Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Pamiętnik (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Zaginieni w akcji... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7120)

lena 04.08.2010 15:17

Zaginieni w akcji...
 
Śmierć Iziego wstrząsnęła naszym Forum. Zapewne długo jeszcze trudno będzie się otrząsnąć. Ale czas i życie biegną dalej...coraz prędzej i prędzej. Aby w natłoku własnych spraw nie zgubić po drodze tego co ważne i mieć w pamięci TYCH, którzy odeszli proponuję stworzenie dla nich kącika. Zdjęcia, filmy z ich udziałem, wspomnienia bliskich i przyjaciół...tak,żeby ICH twarze nie zatarły się w naszej pamięci. A ci, którzy ich nie zdążyli poznać mieli szansę po czasie spojrzeć IM w oczy, bo może kiedyś, po drugiej stronie będzie nam dane się spotkać.
Co Wy na to?

Marco Polo 04.08.2010 15:26

Oczywiście- na tak! Pomysł poruszany w kilku wątkach i chyba godny uwagi dla wszystkich którzy go znali i mają jakieś pamiątki ( mi niestety nie było dane poznać Iziego ).

baloo 04.08.2010 15:29

Tak nietuzinkowe osoby, kształtujące marzenia wielu z nas, zasługują na to bez dwóch zdań.

wieczny 04.08.2010 16:01

Pomysł na taki dział wspominkowy o Izim, człowieku który tak na prawdę jako jeden z pierwszych pokazał ludziom żeby ruszyć dupę i jechać, już powstał. Niedługo coś w tym temacie zrobimy.

Nie tak dawno mówiłem znajomemu spoza grona motocyklowego, że jest coś w tym iż u nas nie ma tematów o wypadkach śmiertelnych. To inny typ jeżdżenia, inne cele oraz inni kierowcy. Mam nadzieję, że dział typu "Zaginieni w akcji..." nie będzie działem o wielu nickach...

lena 04.08.2010 16:32

Michał, wszyscy mamy taką nadzieję.
Dlaczego poruszam temat? Otóż, kilka lat temu zginął nasz znajomy, ujeżdżający chopera. Był wzruszający pogrzeb z kaskiem na trumnie i asystą kolegów motocyklistów, ale...to nie koniec - każdego roku, w rocznicę śmierci Jurka na jego grobie płonie znicz i leżą kwiaty od Braci Motocyklowej - NIE ZAPOMINAJĄ!
A JEGO serce wciąż bije... w piersi innego człowieka.

peter 04.08.2010 16:42

wpadł mi taki pomysł trochę z innej beczki...
(pewnie nie będę oryginalny)
a gdyby spróbować relacje Iziego zebrać, złożyć do kupy i wydać w formie książkowej?

jorge 04.08.2010 16:53

Cytat:

Napisał lena (Post 126727)
Śmierć Iziego wstrząsnęła naszym Forum. Zapewne długo jeszcze trudno będzie się otrząsnąć. Ale czas i życie biegną dalej...coraz prędzej i prędzej. Aby w natłoku własnych spraw nie zgubić po drodze tego co ważne i mieć w pamięci TYCH, którzy odeszli proponuję stworzenie dla nich kącika. Zdjęcia, filmy z ich udziałem, wspomnienia bliskich i przyjaciół...tak,żeby ICH twarze nie zatarły się w naszej pamięci. A ci, którzy ich nie zdążyli poznać mieli szansę po czasie spojrzeć IM w oczy, bo może kiedyś, po drugiej stronie będzie nam dane się spotkać.
Co Wy na to?

Po porostu popieram.

Cytat:

Napisał peter (Post 126742)
wpadł mi taki pomysł trochę z innej beczki...
(pewnie nie będę oryginalny)
a gdyby spróbować relacje Iziego zebrać, złożyć do kupy i wydać w formie książkowej?

Tu rodzina musi się zgodzić.

puntek 04.08.2010 16:58

właśnie wróciłem z pogrzebu ....:(
jestem za tym aby taki kącik zrobić...

cały czas myślę .... cały czas....

PARYS 04.08.2010 17:00

Cytat:

Napisał jorge (Post 126743)

Tu rodzina musi się zgodzić.

100% racja. Można jeśli będą chcieli wspomóc logistycznie, materiałowo i informacyjnie w tej swego rodzaju biografii.
W formie poradnika dla adv.podróżnych może?

peter 04.08.2010 17:26

bardziej wyobrażałem sobie to w formie fajnie wydanej powieści podróżniczej - coś a'la Cejrowski, tylko lepiej ilustrowane ;)
internet jest dla mnie bytem bardzo ulotnym... i wszystkie pomniki tu stawiane - niestety podlegają jego prawom.
książki są wieczne. a jakoś chciałbym (i pewnie nie tylko ja) żeby pewne rzeczy przetrwały...

skopał mi ten pogrzeb psychikę...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.