Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   KTM (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=178)
-   -   Dilerzy i serwisy, jak to jest ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33586)

GregoryS 15.11.2018 09:37

Dilerzy i serwisy, jak to jest ?
 
Hello,

Pytanie jak w temacie - jak to wyglada u KTM ? Patrzac na taka Hąde czy innego Suzuki, mamy duze i mniejsze oficjalne salony, autoryzowane serwisy itd. Wpisujac w gugla Serwis KTM dostaje jakies takie mniej "powalajace" linki, zazwyczaj z malymi sklepikami/warsztatami, ktore - nie znajac wlacicieli i ich klientow, wzbudzaja takie sobie zaufanie.
Mamy sprawdzonych i zaufanych dilerow/serwisantow KTM w naszym pieknym kraju ?

Powod pytania jest oczywisty, ja wiem ze sa riderzy ktorzy kupujac nowe moto ostatni raz odwiedzaja autoryzowany serwis w dniu w ktorym odbieraja swoja maszyne :) Ale jednak majac nowe moto, i gwarancje, grzech byloby z niej nie korzystac "w razie czego".

Drugie dno pytania - tak rozwazalem zakup nowej NAT, ale pojawila sie nowa Tenera i nowy KTM, wiec mam o czym myslec. Od KTM odstraszaja dwie kwestie - trwalosc sprzetu i niepochlebne legendy ktore o tym kraza (pompy, ramy, itp. drobiazgi, ktore w sprzecie ktorym chcialbym podrozowac maja jednak PEWNE znaczenie), i druga to wlasnie sprawa serwisu.

rumpel 15.11.2018 09:41

KTM Auner Bielsko Biała
KTM Eurorider Katowice
KTM Kraków

bicio 15.11.2018 09:44

Części kupuję od lat na ktmsklep.pl i jest ok, czasem się jakiś rabat trafi etc.

Tomasa 15.11.2018 09:50

a KTM Warszawa? Opinie w sieci, na forach słabe raczej.

Emek 15.11.2018 09:54

Poznań ma serwis niezły ponoć ale to nie moja opinia.

bigboykr 15.11.2018 10:24

Osobiste doświadczenia mam z serwisem w Krakowie. Marek wie, co robi. Czasami kiepsko wygląda to z terminami, ale ja byłem i tak zadowolony.
Części z KTMsklep dostępne bardzo szybko i w dobrych cenach.
Co do awarii w ktm, to jednak głównie wypowiadają się ci, którzy nigdy ktm nie mieli. Ja miałem, znajomi mają dalej i jakoś nie widzę, żeby były bardziej awaryjne niż inne marki.
Natomiast Kraków, Katowice i Warszawę znam też z opcji - salon, chcę kupić motocykl i zostawić u was prawie 100 tyś... no i skończyło się na bmw, bo żaden ze wspomnianych dilerów nie miał ochoty sprzedać mi moto (nie mówię o ustaleniu ceny nawet). Ponoć we Wrocławiu można kupić ktm w normalnych warunkach, takie chodzą pogłoski (kumpel kupił 1290 Duke GT właśnie tam, bo u innych sytuacja taka sama, jak z moją próbą zakupu).

GregoryS 15.11.2018 11:07

No to sytuacja dziwna z tymi salonami, moze to pochodna wlasnie tego "rozproszenia" i podejscia typu "jak mu sprzedam to bede musial serwisowac na gwarancji" ? jezeli tak wyglada sprzedaz u oficjalnych przedstawicieli, to majac na mysli dodatkowo LEASING chyba trzeba przychylniej spojrzec na tenerke albo zostac przy NAT.

Emek 15.11.2018 11:13

Bez dramatów. Wielu chłopaków kupiło i serwisuje KTM w ASO bez problemów. Tylko to brzydkie i pomarańczowe jest więc lepiej brać Japonię :D.

Futrzak 15.11.2018 11:15

W Dos Toros Tychy ostatnio zmieniała się ekipa i jak w Suzuki wszyscy wożą do Michała to z Hondą różnie bywa, serwis nie powala na kolana.
KTM Wojciechowicz brałem tam sporo i nigdy nie było problemów, z naszej lokalizacji Rumpel bierze od Krywultów a reszta Euroraider. Wszystko zależy od tego jakim będziesz klientem i ile zostawisz tam mamony.
Zazwyczaj jak bierzesz jedno gołe moto szalonych upustów i rabatów nie dostaniesz.

Tomasa 15.11.2018 11:16

Czyli jak ktoś kupi w Wawie to najlepiej dymać do Poznania na serwis?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.