Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4740)

Afryka_Dzika 22.01.2010 10:48

Tu mnie jeszcze nie było - melduję się na RD02 :)

burja 24.01.2010 22:41

Cytat:

Napisał Afryka_Dzika (Post 95502)
Tu mnie jeszcze nie było - melduję się na RD02 :)

:zdrufko:

elutka 06.04.2010 10:41

Cześć Lejdiski :D

przyznaję ze skruchą, że w tej powitalni jeszcze nie byłam :o,
nadrabiam więc zaległości i kłaniam się nisko :bow:;

Jednocześnie pragnę "donieść", że powierzono mi sprawowanie pieczy nad "babskim kącikiem"
a to z powodu, że Jola chwilowo zmieniła swoje moto na 4 kółka w wózeczku małego Kajtusia :)
Rozmawiałyśmy i powiedziała, że na razie, jedyne o czym mogłaby motocyklowo myśleć, to terenowe opony do wózka (żeby tatusiowi uatrakcyjnić spacerki z synkiem ;)

Jolcia - gratulacje i buziaki, rośnijcie zdrowo! Zglądaj do nas jak tylko czas pozwoli - czekamy na Ciebie!

Mam nadzieję, że będzie nas tu coraz więcej, że dział Lejdis w dalszym ciągu pozostanie wesołym i atrakcyjnym (nie tylko dla kobitek:) miejscem forumowych spotkań. Postaram się w tym jakoś pomóc a przynajmniej zbytnio nie namieszć - w razie czego dajcie mi bana :rolleyes: ;)

Dziewczyny radosnego i bezpiecznego "latania" i mnóstwa pozytywnych emocji w nadchodzącym sezonie:Sun:!:lc8::rules:
buziaki wasza elutka

elutka 06.04.2010 10:58

witam ponownie ponieważ nasze "inauguracyjne" posty (tj kilka ostatnich forumowych dni) wycięło w kosmos :dizzy:

Ucek, Maćka - dzięki za odzew - haha widać dla kogo sezon trwa cały rok ;):D

Azja! Wszystkie trzymamy kciuki za twoje "A" :brawo: - mam nadzieję, że zdążyłaś przeczytać ilu masz tu fanów :D niech Cię to utwierdzi w przekonaniu, że zejście z bajraszowych pleców to baaaaardzo dobry pomysł :):Thumbs_Up:

Pisz tu do nas o swoich emocjach i pierwszych "8" bedziemy wspierać a przy okazji pewnie wiecej koleżanek sie ośmieli :webers:

Azja 07.04.2010 09:53

Dzięki Elutka, buziki:)

Brunetka 07.04.2010 18:54

Witajcie dziewczyny,
Nazywam się Barbarka, jestem z Kostrzyna nad Odrą, motorem "jeżdzę" od niedawna :) (Zakupiliśmy oczywiście Africe)
1 przejażdzka była ok (oczywiście na bocznych drogach) a za 2 razem wywróciłam się, a po pewnym czasie zapisałam się na prawojazdy na kat.A :D
Dziś już za mna 2 h jazdy i z każdą nową godziną zakochuję się coraz bardziej :)

lena 07.04.2010 18:56

:Thumbs_Up:Powodzenia i szerokości. Witaj.

Dona 07.04.2010 23:52

Brunetka-Super!
Wywrotki to naturalna sprawa, ja też pierwsze tygodnie na motorku a mój prywatny instruktor postanowił zacząć od żwirowni ... a co za tym idzie więcej czasu spędzam w piachu ... już nauczyłam się odpadać od moto... a podnoszenia Afryki - nie zazdroszczę...
Pozdrawiam :webers:

Azja daj znać kiedy mam zaciskać kciuki, bardzo ucieszył mnie Twój post o kursie ... Powodzenia !!!!!!!

nastia 08.04.2010 00:02

Witajcie Motobabki!

Ja też się przywitam, skoro taki ładny wątek powstał. Mam na imię Ania/Anka i jestem na początku motocyklowej drogi. Właśnie niedawno mój chłop zakupił małego GS-a (bmw), którym będzie musiał się ze mną dzielić :D

Oboje przesiedliśmy się ze skuterów, także szanse są wyrównane. Ja wolałabym na pierwsze moto coś jeszcze mniejszego, żeby opanować dobrze technikę i nie użerać się z ciężkim potworem, ale trochę już okiełznałam tego bawarskiego czerwoniaka, więc nie będę narzekać. A za jakiś czas pewnie doszkalanie w JEDYNEJ SŁUSZNEJ szkole jazdy :p (Pozdrowienia dla Cioci Ucka, która może mnie pamięta, ale pewnie nie :D)

elutka 08.04.2010 01:31

witam nowe Lejdis :)
widze, że na głęboką wodę rzucone - AT 04 i Gs'ik to całkiem zacny pułap jak na 1-sze moto. Dzielne jestescie i z pewnością dacie radę bo widać determinacja w Was odpowiednia; w razie potrzeby pytajcie, radźcie się mamy tu całkiem spore grono fajnych koleżanek a niektóre to prawdziwe GURU motocyklowych umiejętności i doświadczeń. Dziewczyny - samych radości z dosiadania moto Wam życzę :lc8::D

Nastia - czy ten Wasz czerwony, mały GS'ik nie mieszkał wcześniej w garażu Maćki?

Moje motocyklowe wybory i fascynacje jakoś ewoluują od dużego do małego :rolleyes: Donka! Już niedługo mój PIESZCZOCH nie będzie sam w garażu - zgadnij jakie towarzystwo mu załatwiłam? Tak, tak niebawem założymy klub HD (nie mylić z Harleyem!) a Ty zostaniesz jego Prezesem jako najwierniejszy propagator Hondy NX 250 Dominator - przyznaj ile osób już zaraziłaś tym wirusem? Żwirownia - podziwiam, "prywatny instruktor" - zazdroszczę, mam nadzieję że jak zamieszkam na Półwyspie pouczysz mnie trochę

Azja - czekamy na relacje z kursu - oczywiście chodzi nam o to czy instruktor przystojny i jak Bajrasz to znosi? ;)

Lenka a my to się na ... gadamy na wizji :D

Ucek i Ola pewnie w terenie a reszta pań zimuje jeszcze?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.