Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   "I tak kiedyś wszyscy skończymy na GS'ach" (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1186)

ferdek 03.08.2008 10:36

Cytat:

Napisał Patiomkin (Post 16513)
...to cytat zaczerpnięty z mojej dzisiejszej rozmowy z gościem z salonu Kawasaki.

Faktycznie na rynku nie ma już motocykli takich jak AT, jest wyraźna dziura
w rynku a żaden producent nie zapowiada wypełnienia jej. Biorąc pod uwagę, ze AT nie jest już produkowana mamy do wyboru KTM 990 lub GS'a. Zgodzicie się? Zamierzam dokupić do mojego XT'ka prawdziwie turystyczne enduro, zamierzam nim jeździć również po bezdrożach, nie chcę by było starsze niz 3 lata - i mam problem.

MB


Z tego cytatu wnioskuję, że kolega Patiomkin już wygrał w totka i chce te pieniądze wyrzucić kupując GS-a albo KTM-a, gdyż zależy mu na młodziutkiej maszynie. Dlatego pomyślałem, że może przykuje jego uwagę Twoja maszyna :)

Patiomkin 08.08.2008 11:04

Cytat:

Napisał ferdek (Post 18194)
Z tego cytatu wnioskuję, że kolega Patiomkin już wygrał w totka i chce te pieniądze wyrzucić kupując GS-a albo KTM-a, gdyż zależy mu na młodziutkiej maszynie. Dlatego pomyślałem, że może przykuje jego uwagę Twoja maszyna :)


W rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. Bardzo się przywiązuje do swoich sprzętów i dlatego chę kupić dobry i w miarę nowy sprzęt by móc się nim cieszyć przez długie lata, bez kołaczących się po głowie myśli "a może mnie zawiedzie' "to 400 km przez pustynie, a jeśli" itd.

Marcin SF 08.08.2008 15:35

Cytat:

Napisał Patiomkin (Post 18889)
W rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. Bardzo się przywiązuje do swoich sprzętów i dlatego chę kupić dobry i w miarę nowy sprzęt by móc się nim cieszyć przez długie lata, bez kołaczących się po głowie myśli "a może mnie zawiedzie' "to 400 km przez pustynie, a jeśli" itd.

jak nic mówisz o afryczce RD07/07a z możliwie małym przebiegiem. Żaden motocykl poniżej pięciu lat niestety Ci tego nie zagwarantuje. Niektóre historie Gsów i KTMów to potwierdzają

konrad1f 10.08.2008 20:43

jestem ciekawy jak się przyjmie nowy średni gs 800
tak myślę ,że za ok dwa latka, jak używki troszkę na cenie stracą takiego bym sobie strzelił
nie mastodonta 1,2 ale właśnie 0,8l - moc wystarczająca i w terenie na pewno dużo bardziej poręczny
gadałem z jednym właścicielem na zlocie w czechach i był mega zadowolony
można się na niego spakować, jest w miarę wygodny, przelotówa 160 a max ponad 2paki więc w zupełności wystarczająco

Michasso 11.08.2008 19:20

Ładne moto, podoba mi się rama i ogólna stylistyka, ale zastanawia jeden fakt. Dlaczego taki mały zbiornik i to w dodatku pod kanapą? Myślałem, że będzie to alternatywa dla dużych GSów, co by można zgrabniej sobie podróżować, a tu masz coś tak bardziej przelotowego pomiędzy miastami..

wieczny 21.08.2008 12:44

A Alpach sporo tego jeździ. Prawdę mówiąc R1200GS to jest na każdej przełęczy conajmniej jeden. Afryk widziałem mało, o wiele więcej było F800GS. Osiołków i starszych 1150 oraz 1100 prawie w ogóle. Chyba wszystkie w Polsce ;). 800 wygląda delikatnie, ale trzeba się tym przejechać, bo tego typu motocykle nie są od wyglądania ;).

wojtek 26.08.2008 12:09

witam,a ja sprzedałem swojego goldusia ,aby nabyc Africzke,od kilku miesięcy jeżdzimy sobie razem i jestem przezadowolony,miałem nabyć gs 1150 ,bo akurat wtedy kasa była,ale jak sie wywróci jaka szkoda a afra jakoś zawsze wybaczy i wygląd ma niepowtarzalny zdecydowanie bardziej off niż gs,ale o gustach sie niedyskutuje, po prostu africa daje dziwne poczucie,....ze zawsze wróce do domu:)

Izi 01.09.2008 10:01

a ja chyba jednak kupię sobie gs-a, bo na africy mi się nudzi

http://www.moto.it/news/comunicato.asp?ID=3647

Marcin SF 01.09.2008 10:14

no co ty afryką tak nie potrafisz, ja umim ? :D ;)

JareG 01.09.2008 10:22

Cytat:

Napisał Marcin SF (Post 21557)
no co ty afryką tak nie potrafisz, ja umim ? :D ;)

:D

Jakis czas temu wyrypalem sie na szutrowym parkingu, podczas przestawiania maszyny.. kask mialem przewieszony przez reke, w skrecie kolo wpadlo mi w jakas miekka dziurke wiec zrobilem kontre - ino ze w/w kask zablokowal mi mozliwosc ruchu reka.. ale juz nie manetka, wiec nie dosc ze kontra byla zerowa, to jeszcze gazu dodalem :D:D W efekcie kupa kurzu, i glebowanie z fikolkiem bylo :haha2:

A co do tego filmu wyzej, to nie chcialbym sie tak wykatapultowac z zakretu jak to tam bylo widac..


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.