Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Pierścień na gaźnik RD07 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38541)

szynszyll 17.11.2020 14:39

Pierścień na gaźnik RD07
 
1 Załącznik(ów)
dziewczyny, chłopoki!
siadamy na toki, jedziemy do rzeki!
myjemy pitoki!


eeee.... no nie to chyba nie tu....

no dobra. wraca temat pierscieni aluminiowych do wklejenia na gaznik do RD07/07a tak zeby air-box dobrze, latwo i szczelnie sie zakladal bo wiadomo ze zawsze byl z tym cyrk. musze kilku moim klientom wkleic takiego cusia i moge puscic produkcje seryjna - pytanie czy jest sens, zebym potem nie zostal z workiem pierscionkow. robione to bedzie z ALU. cena pewnie max 15pln ale to jak mi dopiero wykonawca powie bo zgubilem adres starego i musze szukac kogos kto poda rozsadna kase.

wiec, beda chetni? palić sprzęta?

MAM CENE: 18PLN + KW SZTUKA

zamówiłem na poczatek 30 sztuk - jak do mnie dotra to napisze i zaczne wysylki

INSTRUKCJA MONTAŻU

1. nie montujemy pierscienia na elemencie plastikowym kiedy jest na gazniku! to najwazniejsze - moze nam kapnac klej do dyszy powietrznych i gaznik bedzie do kosza. przed klejeniem odkrecamy cztery srubki m4 i zdejmujemy plastik 16188MW0671 - konieczne jest do tego uchylenie gaznika ku gorze - nie ma potrzeby wypinania ssania ani demontazu linek - ale dla wygody warto gazniki 'wyskoczyc' z kruccow i uniesc

2. najlepiej sprawdza sie zamontowanie tylko jednego pierscienia na gazniku na ktorym sa linki tj. tym ktory podaje mieszanke na tylny cylinder

3. najpierw robimy wszystko 'na sucho'. przymierzamy i gdy wszystko bedzie OK bierzemy sie za klejenie. wklejonego pierscienia nie da sie juz usunac

4. jak wszystko pasuje to odtluszczamy element plastikowy i pierscien czym tam kto lubi ( nitro odpada) i dajemy cieniutka warstwe kleju na powierzchnie gorna plastiku

5. ja od poczatku uzywam do tego klejow cyjanoakrylowych np. Kropelki, Cyjanopan itp.

6. po wklejeniu usuwamy nadmiar kleju - wystarczy go dac naprawde bardzo malo - im mniej tym lepiej bo i tak wylezie po wcisnieciu pierscienia

7. czekamy az wszystko wyschnie i wkrecamy na m4 na gaznik

Misza 17.11.2020 17:03

Ja wezmne jakby co

dawid8210 17.11.2020 17:07

Jak się ktoś zastanawia czy warto, to nie warto sie zastanawiać ino brać. Zakladanie puchy na gaźniki z czym takim to kilka szybkich minut i się czlowiek nie wkurwia:)

matti 17.11.2020 17:46

Ja bym wziął.- do 07. 2 sztuki.

Bałtrok 17.11.2020 17:56

Szynszyllu, napiszesz w wolnej chwili na co to wklejasz?

szynszyll 17.11.2020 18:01

Cytat:

Napisał Bałtrok (Post 705429)
Szynszyllu, napiszesz w wolnej chwili na co to wklejasz?

to jest bardzo precyzyjnie wykonane ( tolerancja 0,2mm) i wchodzi wlasciwie na wcisk. zawsze dawalem kilka kropelek zwyklego 'cyjanopanu/kropelki' na obwodzie i wystarczalo w zupelnosci. juz tego ani nie ruszysz ani nie wyjmiesz.

co istotne - potrzebny jest tylko JEDEN pierscien na jeden motocykl. dajemy go na gaznik z linkami gazu wiec ten co zasila tylny gar. tak jest najwygodniej. z dwoma jest zle i nie ma to sensu. JEDEN!!!

pecze 17.11.2020 20:31

Wpisuję się na listę po jedną sztukę.

Chrycu 17.11.2020 21:06

Ja również chętny na jedną sztukę.

szynszyll 17.11.2020 21:07

oki doki - tak jak napisalem wyzej - bede mial w rekach rozpoczne wysylke - czlowiek ktory podjal sie wykonania napisal ze moze byc ono zrealizowane dopiero w okolicach polowy grudnia wiec prosze o cierpliwosc. dal najlepsza rozsadna cene wiec sie dogadalismy. sezon chyba sie juz skonczyl wiec jest luz montażowy. bede mial w lapkach - wrocimy do tematu. 30 szt. zamowionych - po jednej na motocykl.

xVampear 17.11.2020 21:49

Hejo!
RD07 znaczy RD07A również?
Jeśli tak to chętny jestem nawet bardzo.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.