Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Regularne czynności serwisowe (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   dobry warsztat od AT w rej. Krakowa?? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=12772)

SARACEN 15.03.2012 13:33

dobry warsztat od AT w rej. Krakowa??
 
macie namiar na dobrego mechanika od AT w rej Krakowa?? Potrzebuje zrobić pierwszy przegląd moto po zakupie. PZDR

KORNIK 15.03.2012 13:52

Podjedź sobie na ul.Rydla 29 w Krakowie.

Beddie 15.03.2012 14:07

Bardzo dobry serwis, ale wysokie ceny oraz niekonwencjonalne podejście do klienta - Adam Dukała - firma Moto Top, ulica Wielicka.
www.moto-top.pl

Roberto 15.03.2012 14:15

Stajnia Motocyklowa u Szparaga !!!
Nie w okolicy Krakowa lecz koło Legnicy, ale ja do niego jeżdżę i nie żałuję.
Benzyna zwróci Ci się w różnicy cen i wiedzy którą nabędziesz na miejscu, a z ukrytym defektem Cię nie wypuści.
Kawa gratis.

KORNIK 15.03.2012 14:20

Cytat:

Napisał Beddie (Post 227676)
Bardzo dobry serwis, ale wysokie ceny oraz niekonwencjonalne podejście do klienta - Adam Dukała - firma Moto Top, ulica Wielicka.
www.moto-top.pl

Adama też mogę polecić w latach 90 pracował właśnie na Rydla 29 i kilka razy robił moją Afryczkę:Thumbs_Up:

puszek 15.03.2012 17:30

Mi 3 lata temu do zawiechy z przodu u Adasia Dukały wlali olej 20 W...
Zakupiłem łozysko do główki ramy stożkowe za 120 zeta, to powiedział,ze nie włozy bo nie wie jakimi momentami sie to dokreca...wsadzil mi oryginal duzo drozszy..Reasumujac...facet sie zna na robocie, ale czesto go nie ma a jego pracownicy to już inna liga. Ale dla pocieszenia powiem Ci ,ze w innym serwisie chcieli mi przykrecic tabliczke znamionowa do ramy DRZ i wielkie było ich zdziwienie gdy po wiertle zaczął płynac olej. A jak poprosiłem o zmiane opony przed Mali to nie załozyli do detki zaworka - bo nie wchodzil - tylko zakrecili czarnym kapturkiem. :-))) Powodzenia

KORNIK 15.03.2012 19:27

Cytat:

Napisał puszek (Post 227714)
Mi 3 lata temu do zawiechy z przodu u Adasia Dukały wlali olej 20 W...
Zakupiłem łozysko do główki ramy stożkowe za 120 zeta, to powiedział,ze nie włozy bo nie wie jakimi momentami sie to dokreca...wsadzil mi oryginal duzo drozszy..Reasumujac...facet sie zna na robocie, ale czesto go nie ma a jego pracownicy to już inna liga. Ale dla pocieszenia powiem Ci ,ze w innym serwisie chcieli mi przykrecic tabliczke znamionowa do ramy DRZ i wielkie było ich zdziwienie gdy po wiertle zaczął płynac olej. A jak poprosiłem o zmiane opony przed Mali to nie załozyli do detki zaworka - bo nie wchodzil - tylko zakrecili czarnym kapturkiem. :-))) Powodzenia

Dobre, łożyska ci nie założyli bo serwisówka nie przewiduje takich:mur: całe szczęście że sam sobie serwisuje bo jak się słyszy co ludzie potrafią zrobić to się włos jeży na głowie.

Maniok 16.03.2012 00:14

Wilcza Garage al. Jana Pawła - serwisują kilka afryk na stałe, ceny dobre, terminy odległe znam ich od dawna i polecam

Marcin-BB 16.03.2012 15:28

Pekaes - nasz kolega z forum. Stacjonuje w sklepie "Secesja" na Wielickiej!;)

SARACEN 16.03.2012 18:16

dzięki za namiary teraz to jest nad czym myśleć;-]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.