Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Silnik, sprzęgło, skrzynia (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Klepanie, cykanie stare jak świat (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28824)

strobus1 20.04.2017 21:33

Typowa bolączką afry. Co ciekawe w młodszych rocznikach jest często notowana. Nie ma tragedii lataj dalej i ciesz się jazdą. Przy nagłym przypływie gotówki kupisz nowy kosz sprzęgła i będzie po problemie.

Melon 20.04.2017 22:24

Cytat:

Napisał teflon. (Post 528314)
Po wizycie u fachowca była wymianka olej. No i po tej wymiance. K..wa. Nie napierdala to mocno. Mikrofon w srajfonie zniekształca i podbija no ale słychać. Jak się zagrzeje.

A fachowiec gdzie palce wsadzał bo wież czasami poprawiam po fachowcach ciężarówki.:dizzy:

teflon. 20.04.2017 22:34

wsadzł w gazior , zawory, rozrząd ponoć sprawdził, linki i takie tam proste czynności i synchro jeszcze

tom500 20.04.2017 22:52

Cytat:

Napisał strobus1 (Post 528324)
Typowa bolączką afry. Co ciekawe w młodszych rocznikach jest często notowana. Nie ma tragedii lataj dalej i ciesz się jazdą. Przy nagłym przypływie gotówki kupisz nowy kosz sprzęgła i będzie po problemie.

To nie kosz- tylko młockarnia jakaś :Sarcastic: Skąd zanabyłeś sprzęta? Jeśli olej był jak smoła to być może ktoś celowo zalał jakimś gównem, żeby wygłuszyć wszystko i pozbyć się kłopotu...Znane są już takie przypadki:mad:

xtr 21.04.2017 00:25

oj prócz standardowego grzechotnika słysze sworzen

maciej33 21.04.2017 07:26

A probowales wlaczyc i wylaczyc :)

Zmyler 21.04.2017 15:21

A ze mnie się śmieją koledzy ze ścigantów że mi ktmy grzechoczą. Muszę im to pokazać.

Melon 21.04.2017 16:12

Cytat:

Napisał teflon. (Post 528357)
wsadzł w gazior , zawory, rozrząd ponoć sprawdził, linki i takie tam proste czynności i synchro jeszcze

Zawory regulował,napinacze wyciągał ?Olej sam wymieniałeś lub byłeś przy tym?

szynszyll 21.04.2017 16:28

W afryce nie wyciaga sie napinaczy aby skontrolowac ich wysuniecie.

teflon. 21.04.2017 17:12

Olej wymieniłem sam. reszty nie widziałem ani przy tym nie byłem. Faktem jest to że dzwięk w tych filmikach jest mocno podbity. Aż tak mocno nie jebie. Jak podjechałem pod kumpli i się zapytali co mnie niepokoi mówią "co" ja no "to" ale "co". To może być sworzeń ale jak stoisz na światłach tego prawie nie słychać. Będę rozkręcał tylni cylinder dam znać co i jak z tym było. Oby do wymianki był tylko sworzeń to by było fajnie w przeciwnym razie jest czarna dupa. Szkoda bo Honda jest w naprawdę fajnym stanie. Żadnych przeróbek, nic zardzewiałego, wszystkie detale w kąplecie, mało pali, po tym co przejechałem mało oleju bierze, wałek na 4- wklejony i po kłopocie. Kurwa ino z czego ten dzwięk. Ludzie przy kupnie było to nie do wychwycenia. Maszyna kupiona za ok 10tyś. jedyny mankament że kopciła i żłopała paliwo. No ale to gaźniki banalna sprawa. Poza tym nic nie było się do czego przyczepić. Jeszcze zdaje się ktoś rozpoczoł renowację. Felgi malowane proszkiem na złoto, piasty pomalowane na połysk, szprychy chromowane, kanapa z niebieskiej jest czarna Hondowska nie pomarszczona, śruby do czachy i przy baku dorabiane extra, to samo z osłoną silnika, kierunki zmienione, pompa zrobiona, na reglerze złącze polutowane, żadnych wgniotów, rys, otarć, łożyska w kołach i na główce ramy nowe- nic a tu taki babok. Sprężania nie sprawdzałem ale podciśnienia wysoki na wakuometrze były to chyba jest OK. Może jest to ulepa ale nie wygląda mi na to. Wszystkie detale były łącznie z oryginalnymi narzędziami. Prosty jak strzała - gmole od Merty montowane z przyjemnością nie trzeba naciągać, wajchować nić. Nic nie jest przerabiane.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.