Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Motocykl Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=177)
-   -   Afrykańczyk dla Grzesia RD03 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31921)

ArtiZet 09.07.2018 12:59

No to pochwal się co robiłes z plastikami i bakiem oraz jak przywróciłeś blask szybie :)

ogrood 09.07.2018 13:37

Polerka pasty,3M z zielonym korkiem twarda gąbka, potem błękity korek 3m z czarnym miękkim padem, na koniec wosk z dodatkiem carnauba. Na felgi Amglos. Wszystkie prace zlecam, nie chce mi się zarobiony jestem, żeby samemu dłubać :) I druga rzecz, wole żeby robiły to osoby z doświadczeniem, ponieważ wyważanie otwartych drzwi, może mnie kosztować więcej, a efekt mógłby być różny :) Generalnie prosta polerka z użyciem past dały zadawalający efekt. Również jeśli chodzi o mechanikę, to robi to zaprzyjaźniony warsztat dla którego, nie mam problemów z niczym. Mówisz, że ta śrubka ma być nowa, będzie nowa. Mówisz to trzeba wypiaskować i pomalować, zrobi się. Itd.

ogrood 09.07.2018 13:51

Cytat:

Napisał ogrood (Post 589630)
Polerka pasty,3M z zielonym korkiem twarda gąbka, potem błękity korek 3m z czarnym miękkim padem, na koniec wosk z dodatkiem carnauba. Na felgi Amglos. Wszystkie prace zlecam, nie chce mi się zarobiony jestem, żeby samemu dłubać :) I druga rzecz, wole żeby robiły to osoby z doświadczeniem, ponieważ wyważanie otwartych drzwi, może mnie kosztować więcej, a efekt mógłby być różny :) Generalnie prosta polerka z użyciem past dały zadawalający efekt. Również jeśli chodzi o mechanikę, to robi to zaprzyjaźniony warsztat dla którego, nie mam problemów z niczym. Mówisz, że ta śrubka ma być nowa, będzie nowa. Mówisz to trzeba wypiaskować i pomalować, zrobi się. Itd.

Zainteresowanym mogę wysłać adres do gościa, który zajmuje się polerką.

Silv 09.07.2018 14:55

ile taka przyjemność?

Piękny motocykl, aż szkoda go tyrać w terenie.

ogrood 09.07.2018 14:59

1 Załącznik(ów)
Siodełko tez jest 😏

ogrood 07.09.2018 08:36

23 Załącznik(ów)
Kilka zdjęć z prac i juz po. Afryczka wlasnie w pierwszej podróży Grzesia. Pozdrawiamy z trasy

ArtiZet 07.09.2018 08:40

Wyszło pięknie- gratki :Thumbs_Up::Thumbs_Up:

P.S. harmonijki na lagach nowe czy stare dało się tak odświerzyć ? Jesli to drugie to jaką metodą ?

ogrood 07.09.2018 08:43

Nowe. Stare były popękane, nie do uratowania.

Artek 07.09.2018 09:01

Ja pierdziu, ale lalunia....:dizzy:
Napinacze niziutko...
ZAZDRASZCZAM. :beer2:

Fihu 07.09.2018 12:57

Fajna, na prawdę, miło popatrzeć. Moja też się kiedyś doczeka ... tylko jak tu rozebrać i przestać jeździć?

Gdzie robiłeś obszycie siedzenia? Zależy mi na wyglądzie i dokładnie takich samych parametrach jak oryginał - dla mnie jest extra

Będziesz naklejał na tylne boczki naklejke "adventure sports"? Jeśłi tak, chętnie pisze się na dwie sztuki, w zimie sam mogę zająć się tematem jej dorobienia (chyba, że można je gdzieś kupić?)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.