Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Zajebistość CRF (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32851)

Emek 02.09.2018 10:43

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 598153)
Kompletny układ wydechowy+strojenie i crf ma jad jak lc8



Pozwolę się nie zgodzić. To nie tylko wydech ale zawias, v2 i kilka innych czynników. Przy 1190 NAT to zawsze będzie muł.

ivenhoe 02.09.2018 12:22

Cytat:

Napisał Emek (Post 598201)
Pozwolę się nie zgodzić. To nie tylko wydech ale zawias, v2 i kilka innych czynników. Przy 1190 NAT to zawsze będzie muł.

hej, nawet i przy 1090 adv również.

Novy 02.09.2018 13:00

Jak ktoś nie umie wykorzystać tego, co ma to zawsze mu będzie za mało.

Emek 02.09.2018 13:05

Co masz wykorzystać jak ty mu w gaz a moto nie zapierdala tylko się rozpędza?
:at: vs :lc8:
O to mi chodzi. Nie żebym się jakoś czepiał ale takiego pazura mi brakuje. Po prostu ten motocykl nie ma wyrazu. Jest bezpłciowy. Do bólu poprawny ale nijaki. Dobrze na czarnym, dobrze w terenie, ogólnie dobrze. Takie mam wnioski po 3 latach jazdy tym moto. Bez awarii, bez uszkodzeń więc jest OK ale do zajebistości to jednak daleko jest.

Novy 02.09.2018 13:15

Np.

https://youtu.be/yRxBoLAms_A


yeuop 02.09.2018 13:24

Cytat:

Napisał Emek (Post 598223)
Co masz wykorzystać jak ty mu w gaz a moto nie zapierdala tylko się rozpędza?
:at: vs :lc8:
O to mi chodzi. Nie żebym się jakoś czepiał ale takiego pazura mi brakuje. Po prostu ten motocykl nie ma wyrazu. Jest bezpłciowy. Do bólu poprawny ale nijaki. Dobrze na czarnym, dobrze w terenie, ogólnie dobrze. Takie mam wnioski po 3 latach jazdy tym moto. Bez awarii, bez uszkodzeń więc jest OK ale do zajebistości to jednak daleko jest.

Bezplciowosc jest super.
Niektorzy wlasnie tego szukają.

ivenhoe 02.09.2018 13:34

Cytat:

Napisał yeuop (Post 598227)
Bezplciowosc jest super.
Niektorzy wlasnie tego szukają.

chyba tylko ślimaki.

Emek 02.09.2018 13:38

Cytat:

Napisał yeuop (Post 598227)
Bezplciowosc jest super.
Niektorzy wlasnie tego szukają.

Rację masz. Sam tego szukałem ale po czasie czegoś mi brakuje. Kuwa, jak baba. Już się zamykam i lecę wypucować szprychy :D.

yeuop 02.09.2018 13:43

Cytat:

Napisał Emek (Post 598230)
Kuwa, jak baba.

No nie chciałem od razu tak dosadnie, ale nie będę zaprzeczal :D

svyterius 02.09.2018 14:24

To i ja dodam swoje 4 litery ;)

Afryka podobala mi sie wizualnie juz 2 lata temu :) Byly przymiarki w salonie - docelowo kolor czarny ze zlotymi lagami. Obojetnie czy to mialby byc manual czy DCT. Niestety koszt motocykla + to wysokie ubezpiecznie skreslilo moje marzenia - cena cos kolo 63 tys golas.

Jezdzilem wczesniej BMW GS800 i o tym motocyklu moglbym powiedziec,ze to motocykl bez wyrazu. Na trasie jednak brakowalo tej mocy - zwlaszcza w dwie osoby.

W przelomie lutego/marca tego roku wybralem sie do Hiszpanii z Time2moto. Jako,ze jechalismy grupa wymienialismy sie motocyklami (3xAT,2xGS1200,1xMultistrada950 i Gs700). Mi przypadla AT w malowaniu tricolor w DCT.

Pierwszy kontakt z DCT jakos bez polotu - nie wiedzialem jak to pracuje na D w zakretach zmienialo mi biegi - totalna porazka...:) Do tego opony Karoo3 na mokrym asfalcie zachowywaly sie jak na lodowisku. Po pierwszym dniu moj zapal opadl do tego motocykla.

Dzien drugi - przelot na Giblartar i po wczesniejszym zaglebieniu tajnikow jazdy na moto zaczalem bawic sie opcjami Sport. W tym przypadku test wypadl mega pozytywnie. W zakretach gladla sie tak jak chcialem, przyspieszenie bajka. Kanapa wygodna - achow i ochow nie bylo konca :)

Dzien trzeci i wyjazd do Malagi. Probujemy zaparkowac gdzie motocykle - waska ulica,chodnik i plot. Postawilem w poprzek motocykl i probuje przepchnac siedzac (zapomnialem zrzucic na N). Reka mi sie zeslignela na manetke i cala naprzod :) Moto w pion i gdyby nie znak od ktorego sie odbilem przednim kolem to pewnie zaliczylbym mur :) Moto poszlo na bok - zwykla parkingowka - oparlo sie na oryginalnych gmolach, zero innych obtarc. Chlopacy pomogli mi sie pozbierac, zaparkowalem i poszlismy sie przejsc. Poltora godziny pozniej w dobrym humorze podszedlem do moto do moto i...."k...wa a co to? tyle oleju...". Gmol oparl sie na pokrywie silnika i pekla :( Moto na lawete i do serwisu - dekiel z materialami i robocizna 350Euro. Szajs do potegi.

Po powrocie kolega sprzedawal NAT 2016 w DCT kolor czerwony, full ubrana - mysle ktorde dam jej szanse :) Ale najpierw sprzedam BMW. Sprzedawalem,sprzedawalem,sprzedawalem i zrezygnowany mowie a w dupie zostawiam GS. Dwa dni pozniej przyjechal klient i wzial od razu moto :)
I co teraz...??? Hmmm - Odwozilem corke do Szczecina - mowie wstapie do KTM (mieli demo 1090R na sprzedaz). Jazda probna - boziu ale wariat:) ciut za wysoki, srodek ciezkosci tez jakos wysoko - mowie prosze zarezerwowac do soboty. W drodze powrotnej patrze salon Honda - wjechalem i poprosilem o oferte. O jest i demo - ile? Hmmm? a cos z ceny zejdziemy? - sprzedawca mowi,ze musi sie szefa zapytac i pozniej zadzwoni... Zadzwonil i oto jest NAT 2018 tricolor DCT - dalem jej szanse, musimy sie w koncu pogodzic :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.