Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Beskid Niski, szybki wypad off. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30201)

diego 18.09.2017 20:57

Beskid Niski, szybki wypad off.
 
Hej!

Jeżdżę lekkim moto, CRF250L i planuje sobie zrobić samotny wypad off w Beskid Niski (myślałem o Bieszczadach i Paśmie Żuków), ale Emek mi odradza ;P

Dojazd w piątek, latanie w sobotę, niedziela wcześnie powrót. Czy ktoś może dysponuje jakimiś fajnymi trackami/śladami gps? Najbardziej lubię gdy za wysiłek włożony w przejechanie wymagającego odcinka jest jakaś nagroda w postaci widoczku typu "wow", ale że będę raczej sam - to hardkoru bym wolał unikać.

Ktoś coś?

Emek 18.09.2017 21:07

Nie odradza tylko radzi skoczyć w Beskid Niski zamiast lecieć lekkim w Bieszczady bo tam nie polatasz ;).

Pirania 18.09.2017 21:24

Polecam poloniny.. Carynska dla Kozaków i Wetlinska dla...:mur:
Beskid Niski..? Słaby pomysł, masz jaja jedz kilka km dalej na UA i tam lataj..

diego 18.09.2017 21:28

UA to dłuższy temat. Ja planuje sobie śmignąć na szybko i sam. UA byłem w maju. Wjeżdżalismy na Wielki Wierch i Płaj na Połoninie Borżawskiej. Pewnie będziemy śmigać jakoś w przyszłym sezonie.. a teraz chce sobie lajtowo zamknąć sezon ;)

Jakby ktoś miał tracka to pliz pliz :)

Adagiio 19.09.2017 12:20

Odradzam przynajmniej na jakiś czas wypad w BN, sytuacja jest bardzo napięta od kilku tygodni .
Podobno, tak słyszałem z opowieści że ekipa przyjezdnych kładowców spuściła lanie strażnikom leśnym .

voxan69 19.09.2017 14:31

U nas też ostatnio trochę nerwowo się zrobiło - podobno mają prykazy z góry - lasy tylko dla leśników i myśliwych

Pirania 19.09.2017 14:52

Chłopaki z Sącza też narzekają...

wojtekm72 19.09.2017 19:03

Ślady dajcie. $lady :mur:
Ja nie mam więc nie dam.
Uwielbiam tematy o trackach :)

Pirania 19.09.2017 19:35

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 548746)
Ślady dajcie. $lady :mur:
Ja nie mam więc nie dam.
Uwielbiam tematy o trackach :)

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:
Jak to mówi mój kumpel...Są Cwaniaki z banka w nosie..A jak wiemy nie ma nic piękniejszego niż odkrywanie własnych ścieżek i napotykanie nowych miejsc których jeszcze nikt nie widzial! Ach...wzruszylem się. .

Sub 19.09.2017 21:40

Zapraszam na Sądecczyznę, tutaj mamy terenów do latania na 2 tygodnie. Weź tylko 2 tysie (najlepiej w banknotach 100 pln) na... powiedzmy, nieprzewidziane opłaty. Może wystarczy ;)

A co do tracków, to przecież wszyscy z nich czasami korzystamy. I nic w tym złego, szczególnie jak ma się kilka dni i brakuje czasu na odkrywanie własnych ścieżek. I to jestem w stanie zrozumieć. Ale nie jestem w stanie zrozumieć twojej naiwności. Kłopot w tym, że nikt zdrowy na umyśle nie da ci ich, bo jeśli ma swoją lokalną ścieżkę, "bezpieczną", to właśnie pozostaje ona bezpieczna, dzięki stosowaniu się do tej egoistycznej zasady i ostatnią rzeczą o jakiej wówczas się myśli, to to żeby ktoś wrzucił ją przez przypadek na fb albo w zaufaniu przekazał kolejnym i kolejnym...:mur:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.