Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Śladem Ryszarda Lwie Serce tudzież Fryderyka I Barbarossy - na Niewiernych !!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1002)

Lewar 28.06.2008 16:26

Śladem Ryszarda Lwie Serce tudzież Fryderyka I Barbarossy - na Niewiernych !!!
 
Wszyscy gdzieś wyjeżdżają i sie chwalą to my też troszeczkę...

Plan chytry zrodził sie był w głowie Czcigodnego Andrzeja z Gdyni gdzieś chyba na promie z Poti do Odessy w tamtym roku.
Szczególów nie pomnę bom strasznie był upojon koniakiem a i pomysłodawca dobrze w czubie mieć musiał bo wrzeszczał był okrutnie - " Do Ziemi Świetej !!! Niewiernych na kopiach rozniesiem !!! Miasta splądrujem, wioski spalim, dziewki zgwałcim !!!" i takie tam...
Z tym gwałceniem to może lekko przesadził bo i wiek do gwałtów niesposobny a i cel wyprawy w imię Pana przedsięwzięty i bezeceństw wyprawiać sie nie godzi.
No, chyba, że troszeczkę...
Czas wyprawy- koniec sierpnia do początku października.
Trasa - Słowacja, Węgry, Serbia, Bułgaria, Turcja, Syria, Jordania aż do M. Czerwonego, Izrael a potem myk rorowcem z Hajfy do Pireusu i do domciu.
Uczestnicy - Piotr z Kobióra człek dostojny i prawy - Jak go Żona puści.
Szlachetny i mężny Andrzej z Gdyni - jak urlop sobie załatwi.
Wielbiciel i tępiciel cnót niewieścich Dr. Spławik - jak pozbędzie sie pieczatki Izraelskiej z paszportu.
i wreszcie Lewar Ucki człek postury mocarnej acz serca gołebiego - jak mu kregosłu wydobrzeje i schudnie trochę.
Tak to...:oldman:

ramires 28.06.2008 16:38

Trzymam za Was aby się powiodło.

Dosiadać w owym czasie motocykla wytęsknionego marki Chąda mieć nie będę co też stanie się powodem mojej absencji wyprawowej jeszcze nie rozpoczętej, jednakowoż trzymać za Wasze szanowne grono pilnie i wyczekiwać każdej jaskółki z wiadomością tudzież wpisu na forum czy też esesmana.

Życzyć wypada mi Wam drodzy "najeźdzcy inaczej" wszelakich motocyklowych wygód i identycznego składu podczas powrotu będąc jedynie uszczupleni na portfelu tyle co potrzeba bez niezamierzonych ekscesów i podbnych.

Jakby brakowało mimo wszystko wam sił do gwaltu sprowadźcie ów niedogwałty do kraju naszego a tutaj chętnych do działania ramię w ramię w akcie nawracania znajdzie się wiele


Powodzenia!

DrSpławik 28.06.2008 22:21

Cytat:

Napisał Lewar (Post 13307)
Wielbiciel i tępiciel cnót niewieścich Dr. Spławik - jak pozbędzie sie pieczatki Izraelskiej z paszportu.
Tak to...:oldman:

Ryszard Rwie Serce - musi to prapradziad jakiś mój być... ;)

chomik 29.06.2008 15:57

Czcigodni Krzyżowcy a kiedy to Wam termin tej wyprawy nadejdzie ?

eeee już sam przeczytałem :) chyba mi na oczy padło....

Oj zacna Ci to trasa a i wszebóg, cel chwalebny i błogosławieństwa Czarnego Bractwa godzien.... :)
(znaczy te gwałty i upalenie....) :D

podos 30.06.2008 14:44

No prosze, tylko wrocimy znaszych wojazy i juz do kompa siadziemy sledzic poczynania zacnych towarzyszy....

zbyszek_africa 08.07.2008 21:37

Noo Lewar traska chwalebna
Pisał bym się na ten kierunek, ale dopiero za rok (budżet się skończył):cold:

Pozdr.

sambor1965 28.07.2008 15:35

Jak tam przygotowania koledzy? Meldowac prosze...

DrSpławik 29.07.2008 08:56

Samborku:
- nowy napęd ze złotym DIDem
- nowe laczki Anaczki
- nowy kufer na sabufer
- nowe LC8 żeby do wyjazdu nie męczyc Czarnuli :haha2::haha2::haha2:

jutro ostatnie spotkanie, ostatnie ustalenia....
p.s. wciąż nie mam paszportu hehehehehe

newrom 29.07.2008 09:08

Cytat:

Napisał DrSpławik (Post 17311)
- nowe LC8 żeby do wyjazdu nie męczyc Czarnuli :haha2::haha2::haha2:


Załatwiłeś już mu bilet na pekaes ? :devil:

pozdr
newrom

DrSpławik 29.07.2008 09:23

Cytat:

Napisał newrom (Post 17315)
Załatwiłeś już mu bilet na pekaes ? :devil:

pozdr
newrom

LC8 jeździ tylko po Polsce ( max 150 km od domu ), do Czech ( chociaż mam za darmo ) to już strach...
W kufrach zawsze 4 uszczelki pod głowice, 7 litrów oleju na dolewki i 20 litrów płynu chlodniczego. Dodatkowo eskortuje mnie Sprinter z lawetą i wykupiłem mega hiper drogie, wypasione, full opcja assistance w trzech firmach ubezpieczeniowych na całą galaktykę...
Pomimo tego przed każdym naciśnięciem startera odmawiam nowennę do św. Judy Tadeusza - tego od spraw beznadziejnych :vis::vis::vis:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.