Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Najlepszy motur czyli gupi ma szczęście (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1635)

felkowski 27.09.2008 05:49

Najlepszy motur czyli gupi ma szczęście
 
Afryka to pewnie nalepszy motur na ziemi....ale szczęście to trzeba mieć. Nieżeby tam zmienić chciał świat, czy cos, ale to co mi się przytrafiło to chyba jakis konkret jest. Otóz wracałem sobie dzisiaj grzecznie do domu i było mi juz trochę drętwo. o 8.30 ruszałem z okolic Sarajewa. Na początku lało, potem już tylko padało, a że i za ciepło nie było to w końcu przychodzi czas że jakoś człowiek robi się drętwy. I tak koło 4 nad ranem zimno telepało jak cholera, mgła i ogólnie juz taki przytępiony byłem. Zbliżam się do wypredzania TIRa koło Nadarzyna ( na Gierkówce) a ten ni z tąd ni zowąd włącza awaryjne. Odpuściłem, myślę korek albo radar. Jeszcze się podniosłem, żeby sobie dupą potrząsnąć. Wyprzedzam gościa a tu nic. Jeszcze kilkaset metrów przeleciałem i juz chciałem otwierać, a tu w poprzek trasy leżą jakieś porozwalane manele. Tuż przede mną leży coś na szerokośc połowy pasa. Nim zdążyłem się zesrać, spocić albo pomyśleć... Pierdut i lecę, spadłem na koła i lece dalej. I wtedy dopiero się spociłem. Po przejechaniu 1400 km rozwalić sie na ostatnich 30 .....Gdyby ten gosciu nie włączył awarii to co ??? (Wielkie dzięki) A po trzeci nie wiem czy jakim kolwiek innym moturem zlądowałbym na kołach, a nie na plecach. A teraz za zdrowie PANA TIROWCA i idę spać.

randal 76 27.09.2008 08:26

adrenalina !!!! to była adrenalina :hello:

myku 27.09.2008 09:19

miales szczescie!!

samul 27.09.2008 10:46

Ufff! Szczescie duze no i gratulacje dla tirowca.

Gdzies czytalem, ze ktos na Afri przy 80 na godzine przecial jelenia na szosie... I zostal na kolach! Ile w tym legendy, nie wiadomo, ale zdecydowanie AfricaTwin is King! :D

e200g_ 27.09.2008 10:54

Cytat:

Napisał samul (Post 25291)
AfricaTwin is King! :D

Africa Twin jest Queen :lol8: !!!

ramires 27.09.2008 11:48

Wczoraj mialem podobna sytuacje, ale mi celowo zajechał droge.
Minute pozniej na moim pasie napotkalem wypadek i zablokowane 1.5 pasa na autostradzie.

Od jakiegos czasu przestalem sie wsciekac na tirowcow. Jak są korki to oni jako jedni z nielicznych wiedza jak sie ustawiac na skrajnych pasach aby dla moto zawsze przejazd byl. Zdrowie dla tych myslących kierowcow!

Zazigi 27.09.2008 12:08

fellini ty wariacie:oldman:

szwedzkikucharz 27.09.2008 16:17

Ja onegdaj (także na onej Gierkówce) nadziałem się na asfaltową "gulę". Znaczy się było równo (bez kolein ani tarki, czyli równo) a tu nagle ta "gula". Była naprawdę wielgaaaśna. Nie zdążyłem nawe nic zrobić tylko centralnie we wzmiankowaną przeszkodę. Zresztą to nawet dobrze, że nic nie próbowałem robić, hamować czy omijać bo Afri łyknęła ją bez mrugnięcia.
Wnioski: :oldman:
1. Trzymać większy odstęp od pojazdu poprzedzającego.
2. Nie zmieniać motocykla.

EGON 27.09.2008 16:58

Cytat:

Napisał samul (Post 25291)
Gdzies czytalem, ze ktos na Afri przy 80 na godzine przecial jelenia na szosie... I zostal na kolach!

łoszzzzzzzzzzzzz.... :D ........... :haha2: zoofil na afryce?? :D :haha2:

rambo 27.09.2008 18:00

Gospodine Felkovski :) w zeszłym roku też tak sie właśnie tłukłem z Niedim i Kamazem z Sarajeva do Wawy. na prostych dzida i budziłem sie jak mi jakieś wlaśnie światła z przodu sie zaświeciły. Zapraszamy do działu ile jednego dnia dmuchłem na afryce, i do koscjółka jutro sie przeżegnać :) Po raz kolejny uwydatniają sie plusy dodatnie naszej królowej :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.