Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Motocykl Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=177)
-   -   (Pamela Anderson) Słoneczny Patrol - St 1300 Honda PanEuropean (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44700)

wojtekk 03.08.2023 08:39

(Pamela Anderson) Słoneczny Patrol - St 1300 Honda PanEuropean
 
5 Załącznik(ów)
Od pewnego czasu poznaję się z Pamelą Anderson

Załącznik 127021

Załącznik 127022

Załącznik 127023

Załącznik 127024

Załącznik 127025

muszel72 03.08.2023 09:23

Piękny, ale chociaż do zdjęcia wyrzuć ten szpetny centralny:)

CzarnyEZG 03.08.2023 09:31

Fajny Autobus :)

Niech służy :)

zimiok 03.08.2023 09:59

Z innej nieco beczki. Miałeś kiedyś w opisie coś w stylu (cytuję z pamięci) "motocykl był, ale już nie będzie". Można zapytać skąd ta zmiana?

tommi 03.08.2023 10:06

Cytat:

Napisał zimiok (Post 825259)
Z innej nieco beczki. Miałeś kiedyś w opisie coś w stylu (cytuję z pamięci) "motocykl był, ale już nie będzie". Można zapytać skąd ta zmiana?

Kości mu się w końcu zrosły!
:)

Gratulacje Wojtku.
Ja nadal nie :)

Baza 03.08.2023 10:29

Świetny motocykl. W zeszłym roku namiętnie szukałem jakiegoś sensownego egzemplarza i się nie udało.
Może kiedyś.

Komar 03.08.2023 10:37

Motocykl jest na zdjęciach czerwony ... ale gdzie ta Pamela w czerwonym stroju??!!

Mhv 03.08.2023 10:45

Powrót na grubo..nie ciągnie w offa?:)

wierny 03.08.2023 11:08

Piękna Pam.:Thumbs_Up:
Niech dobrze służy, bezpiecznie Was wozi.:at:

wojtekk 03.08.2023 13:54

Dzięki za miłe słowa :) postaram się po kolei (zjeżdżam roztocze iedzę na granicy z Ua).

W offa ciągnie jak cholera. I dlatego chciałem coś, czym nie da się jechać w offa. Niestety. Najpierw znalazłem film, że się da, a teraz pomału zaczynam testować i co nieco się da :)

Tak, zrastalem się długo. Najwięcej w psychice.

Pierwsza próba powrotu na Moto była dwa lata temu w Białej. Siadłem na dużego Dzika mirkoslawskiego i nic nie działało (we mnie, Moto super).

Kilka tygodni temu w Irlandii siadłem na turystyka. I wszytko działało.

Oczywiście przez te lata w śnie jeździłem :)

Po powrocie rzuciłem córkom w żartach , że kupuje motocykl i pojadę odweidziec starsza (studia w Holandii). A młodsza na poważnie: jadę z Tobą.

Przypomniała mi, że od małej chciała jeździć. Że obiecałem, że jak ona będzie chciała wrócić do dla niej i przez nią wrócę. No to słowo się rzekło.

Zacząłem szukać Moto które jest wygodne dla.plecaka oraz nie da się pchać w offa. Zabudowane od razu w komplecie z cały szpejem. Kilka motocykli spełniało warunki. Ale ten wydał mi się tak absurdalny, że się zakochałem :)

W Polsce ciężko kupić. Marcin B B dokonał cudu i w.przyzwoitych pieniadzach znalazł piękna, zadbana sztukę (wypucowany, w jednym serwisie Hondy kupiony i serwisowany). Kupiona od drugiego właściciela który miał przez chwilę bo stwierdził, że Moto przerasta.

Pamela: bo ma czerwone naciągnięte na wystające cycki fałjki :)

Centralny. Taki kupiłem i na razie zostaje. Jak uda mi się kupić oryginał to oczywiście wrócę.

Plan jest taki, że w tym roku córka ze mną na plecaku i jak się spodoba to za.rok robi lejce i będzie na swoim ganiać. Na razie jej się ścigacze podobają.... Co zrobić. Serce nie sługa.

Założenia były też takie, aby był kardan i jak najwygodniejszy na trasy.

Po 1000 km i bardzo różnych drogach bardzo mi się podoba. Ale powrót jest bardzo powolny. To "wszystko mi się przypomniało" zweryfikowało życie i wiele zapomniałem. O tyle dobrze, że zakręty jako tako zacząłem brać i przede wszystkim jest wielka radość i banan na gębie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.