Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Honda CRF1100 - 2020?? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34219)

Fizolof 27.09.2019 14:40

Cytat:

Napisał robertG7 (Post 653015)
Matjas, zdradź mi w jakich okolicznościach włączasz awaryjne. Widzę czasem jeźdźców jadących w korku między autami na awaryjnych. To wtedy?

Czytamy to samo zdanie a każdy co innego zrozumiał.... gdzie tam wyczytałeś, że Matjas używa świateł awaryjnych? Napisał wyraźnie, że jak potrzebuje w sytuacji awaryjnej użyć klaksonu to musi się zastanowić co wcisnąć :umowa:

robertG7 27.09.2019 15:17

Cytat:

Napisał Fizolof (Post 653020)
Czytamy to samo zdanie a każdy co innego zrozumiał.... gdzie tam wyczytałeś, że Matjas używa świateł awaryjnych? Napisał wyraźnie, że jak potrzebuje w sytuacji awaryjnej użyć klaksonu to musi się zastanowić co wcisnąć :umowa:

Qźwa faktycznie :) przepraszam :)

plaku 27.09.2019 15:28

I gdzie ta LEGENDA??? Botoks,kalkulatory,światełka i na koniec; szczęśliwie wydupczony klient....

radiolog 27.09.2019 16:40

Cytat:

Napisał plaku (Post 653025)
I gdzie ta LEGENDA??? Botoks,kalkulatory,światełka i na koniec; szczęśliwie wydupczony klient....

Oczekiwania klientów rosną, sami z siebie by nie dodawali. Old school to obecnie promile kupujących

turas 27.09.2019 17:39

Cytat:

Napisał plaku (Post 653025)
I gdzie ta LEGENDA??? Botoks,kalkulatory,światełka i na koniec; szczęśliwie wydupczony klient....

Takie czasy...
Jakby tego nie zrobili, to mogliby konkurować może z Benelli TRK a nie z advenczurową czołówką.
Choć nie powiem, też jestem sceptyczny i bardzo mnie cieszy, że w mojej NAT 2017 ciągnę jeszcze za linki gazu a nie kręcę potencjometrem.

polifoska 27.09.2019 18:33

jako były zagorzały GSowiec...
 
Świat idzie do przodu. Chcemy czy nie. Gdy byłem właścicielem GSa, a właściwie czterech kolejnych modeli na forum BMW "wrzało" zawsze gdy wprowadzano nowy model. "Starzy" krzyczeli, że tradycja najważniejsza i nie wolno jej bezcześcić, "młodzi" że nowości są fajne i ułatwiają życie. 100 tys. km przejechanych na GSach nauczyło mnie, że każdy model miał w sobie coś fajnego i zwykle jednak był trochę lepszy od poprzedniego. W końcu "zdradziłem" BMW i w garażu zagościła NAT z 2017r. Mamy rok 2019 i pomimo, że za każdym razem gdy odpalam silnik mam "banana" na twarzy to zamierzam zmienić moto. Już prawie zapisałem się na NNATAS. Spyta ktoś po co? Bo zawsze warto spróbować czegoś nowego. Jeszcze niedawno mówiłem, że motocykl to nie skuter i automat jest tu bez sensu. Dzisiaj może zdecyduję się na DCT (zawsze można wrócić do manuala i starszego modelu). W NAT nie ma elektronicznie sterowanego zawieszenia. W BMW zawsze je miałem i to była rzecz, której najbardziej brakowało mi po przesiadce na Hondę. Nie znam się na ustawianiu zawieszeń (ciekawe ile osób z tego forum to ogarnia) i guzik sterujący zawieszeniem przy zjeździe np z asfaltu na szutry lub leśną drogę naprawdę robił robotę w GSie. Ekraniki z ikonkami może faktycznie nie są wyposażeniem pierwszej potrzeby - kwestia gustu. Ilu z nas potrafi wykorzystać wszystkie funkcje telewizora lub nastawić więcej niż jeden program w pralce? Ale zawsze kilku się znajdzie i właśnie dla nich są wszystkie takie gadżety. Chwalmy swoje AT, NAT i jeśli mamy szansę i środki spróbujmy nowości. Przy okazji moja NAT z dużą ilością gadżetów :) szuka nowego właściciela.

