Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Krótka wycieczka na Białoruś- w poszukiwaniu Prużańskich przysmaków. (21-25 września 2019) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35884)

teddy-boy 27.09.2019 15:21

Krótka wycieczka na Białoruś- w poszukiwaniu Prużańskich przysmaków. (21-25 września 2019)
 
1 Załącznik(ów)
Dzień 0

Na Białorusi już byłem. Brałem udział w najeździe forumowej armii pod dowództwem Chemika. No ale skoro JarekO chciał wyjechać „gdzieśkolwiek” na parę dni, a tam jest gdzie pojeździć, do tego miałem lekki niedosyt po ostatniej wizycie i parę dni wolnego… Jedziemy!

Plan jest prosty: bez napinki. Jeździmy, oglądamy, robimy zdjęcia, pijemy. Wyjazd z bazy po śniadaniu, na kolejną bazę logujemy się wraz z zachodem słońca i idziemy w tango. Ze względu na porę roku porzucamy pierwsze myśli o namiotach. Ogarniam jakieś trasy, rezerwuję pierwszy nocleg w Brześciu, opłacamy przez neta vouchery turystyczne.

W sobotę popołudniu wyruszam z Warszawy na działkę w okolice Siedlec. Mam już ułożoną trasę off którą stale jeżdżę. Rano ma dojechać Jarek i startujemy offem w stronę Terespola.

teddy-boy 27.09.2019 15:29

8 Załącznik(ów)
Dzień 1
Jarek dojeżdża planowo, herbatka na rozgrzanie bo jest zimno i mgliście. I tradycja musi być podtrzymana. Tym razem to Jarek zapomniał wydrukować całą masę papierów potrzebnych na granicy :lol8::lol8:. Dobra coś się wymyśli, ruszamy :at:.

Dojeżdżamy do Łosic i tutaj nasz forumowy LuckyLuck pomaga nam ogarnąć wydruk papierów (dziękujemy!). Ruszamy dalej przez lasy i pola aż do Terespola.
Wsuwamy obiad w przydrożnej knajpie, gdzie oblega nas stadko dzieciaków. Chcą kręcić jakieś filmiki na instagrama czy inne tik taki. My za starzy żeby temat ogarnąć, no ale proszę, wszystkie dzieci nasze są…

teddy-boy 27.09.2019 15:37

9 Załącznik(ów)
Na granicy schodzi się długo, niekończąca się kolejka okienek i w każdym to samo.
W końcu dane nam wjechać do kraju Łukaszenki, szybka wymiana siana w banku i jedziemy na kwatere. Kąpiel, cywilne ciuchy i cyk, idziemy w miasto.

Brześć wygląda jak wyspa szczęśliwości w tym kraju. W zasadzie nie odbiega od przeciętnego polskiego miasta tej wielkości. Robimy Tour de Bar do późna :zdrufko::chleje::friday:.

Dopijamy się jeszcze na kwaterce oglądając w TV jak Łukaszenko opierdala kolejno: nauczycieli na spotkaniu z nimi, rolników na spotkaniu z nimi, budowlańców na spotkaniu z nimi, a na koniec wizytuje jakiś PGR i opierdala tam wszystkich. Strasznie sciśnieniowany koleś. Zupełnie tu nie pasuje, o czym będzie w kolejnych dniach.

majek 27.09.2019 16:11

wrruuummmm

Tej! obracaj Pan te zdjęcia bo se monitor urwę!

na!zdrowie!

teddy-boy 27.09.2019 16:15

no jakbym ja wiedział jak to zrobić...

calgon 27.09.2019 18:32

Panie, ale ten wjazd z wizą czy bez wizy?

JarekO 27.09.2019 18:37

Cytat:

Napisał calgon (Post 653046)
Panie, ale ten wjazd z wizą czy bez wizy?

Bez wizy. Voucher wyklikany w 3 minuty przez Internet.
Mega podziękowania dla Lucky Lucka i jego kolegi za pomoc.

teddy-boy 27.09.2019 18:37

Książe, wykupiliśmy voucher pięciodniowy na który można wjechać do Brześcia, do Grodna lub do puszczy białowieskiej, no ale nam sie wyjechało dalej :D
Cena takiego vouchera kupionego przez siec w jakiejs białoruskiej firmie 45 PLN

JarekO 27.09.2019 18:42

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 653049)
Książe, wykupiliśmy voucher pięciodniowy na który można wjechać do Brześcia, do Grodna lub do puszczy białowieskiej, no ale nam sie wyjechało dalej :D
Cena takiego vouchera kupionego przez siec w jakiejs białoruskiej firmie 45 PLN

Trochę? I o mało się nie wypaplało na powrocie, na granicy :). Jak ja nie cierpię kłamać... Ale kolegę by mi pewnie zabrali :).

teddy-boy 27.09.2019 19:01

Chyba ciebie by zabrali. Kto sie musial tlumaczyc z pieczatek w paszporcie? No ale nie wyprzedzajmy faktow. Stay Tuned :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.