Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Białoruś sierpień / wrzesień '13 - plan wstępny, może ktoś chętny (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17230)

spider2you 15.03.2013 21:20

Białoruś sierpień / wrzesień '13 - plan wstępny, może ktoś chętny
 
Siedzi mi w głowie wyjazd na tydzień na Białoruś.
Moja rodzina z tych rejonów dawnej Rzeczpospolitej się wywodzi, więc chciałbym odwiedzić ziemię dziadków.

Planuję wyjazd, jak wszystko uda się podopinać, koniec sierpnia, początek września. Max na tydzień.

Rejony Mińska, Kuliki i może jeszcze kilka ciekawych miejsc związanych z rodziną i polskością.
Plan na razie w zarysie i do modyfikacji.
Może ktoś chciałby się dołączyć do wyjazdu, bo zawsze w kilka osób raźniej.

Spanie, gdzie się da, czyli namiocik, hoteliki i ogólnie lajcik, bez dziczenia, samo zwiedzanie i poznawanie wschodnich krajów.

Czytałem już relację kolegów co tam byli, ale jak by ktoś miał cenne uwagi, to chętnie posłucham.

ocoloko 15.03.2013 23:54

Może znajdziesz czas wcześniej? Też planuję ten kierunek, ale w weekend majowy.

spider2you 16.03.2013 00:14

Niestety na weekend majowy lecimy na UA poczochrać się autami na Zakarpaciu.

brenek 22.03.2013 14:55

Ja jestem wstępnie zainteresowany. Początek września mi pasuje.
Proponuję wszelkie informacje umieszczać w tym wątku.

spider2you 22.03.2013 15:20

Brenek, kolega Salus też się pisze, więc robi się fajnie, ale Salus swój wątek założył.
Jakoś się dogadamy wspólnie.
Trzeba chyba powoli ogarniać temat wiz, choć czasu jest wiele.
W 3 moto, to już będzie spokojnie.

Ja na pewno chcę odwiedzić rodzinę w Mińsku, góra 2 dni (choć chcę się w 1 wyrobić, ale nie wiem czy w następny dzień będę w stanie jechać dalej :) - jak to po rodzinnym spotkaniu), potem niedaleko miejscowość Kuliki i reszta już się podporządkuje temu co ustalimy.

Czarek40 23.03.2013 22:09

Cześć! spider2you
Bardzo chętnie, wstępnie się bym pisał.
Lecz do września daleko... ale na Białorusi jeszcze nie bylem
pozd

luzMarija 25.03.2013 00:02

Chodzi mi cos takiego po glowie, ale na malym pierdzielu, offem glownie, jako ze ujezdzam tez XR'ke. Tym bardziej tam ze uwielbiam ksiazki S. Piaseckiego a akcja wiekszosci dzieje sie wlasnie tam...

doktorBart 02.04.2013 22:19

Witaj
Bardzo podoba mi się ten pomysł, ale po pierwsze za cienki jestem na wyjazd w tym roku. Po pierwsze za mało umiem, a po drugie w tym czasie będę w Indiach lub Nepalu.
:-)
Trzymam jednak kciuki. Może innym razem będę w stanie. Pozdrawiam. Bartek

Salus 11.04.2013 13:32

O super. Zbieram informacje o przydatnych miejscach. W wolnej chwili pozaznaczam na mapie i się wyklaruje jakaś trasa. Mnie ciągnie nad Niemen i do puszczy - bo taki bardziej naturalista jestem ;P.

Do Mińska nie będę się pchał bo nie lubię miast.
Później się jakoś spotkamy z powrotem - jak opadnie z Ciebie radość z rodzinnego spotkania :)

Wizy jeśli dobrze pamiętam należy załatwiać na 30 czy 60 dni przed planowanym wyjazdem.

spider2you 11.04.2013 18:47

Cytat:

Napisał Salus (Post 306957)
O super. Zbieram informacje o przydatnych miejscach. W wolnej chwili pozaznaczam na mapie i się wyklaruje jakaś trasa. Mnie ciągnie nad Niemen i do puszczy - bo taki bardziej naturalista jestem ;P.

Do Mińska nie będę się pchał bo nie lubię miast.
Później się jakoś spotkamy z powrotem - jak opadnie z Ciebie radość z rodzinnego spotkania :)

Wizy jeśli dobrze pamiętam należy załatwiać na 30 czy 60 dni przed planowanym wyjazdem.

Salus planuj, planuj, bo ja jakiś taki słaby w tym jestem :)

Mińsk na 1 dzień, potem ewentualnie 1 na zwiedzanie okolicy, a dalej..... jestem otwarty na propozycje.

Cenne info z tą wizą. Dzięki.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.