consigliero 27.09.2019 18:49

3 Załącznik(ów)
Tanio raczej nie będzie, ale mam nadzieję że będzie lepiej wykonana od obecnej. Podjechałem dziś dowiedzieć się coś więcej u źródła ale oni wiedzą tyle co można znaleźć w internecie. Podstawowa wersja wszystkomającej podwójnej 20 kosztuje 80800 a o już nie jest mało nie wiem ile trzeba zapłacić za obecnego GSa ale chyba podobnie. Przy okazji przyjrzałem się ponownie stojącym NATom i dalej uważam że ten motocykl w szczegółach nie jest zbyt pięknie wykonany. Już kiedyś pisałem o wężu do chłodzenia silnika zaciśniętym cybantem z castoramy a teraz zwróciłem uwagę na tylną cześć ramy w kolorze białym która nie pasuje do motocykla wyprodukowanego w Japonii, oczywiście jest to moje subiektywne odczucie, ale mam nadzieję że ten element w podwójnej dwudziestce będzie bardziej wyrafinowany technicznie. Pozostaje poczekać do połowy listopada, pomacać i być może złożyć zamówienie. Dodałem konfigurację GSa aby lepiej porównać ofertę, dołożyłem wszelkich starań aby wyposażenie było porównywalne

mdxmd 27.09.2019 21:16

nie wiem po co oddzielny licznik skoro jest już tablet..., wygląd trochę zepsuli szczególnie połączenie linii zbiornika z zadupkiem.

80.000zł nie wróży dobrze... kto to kupi... ??

spoco 27.09.2019 22:45

Cytat:

Napisał mdxmd (Post 653070)
80.000zł nie wróży dobrze... kto to kupi... ??

Ludzie których prawie stać na giejesa :D

kristoch 27.09.2019 22:56

Cytat:

Napisał polifoska (Post 653047)
Świat idzie do przodu. Chcemy czy nie. Gdy byłem właścicielem GSa, a właściwie czterech kolejnych modeli na forum BMW "wrzało" zawsze gdy wprowadzano nowy model. "Starzy" krzyczeli, że tradycja najważniejsza i nie wolno jej bezcześcić, "młodzi" że nowości są fajne i ułatwiają życie. 100 tys. km przejechanych na GSach nauczyło mnie, że każdy model miał w sobie coś fajnego i zwykle jednak był trochę lepszy od poprzedniego. W końcu "zdradziłem" BMW i w garażu zagościła NAT z 2017r. Mamy rok 2019 i pomimo, że za każdym razem gdy odpalam silnik mam "banana" na twarzy to zamierzam zmienić moto. Już prawie zapisałem się na NNATAS. Spyta ktoś po co? Bo zawsze warto spróbować czegoś nowego. Jeszcze niedawno mówiłem, że motocykl to nie skuter i automat jest tu bez sensu. Dzisiaj może zdecyduję się na DCT (zawsze można wrócić do manuala i starszego modelu). W NAT nie ma elektronicznie sterowanego zawieszenia. W BMW zawsze je miałem i to była rzecz, której najbardziej brakowało mi po przesiadce na Hondę. Nie znam się na ustawianiu zawieszeń (ciekawe ile osób z tego forum to ogarnia) i guzik sterujący zawieszeniem przy zjeździe np z asfaltu na szutry lub leśną drogę naprawdę robił robotę w GSie. Ekraniki z ikonkami może faktycznie nie są wyposażeniem pierwszej potrzeby - kwestia gustu. Ilu z nas potrafi wykorzystać wszystkie funkcje telewizora lub nastawić więcej niż jeden program w pralce? Ale zawsze kilku się znajdzie i właśnie dla nich są wszystkie takie gadżety. Chwalmy swoje AT, NAT i jeśli mamy szansę i środki spróbujmy nowości. Przy okazji moja NAT z dużą ilością gadżetów :) szuka nowego właściciela.

👍
Nic dodać nic ująć


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.