Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Dla mnie Się Podoba - Podlaskie Szwenduro (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44818)

ferdek 30.08.2023 18:22

Dla mnie Się Podoba - Podlaskie Szwenduro
 
9 Załącznik(ów)
Serwus Ancymony!
Jak część z Was wie, wiele lat temu zakochałem się w cudownej krainie jaką jest Podlasie. Przyjeżdżałem tu na motocyklu w każdej wolnej chwili, by w końcu dwa lata temu się tutaj przeprowadzić. W zeszłym roku poszedłem na kurs przewodników PTTK po województwie podlaskim, który ukończyłem po 6 miesiącach intensywnej nauki. Robiłem go dla siebie, żeby po prostu wiedzieć więcej i czerpać większą przyjemność ze zwiedzania mojego regionu, bo jestem typem szwędacza, który musi się zatrzymać przy każdym pomniku i przeczytać tablicę. Okazało się jednak, że temat mnie wciągnął i tak zaczęła się moja przygoda z przewodnictwem. Oprowadzałem grupy po Supraślu, Tykocinie, Białowieży, Suwalszczyźnie, Szlaku Tatarskim... Naturalnym było, że w głowie zaczęła mi kiełkować myśl: dlaczego nie połączyć tego z jazdą na motocyklach? Zorganizowałem pierwsze Podlaskie Szwenduro i efekt okazał się bardzo fajny :)
Postanowiłem założyć własną działalność polegającą na organizowaniu rajdów i świadczeniu usług przewodnickich głównie dla motocyklistów, ale nie tylko. Na razie dopiero raczkuję, we wrześniu planowane jest II Podlaskie Szwenduro, natomiast w przyszłym sezonie zamierzam ruszyć ostrzej z tematem. Oprócz rajdów będzie można także mnie wynająć, żebym poprowadził po fajnych trasach, miejscach i trochę poopowiadał...
No właśnie, poopowiadał. Czym się będą różniły moje rajdy od innych? Właśnie tym, że oprócz jazdy na motocyklu będziemy poznawać historię, wielokulturowość oraz ciekawostki związane z Podlasiem, a naprawdę jest co poznawać!
Zapraszam Was drogie Czarnuchy do obserwowania mojej strony na FB "Dla Mnie Się Podoba", gdzie wrzucam nie tylko informacje o rajdach, ale także zdjęcia i ciekawostki związane z Podlasiem. Niebawem pojawi się także oferta usług przewodnickich.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100091756712966

Bezpośredni kontakt do mnie: 888 259 25jeden

Dla Afrykanerów będzie oczywiście jakaś zniżka albo coś ekstra ;)

fassi 30.08.2023 18:44

Ferdek, Elegancko! Będą jakieś degustacje zdrowej żywności. ?

Ps. Zazdraszczam takiej "roboty"

ferdek 30.08.2023 19:06

Cytat:

Napisał fassi (Post 827890)
Ferdek, Elegancko! Będą jakieś degustacje zdrowej żywności. ?

Ps. Zazdraszczam takiej "roboty"

Duch puszczy i sljedzik jest obowiązkowy dla wszystkich, bijemy się o złotą patelnię :D

Ta robota to bardziej tak na pokrycie kosztów hobby i żeby żona widziała, że coś robię, no i jak idę jeździć to nie dla przyjemności, tylko służbowo - muszę przecież trasy szykować :haha2::at:

stopa-uć 30.08.2023 19:08

Ferdku
jesteś WIELKI FERDEK.

cheniek 30.08.2023 19:18

Dla mnie Się Podoba - Podlaskie Szwenduro
 
Kibicuje i mam nadzieję, że się zobaczymy na Podlasiu !

Emek 30.08.2023 19:34

Elegancko Ferdek. 👍

RonDell 30.08.2023 22:22

Gratuluję Ferdek.

Gratuluję, że miałeś odwagę nie tylko by myśleć o zmianie ale jej dokonać.

voxan69 30.08.2023 22:32

Bravo 👍. Chętnie odwiedzę tamte rejony

Wysłane z mojego RMX3085 przy użyciu Tapatalka

Dzieju 31.08.2023 05:50

Życzę każdemu pracy dla przyjemności ....wtedy nie przepracowuje się żadnego dnia :Thumbs_Up:

ferdek 31.08.2023 11:02

Dzięki chłopy za wszystkie miłe słowa :) i jeśli ktoś ma wolne w terminie 21-24 września to zapraszam na Podlaskie Szwenduro, są jeszcze wolne miejsca. Jest to impreza kameralna, przewiduję 10 uczestników. Miejsce klimatyczne, w samym środku puszczy knyszyńskiej, są dwa dni jazdy w czasie których poznamy Podlasie w pigułce. A wieczorami integracja przy ognisku, ale z umiarem, bo o 9 ruszamy na trasę. Skupiamy się na jeździe a nie na alkoholizacji ;)
Powiem nieskromnie, że poprzednim razem uczestnicy byli bardzo zadowoleni :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.