Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Lampa kempingowa LED do zastosowań foto/video - Biedronka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29549)

Kazmir 19.06.2017 09:28

Cytat:

mam zapierdalac do biedronki po chinska lampke za 15 pln ktora moge przerobic na sprzet profesjonalny do pracy video.
Ja też zapierdalałem do sklepu z częściami elektronicznymi, żeby kupić za 3 (słownie trzy złote) kontaktrony i uratować czujnik za ponad 400zł. Nie wiedziałem, że to passe!?
Złom 250/15=16,7
Kazmir 400/3=133,4 chyba popełniłem przestępstwo! Mój współczynnik "zaradności" przekroczył 100%

Dobrze, że tu na tym forum jest jeszcze normalnie z poradami, bo na forum "Elektrody.pl" h... się dowiesz. Uszkodził mi się dysk Seagate ST3000 DM001 Miałem tam "trochę" koncertów i filmów. Żadnej pomocy!!! Najlepiej zanieś do firmy odzyskującej dane i zabulić 2000zł za dysk, który kosztuje nowy w sklepie 400zł. Sorry ja tyle nie dam, bo nie mam tam danych z obrad rządu.

Adagiio 19.06.2017 19:43

Post Szynszyla został usunięty, ponieważ autor wątku zaraportował go jak nic niewnoszący wpis, każdy z nas może mieć takie czy inne zdanie. Jednak kultura wypowiedzi jest rzeczą, o której się nie dyskutuje, ma być i koniec. Możemy różnić się w ocenach czy upodobaniach, ale nie mogą być one obraźliwe. Wpis Szynszyla został za taki uznany, coś jeszcze w temacie ?
Zdrowia.

redrobo 19.06.2017 20:02

Zakupiona. Na 3 sztuki w koszu dzialala jedna wiec zaryzykowalem;) juz widze ze nada sie jako awaryjna czolowka lub tylna lampka w rowerze po dodaniu 3 lub 2 w drugim przypadku trytytek;) elegancko miesci sie w majty, mozna nia urozmaicic szare codzienne zycie erotyczne. Po wyjeciu baterii otrzymujemy efektowny stojak na 2 slone paluszki. To wszystko za jedyne 15 zeta. Dziekuje Zlomie.

Złom 19.06.2017 21:17

Cytat:

Napisał redrobo (Post 536167)
Zakupiona. Na 3 sztuki w koszu dzialala jedna wiec zaryzykowalem;) juz widze ze nada sie jako awaryjna czolowka lub tylna lampka w rowerze po dodaniu 3 lub 2 w drugim przypadku trytytek;) elegancko miesci sie w majty, mozna nia urozmaicic szare codzienne zycie erotyczne. Po wyjeciu baterii otrzymujemy efektowny stojak na 2 slone paluszki. To wszystko za jedyne 15 zeta. Dziekuje Zlomie.

Tamte pozostałe też działały, tylko trzeba otworzyć pokrywę baterii i wyjąć listek zabezpieczający przed włączeniem w transporcie. ;)

redrobo 19.06.2017 21:50

Byc moze. Jednak przycisk nie klikal wiec odpuscilem. Przede mna musial byc ktos znacznie silniejszy.

sebazaz 20.06.2017 18:29

Złomku, jakiej mocy jest ten pasek ledowy?

Złom 20.06.2017 18:37

Nie wiem jak Ci to opisać, dla mnie wystarczająco mocno świecą aby oświetlić pierwszy plan.

Zaletą tego paska jest to że jest mega lekki, w moim przypadku nie wpływa na pracę gimbala, gdzie jest kluczowe położenie środka ciężkości. Typowe lampy są za ciężkie.

Przy zastosowaniu bezpośrednim można przykleić do samej kamery lub obudowy i na kabelku wyprowadzić zasilanie z pakietu baterii, gdzie jest całe sterowanie tymi ledami.

sebazaz 20.06.2017 18:42

Nie grzeje się za mocno bez obudowy?
Gdzie schowałeś bateryjkę, z tyłu kamerki?

Złom 20.06.2017 19:49

Bez obudowy lepiej chłodzi właśnie. Na pasku led z tyłu jest blaszka aluminium jako radiator.
Zasilanie na długim kablu pociągnołem a pakiet baterii np. w kieszeni będę trzymał.

zbyszek 20.06.2017 21:02

Złom dzięks wielgachny :)
Zanabyłem/kombinuję:Thumbs_Up:
ps. przy jakiej okazyji browara postawiam:p


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.