Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Układ elektryczny i zapłonowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Żarówki LED H4 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25717)

redrobo 26.01.2016 20:43

Do wszystkiego trzeba z umiarem, lepsze zrodla wstawiac tylko do soczewek bo przy zwyklym odblysniku moze byc to uciazliwe dla innych... Gdzies mi sie nawet uslyszalo historie o diagnoscie niemieckim ktory uznal taki mod jako podniesienie bezpieczenstwa.... U nas nie wolno bo nie, smieszne to jest.

PARYS 28.01.2016 09:52

Cytat:

Napisał redrobo (Post 466701)
Do wszystkiego trzeba z umiarem, lepsze zrodla wstawiac tylko do soczewek bo przy zwyklym odblysniku moze byc to uciazliwe dla innych... Gdzies mi sie nawet uslyszalo historie o diagnoscie niemieckim ktory uznal taki mod jako podniesienie bezpieczenstwa.... U nas nie wolno bo nie, smieszne to jest.

No właśnie. Można tylko trzeba sprawę przemyśleć. Diagnoście przecież nie tyle chodzi o moc co o kierunek gdzie świeci.

krakus 28.01.2016 11:00

Cytat:

Napisał PARYS (Post 466868)
No właśnie. Można tylko trzeba sprawę przemyśleć. Diagnoście przecież nie tyle chodzi o moc co o kierunek gdzie świeci.

diagnosta to jedno. Gorzej jest jak w razie likwidacji szkody ubezpieczalnia się dopatrzy, a czasami potrafi być upierdliwa jak musi wypłacić pieniądze.

redrobo 28.01.2016 11:20

zanim przyjedzie likwidator, motocykl mozna przerobic z enduro na czopera:)

robertG7 28.01.2016 16:17

Cytat:

Napisał redrobo (Post 466883)
zanim przyjedzie likwidator, motocykl mozna przerobic z enduro na czopera:)

Leżąc na wyciągu? Nie sądzę.

redrobo 28.01.2016 17:02

Telefon do przyjaciela i gotowe. Dobra, wiecie, zawsze znajde argument... Polubilem noc od kiedy wstawilem dobre ledy i juz nikt mnie nie przekona...

Krzyżak 28.01.2016 17:39

Cytat:

Napisał redrobo (Post 466954)
Telefon do przyjaciela i gotowe. Dobra, wiecie, zawsze znajde argument... Polubilem noc od kiedy wstawilem dobre ledy i juz nikt mnie nie przekona...

OK ale masz propozycję dobrej jakościowo żarówki H4, h7 led?
Pytam bo jestem zainteresowany takim rozwiązaniem ale jeszcze nie trafiłem na pozytywną opinię po zakupie takiej gdzieś w sieci. Możesz coś podpowiedzieć?

voxan69 28.01.2016 19:04

Redrobo pochwal się

redrobo 28.01.2016 19:14

Ja mam tylko xenon na soczewce, na razie 2 lata dziala, ale jak padnie, to zapewniam, znajde cudo laser mega czad. Dzien w nocy robia mi dwa reflektory led po 4x xml w kazdym. Zalaczane sa zamiast dlugich swiatel. Wiecej znajdziecie w watku z ledami.
Szukajcie testow porownawczych na jutubie, pelno tam tego. Do motocykla zaciesnilbym krsg poszukiwan do modeli ok. 40 wat i wiecej z chlodzeniem pasywnym.

Krzyżak 28.01.2016 19:21

OK dodatkowe lampy led znam, czytałem wątek , użytkuję je nawet jako robocze w LR . Tu pytanie było o żarówki , bez potrzeby wieszania dodatkowych zabawek . Proponowałeś poważny zakład Markowi więc liczyłem że masz coś konkretnego na myśli :).


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.