Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Szpej turystyczny do roweru (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=21935)

Neno 05.09.2014 10:02

Cytat:

Napisał Elwood (Post 394705)
Babel, co macie nie dać rady? :)
Wystarczy Wam te 60-80km dziennie. Tyle przejedzie nawet mało zaawansowany. Zresztą to przyszłe wakacje, popracujecie nad formą.

Elwood dobrze prawi. 60km da radę każdy ZDROWY człowiek. A skoro da radę 60 to i 80 przejedzie ;) Ważne by tyłek był przyzwyczajony do siodła, reszta to już pikuś.

Powodzenia!

chemik 05.09.2014 10:34

Cytat:

Veig II i III śpiwór wilgotny w nogach i na kapturze bo dotykasz nim ścianek namiotu.
Mam Veig III i nie dalej jak miesiąc temu spedziłem w nim w dówjkę (2 osoby o wzroście powyżej 1,8m) sześć megadeszczowych nocy... Długość sypialni ma dokładnie taką samą jak Trodis: 215cm, więc i tu, i tu dotykasz śpiworem ścianek sypialni... Ale przed deszczem chroni tropik, a nie sypialnia, a ten jest oddalony od śpiworów i nie przecieka...

Cytat:

Veig II jest fajny na jedną osobę
Veig III jest stworzony dla ekipy 2 osobowej tak jak TORDIS II
Coś chyba nie tak: Veig II ma takie same wymiary sypialni jak Trodis II: 130 x 215...

Jakbym miał kupować namiot mniejszy i wybierałbym między VEIG II a Trodis II to pewnie wziąłbym ten drugi: powierzchnia sypialni taka sama (130 x 215), lecz przestrzeń nad głową inaczej skonstruowana, obszerniejsza... Niestety ja potrzebuję czegoś większego, a nie ma Trodis III więc wybór padł na Veig III... Nie żałuję...

Neno 05.09.2014 12:23

Chomik, nie będę się kłócił, mam swoje zdanie, Ty swoje.
By Ci uzmysłowić ile warta jest szerokość Veiga, włóż do niego 10-15cm materac i dosuń do boku, potem to samo zrób w Tordisie.
Wiem ,wiem - nie używasz. Ja też nie. Będziesz jednak wtedy wiedział o czym mówię, przed czym ostrzegam.
U mnie Veig III został tylko dla tego, że mam wersję zimową + potrzebuję coś czasem w góry, na duży wiatr. W tych warunkach Tordis sprawdzi się średnio, choć pewnie też da radę.

Ziarko 05.09.2014 12:54

Cytat:

Napisał wolly
a ile tak dni pod rząd po 180km ( 10 dni i masz małą odznakę dookoła polski w PTTK),

max 4 dni. Bo ze środkowo zachodniej Polski to ile można jechać w te góry czy nad morze? :D i już jesteś na miejscu. Zależnie od celu, to czasem wystarczyły 2 dni a potem już lajcik ze zwiedzaniem.

Babel 05.09.2014 21:05

Elwood ćwiczę codziennie - dzisiaj 30 km offem po lesie - tak po pracy dla spalenia obiadku - qrde jak mnie to wkręca :) ( i spadek wagi już zauważalny ;) )
Szkoda ze tak szybko się robi ciemno.
a od kiedy przegladam szpej turystyczny - wszedzie mi wyswietlaja reklamy ( ech kurde jaki człowiek jest szpiegowany w tych czasach )
http://www.amazon.co.uk/dp/B0047T69S...5f97aba2c9cbda
W sumie mi się ten podoba

Babel 06.09.2014 21:36

Czad :)

wolly 06.09.2014 23:11

Elwood TY prawie jak Kazimierz Nowak czy to nie on Cię trochę nakręcił tyle ze on po czarnym lodzie podróżował

barthelemi1 31.03.2016 21:13

Mam za soba dwie wyprawy rowerowe. Pierwsza szlakiem zamkow krzyzackich na zwyjklym rowerze z niemiec bez amortyzatorow z lat 90. To byl zorganizowany wyjazd grupy z uczelni ok 15osob. Drugi wyjazd typowy spontan juz rowerem duzo lepszym MTB. Trasa Szklarska Poreba- Miedzyzdroje. Na tyle spontaniczny wyjazd ze n bylo kiedy namowic kogos do towarzystwa wiec pojechalem sam:p

MotoGdyniaMariusz 31.03.2016 21:40

Cytat:

Napisał barthelemi1 (Post 477042)
Mam za soba dwie wyprawy rowerowe. Pierwsza szlakiem zamkow krzyzackich na zwyjklym rowerze z niemiec bez amortyzatorow z lat 90. To byl zorganizowany wyjazd grupy z uczelni ok 15osob. Drugi wyjazd typowy spontan juz rowerem duzo lepszym MTB. Trasa Szklarska Poreba- Miedzyzdroje. Na tyle spontaniczny wyjazd ze n bylo kiedy namowic kogos do towarzystwa wiec pojechalem sam:p

ale odgrzałeś 2 letniego kotleta :D

barthelemi1 31.03.2016 23:42

Cytat:

Napisał MotoGdyniaMariusz (Post 477051)
ale odgrzałeś 2 letniego kotleta :D

Sorry, ze sie wtracilem:) hehe stawiam piwo!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.