Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Wr250r (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28550)

Babel 25.02.2017 07:50

Wr250r
 
Tak mnie trochę swędzi zmiana Kajtka na WR - w sumie nudów chyba tylko :D - (EXC mam juz 5 lat).
Nie jestem przekonany do tego w 100% ( ba nawet chyba 50 ;) ).
Czy nie ma ktos w Wa-wie lub okolicach takiej WR-ki - pooglądałbym toto - przymierzył się ??
Mam w ekipie 250 F ( z big borem 290 ) - tym jeździłem - nawet fajna.
Nie wiem na ile są róznice pomiędzy R a F - mam na myśli czysto użytkowe opinie a nie te na papierze .

Pirania 25.02.2017 09:52

4 Załącznik(ów)
Po weekendzie majowym WR 250F będzie na sprzedaż..Zarejstrowana, 2008r, przegląd ważny do 2019r. OC 02.2018r. , pierwszy tłok, ok 60mth, odblokowana, walki dysze od YZ ( lepiej chodzi niż tłok 290), bak acerbis, klamki tytan, opony s12tki new, mussy w kołach, wydech i kolanko YZ, kanapa przerobiona mario moto + wkładka żelowa. itd

PS
Jak tak opisuje to już nie wiem czy będzie na sprzedaż..:(
Więcej szczegółów na priv.

Witja 25.02.2017 16:09

Jako że mod skasował mój poprzedni post, to sformułuje go inaczej.
Jeśli chciałbyś się przejechać wr-ką i na kawę to zapraszam w okolice Nowego Dworu Mazowieckiego. Posiadam ten motocykl od paru lat jako taki dodatkowy i jest (wg.mnie) bardzo fajny.
Jak by co t o PW
Pozdrawiam

Pirania 25.02.2017 21:56

Mój post tez wyleciał.. widać że admin nadgorliwy nieco..;))
Wiec śladem Witji... Jeśli myślisz o zapier...cej Fce, zadbanej na chopper, zrobionej na wyprawówkę to zapraszam do Nowego Targu na cytrynowkę.;)
Pytania proszę na priv.

Sub 25.02.2017 22:55

Mod raczej czujny i rzeczowy, a nie nadgorliwy...:D Gość pyta o różnice między R a F i możliwość przymierzenia się, a wy składacie oferty sprzedaży swoich sprzętów i w dodatku bez słoneczek...:dizzy::umowa:

Pirania 25.02.2017 23:01

Jaka oferta, zwykle info ze może w maju będzie do wzięcia i tyle..
Sloneczko- zwyczajnie nie ma kiedy puścić ty 20 zeta..juz rozmawiam z Jorge, bo w maju się może słonko przydać.. ;)

Franz 25.02.2017 23:24

Cytat:

Napisał SUb (Post 520349)
Mod raczej czujny i rzeczowy, a nie nadgorliwy...:D Gość pyta o różnice między R a F i możliwość przymierzenia się, a wy składacie oferty sprzedaży swoich sprzętów i w dodatku bez słoneczek...:dizzy::umowa:

To nie są oferty handlarzy z zewnatrz ani wewnatrz a zwykła jednorazowa wiadomość , ze chce
Puścić swój sprzet bo sie znudzil . Też uważam ze nadgorliwosc

Post Babela też należy spuscic z wodą bo nie ma słoneczka, a z zawartej treści mozna wydedukowac , ha istnieje podejrzenie ze juz jest to oferta . Wszak jak ktoś chce kupic to pewnie chce sprzedać :mur:

jorge 25.02.2017 23:33

Cytat:

Napisał Franz (Post 520353)
To nie są oferty handlarzy z zewnatrz ani wewnatrz a zwykła jednorazowa wiadomość , ze chce
Puścić swój sprzet bo sie znudzil . Też uważam ze nadgorliwosc

Franz nie chcę tutaj gównoburzy o składkach. Są zasady - sam im podlegałeś. Mamy system raportowania i z niego korzystamy. Zasady są równe dla wszystkich - jak napisał jeden z userów. Ja nie wnikam czy to 10 zł czy 5 zł. Chodzi wyłącznie aby wszyscy byli równo traktowani. Pirania specjalnie na PW pisałem (tak mi polecił jeden dobry człowiek) aby nie robić zamieszania. I tak dla podsumowania zanim to posprzatam na Amen - jeśli ktoś z Was wie kiedy mamy doczynienia z handlem, a kiedy nie to proszę o instrukcję dla Wszystkich na forum. Czy post osoby ze stażem dwa dni - bez słońca: "mam na sprzedaż - odezwij sie na PW" jest ofertą ? Szanujmy się.


Czytać proszę: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27675
PS

Od Piranii kasa poszła - post wrócił. Koniec tematu.

Babel 26.02.2017 07:39

Panowie kurcze jak pisałem chcę się przymierzyć - interesuje mnie tylko 250R.
I jak znam życie się mogę rozczarować ( już kilka razy chodził mi pomysł zmiany moto i Kajtek wygrał)
F ma mój kumpel - więc dzięki- wiec jak Witja masz 250 R to chetnie któregoś dnia podjadę popatrzę na sprzet

Adagiio 26.02.2017 08:07

Raportują użytkownicy to co niezgodne z zasadami, ile razy można o tym samym. Ludzie nie chcą tu spamerów bo płacą składki po to żeby reklamy i spam nie latały przed oczami ! A jak chcą poczytać co kto ma do zaoferowania czy co szuka to idą do stosownego działu.


Wracając do tematu, nie znam WR-ki R i nie miałem, ale te 250-tki Yamahy którymi jeździłem w stosunku do EXC 400/450 trzeba wysoko kręcić żeby chciały jechać tak jak EXC na pół gazie. Moim zdaniem przesiadka z EXC 400 ma sens wyłącznie na dwupaka po 2010 roku, w przeciwnym razie nic nie zyskujesz użytkując moto do takich zastosowań jak Twoje. Zapewne czuć różnicę w wadze, większą poręczność w trudnym technicznym terenie, kayaba jest bardziej precyzyjnym zawieszeniem w stosunku do WP, choć to nie problem bo można go nie dużym kosztem spersonalizować. Porównanie WR 250 z 2008 roku wersja z kopajką 41 czy 42 KM w stosunku do EXC-R 450 z tego samego rocznika.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.