Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Buty (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Bogotto mx-7 s (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=45081)

Tygrys 74 31.10.2023 10:03

Bogotto mx-7 s
 
Buty jak w tytule -pierwsze widzę taką nazwę może ktoś coś wie co to za firma bo przecena o 50 ,/' i majo zawias . Czy to jakiś chiński badziew

Melon 31.10.2023 18:15

Tygrys stare przysłowie pszczół mówi- jakżeś bidny kup se dobre. :)
Bez żadnych podtekstów, weź na raty ale coś sprawdzonego bo tanie potrafi więcej kosztować od tego dobrego znaczy droższego. :)

Tygrys 74 01.11.2023 09:48

No niby takk kol Melon ale może zamiast jednych przez 10 lat mieć trzy swieże co trzy lata �� lnne budżetowe było gdzie pomacac i wiem że nie dla mnie te że zdjęć przypominajo aczerbisy które już nie robio więc może linia w chinach robi teraz te .

Prince 01.11.2023 10:53

Tak se tylko pogadam. Bardzo rzadko ostatnio jeździmy. Ale jak już jedziemy to głupio by było rozwalić buta na początku wycieczki. I to bez różnicy czy za 300zł czy za 1300. Jednak miałem buty za kilka stówek i nie wytrzymały jednego sensownego sezonu. Kupiłem następne za dobrze ponad tysia dobre kilka lat temu- a z Krakowa jestem ;)

Tygrys 74 08.11.2023 07:48

Co do tej nieznanej firmy BOGOTTO trafiłem ostatnio na szmendrykach (targ że szpejem z wystawek) kombinezon dwuczęściowy na ściga skórzany i macajac go nie było się do czego przyczepić gruba skóra szwy wszystkie całe ochraniacze i slidery i gdyby nie był mały to bym go wziął . Do sedna kupiłem na wintydz (żona znalazła jak na pytanie co tak szukasz na tym olx non stop.ze buty na enduro) raz ubrane SIDI crossfajery 3. Aż szkoda do błota ubierać ��. Zobaczymy jak z nimi będzie .pierwsze odczucie przy macaniu to stare moje aczerbisy x move bardziej pancerne na piszczeli.

Gończy 08.11.2023 08:06

1 Załącznik(ów)
Mam kurtkę skórzaną Bogotto. Szyta w Pakistanie. Mam ją ze 3 lata, chodzę jesień zima, wiosna. Nie ma się do czego przyczepić. Jak kolega powyżej pisał skóra gruba, miękka, kurtka super uszyta. Zdziwiłem się jej jakością jak przyszła do mnie pocztą. Jestem z niej bardzo zadowolony.

Dubel 08.11.2023 08:34

Tez uwazam ze dobry but to wieksze prawdopodobienstwo dluzszej jego zywotnosci a co wazniejsze odpowiedniej ochrony. Jak Ci noge potrzaska to bedzie to kosztowac duzo wiecej dolozenie paru stowek do znanego producenta.

Emek 08.11.2023 08:42

Bogotto to chyba jest brand FC moto czyli Chinol lub inny Pakistaniec w wersji budżetowej. O ile ciucha to jeszcze to buta czy kasku bym za free nie wziął.

Tygrys 74 08.11.2023 21:13

Dzięki kol Emek o to mi chodziło na początku postu - kto jest producentem i tak bez pomacania /opini kogoś kto miał używał bym nie kupił. Uważam jednak że mimo wszystko lepszy chiński but cross/enduro niż zwykły wojskowy opinacz ��


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.