Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Dlaczego lubię Nową Afrykę (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25266)

yacekgda 20.11.2015 12:28

Normalnie PREDATOR!

Kici 20.11.2015 12:28

A ja ją lubię bo nie ma jeszcze zdjęć jak się popsuła i zostawiła kogoś w czarnej dupie :)
Ciekawe jakie będą nowe furie :osy:

zbyszek 20.11.2015 14:00

Ja ją lubię za to że pojawił się nareszcie motocykl który na prawdę mi się bardzo podoba :at:
Kiedyś będę ją miał:drif:

borys609 20.11.2015 21:17

Sami onaniści normalnie...
Jeden ją lubi, drugi kocha, a trzeci da się za nią pociąć...

A to przecież tylko zlepek złomu stalowego, aluminiowego i plastikowego zapakowanego w zgrabnej formie polanej soczystą dawką marketingu... Ale nieeee, sami cholera znawcy i wielbiciele....

Normalnie złoty Graal się pojawił na ekranach komputerków i wyznawcom jedynie słusznej ideologii motocyklowej zrobiło się na tyle mokro w majtkach, że bez wstydu o tym rozgłaszają wszem i wobec...

Panowie, ogarnijcie się! Nie róbcie z siebie pizdy!
Będzie nowa Afra, to będziemy dyskutować o tym czy ją lubimy... przez pierwsze 10 lat tylko z tymi co ją kupili w salonie :).

Lubić to można GS-a, ot co! :P
Pozdrawiam!

jochen 20.11.2015 21:22

A ja ją lubię za to, że pan Hąda konstruując ją stworzył motocykl, który w ocenie większości Czarnuchów nie miał prawa powstać. Za to, że jest zaskakująco piękna i robi wrażenie żylety. Kiedy zakochujemy się w kobiecie, najczęściej nie mamy pojęcia jaka ona naprawdę jest, mamy tylko swoje wyobrażenie. A nowa Afra jest godna tego, żeby się w niej zakochać bez pamięci. Oby nie było rozczarowania po ślubie... czego sobie i wszystkim życzę.
To mówilem ja, Jarząbek Wacław.

jochen 20.11.2015 21:24

Kolego Borysie, informuję uprzejmie iż nie jestem pizdą i jestem w miarę ogarnięty. Tak, dla porządku.

matjas 20.11.2015 21:35

Cytat:

Napisał Kici (Post 457337)
Ciekawe jakie będą nowe furie :osy:

JAKIE? 'k...wa nie mam na kolejną ratę' ??? :haha2:



Johen w sumie w kilku zdaniach zamknąłeś to dla czego chce się kolejnego, nowego, innego motocykla /niepotrzebne skreślić/.

Borys napisał po niemiecku :D :D :D :D :D :D hehehehehe

a tak wogle to ciekawy jestem mocno jak się będzie kształtowała sprzedaż na rynku ełropejskim... oby nie trza ich byo malować w tych pojebanych czasach w khaki mat.

m

Ropuch 20.11.2015 21:42

A ja ją lubię za to, że pan Hąda konstruując ją stworzył motocykl, który w ocenie większości Czarnuchów nie miał prawa powstać. Za to, że jest zaskakująco piękna i robi wrażenie żylety. Kiedy zakochujemy się w kobiecie, najczęściej nie mamy pojęcia jaka ona naprawdę jest, mamy tylko swoje wyobrażenie. A nowa Afra jest godna tego, żeby się w niej zakochać bez pamięci. Oby nie było rozczarowania po ślubie... czego sobie i wszystkim życzę.
To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.


To porównanie jest zajebiście trafne do momentu kiedy ta nasza wymarzona piękność się nie odezwie lub nie pójdzie na zakupy.....każdy wokół chciałby ją nam wydmuchać ale niekoniecznie żyć z nią na co-dzień.....poczekamy zobaczymy....i oby nie było rozczarowania !
Panowie, ochłońcie trochę.....

marecki999 20.11.2015 22:24

kolejny watek z du...
co to zupa pomidorowa - lubie nie lubie ????

zbys 20.11.2015 23:50

Ja lubię Afri bo jest piękna, nie lubię gs-a, bo jest paskudny, a chciałbym multistrade enduro bo ma V-ke :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.