nie przeciekają w ulewach, dają się rozkładać na mrozie (tylko trza uważać z wilgocią coby rurki w pochwach nie zamarzły). Mozna rozłożyć w deszczu nie mocząc tropiku, bo jest zespolony z powłoką zewnętrzną (nie wiem czy wszystkie modele).

"-"
Drogie, ciężkie, duże, nie można postawić samego tropiku bez powłoki zewnętrznej bo spełnia rolę konstrukcyjną. Słabo się wietrzy ale to kwestia dyskusyjna.

Zdrowia!
:hello:

klanol 30.04.2008 16:56

do minusów zaliczę jeszcze trudności w rozbijaniu w pojedynkę w trudnym terenie i podczas wiatru, ale chyba nie o takie warunki tu chodzi. osobiście, subiektywnie polecam salewę model sierra leone. mam go od lat i woziłem przez świat :) letki, mientki, dwa wejścia i przedsionki, można rozbić sam tropik i dobrze się rozbija w pojedynkę. tropik jest osobno więc łatwo się można podzielić na dwoje. przepraszam jeżeli wciołem się moędzy wutkę a zakonskię ale to dla dobra sprawy :P diecezja należy do kupującego

laska 30.04.2008 17:51

Mam Tengri. Poza tym, że mały i rzeczywiście latem bywa w nim ciepło jest ok. Zostawiłem go nawet kiedyś w Alpach (niecałe 2000) na dobę w ulewie i nic mu nie było. Był z nami na Bałkanach i też nie było źle. Mało miejsca na bety w środku ale tego namiotu nie rozbija się na 2-tygodniowe wakacje nad morzem ;)
pozdr,
laska

dery 03.05.2008 22:27

ja wchodze w namiot KOMODO PLUS, kolor zolty.
jakby sprawa sie udala czekam na info gdzie robic przelew.
pozdroowka!
/dery/


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.