Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Proszę o pomoc i poradę. Ważne przeczytaj. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6675)

Izi 01.06.2010 00:34

Proszę o pomoc i poradę. Ważne przeczytaj.
 
Witam Panie i Panów,

Jak już niektórzy wiedzą, a niektórzy inni dowiedzą się na dniach, bo na pewno się ujawnimy :) jak dopniemy wszystko :),
wyruszamy z kolegą Samborem i Kajmanem a kolejną wyprawę, do naszych ulubionych Stanów (byłych republik radzieckich) w Azji, ale to potem, potem.

Chciałbym się zwrócić do szanownego grona Africa Twin Forum - POLAND o pomoc i poradę, nawiązaliśmy kontakt z bratem Damianem, Polakiem który przebywa i pomaga dzieciom w Kirgizji, buduje dla nich ośrodki,w ogóle robi dużo dobrego,
oczywiście jak zawsze potrzebna jest kasa, ale tu nie o tym (no chyba że ktoś chce pomóc w ten sposób to niech pisze na priv)

pozwolę sobie zacytować fragment mail brata Damiana (chociaż wiem że jest to sprzeczne z regulaminem forum):

dziekuje za propozycje kupna prezentow dla dzieci. Bardzo nam to sie przyda. Kredki, flamstry, notaniki, koszulki bawelniane, jakis sprzet sportowy, czapki bejzbolowki itp.

I jeszcze pytanie czy mozna liczyc na kupno ogrzewacza przeplywowego o ktorym pisalem, bakteri do systemu oczyszczalni?

I jeszcze jako do motocyklistow chcialem sie zwrocic z posba o zakup jesli da sie cos takiego znalezc 4 pokrywke na felgi, tak zeby zakryc sruby. Kolo na zdjeciu: felga nr 16.

Szczesc Boze

brat Damian


i właśnie tu prośba do was forum, czy ktoś coś takiego ma, może podarować, chce podarować z dobrego serca lub inne szlachetne propozycje, jest producentem, sam nie wiem co jeszcze

podsumowując potrzebujemy:
- 4 szt. kołpaków na koło 16"
- bakterie do systemu oczyszczalni ( nie mam o tym zielonego pojęcia)
- ogrzewacza elektrycznego jednofazowego przepływowego firmy BIAWAR model Oskar OP-5S 5,5kW, co najmniej jednej sztuki, ale może być więcej :)
no i konkretnie już dla dzieciaków:
- kredki, flamastry, notatniki, koszulki, czapki, sprzęt sportowy itd, itp.


część rzeczy mamy, ewentualnie jeszcze kupimy, ale niech tego trochę będzie, bo zabrać mamy gdzie, a potrzeby są ogromne

jedyny problem to termin, bo startujemy 10-12 czerwca, czyli czasu cholernie mało, ale jak zawsze musi się udać :)

jak coś to piszcie tu, walcie na priv, dzwońcie, wysyłajcie do mnie na adres:

Robert Gałka
ul.Wrocławska 20
55-003 Czernica

głównie chodziło nam o rzeczy powyżej, ale paru ludzi prosiło to podaję,
widzę że odzew jest też w sprawie kasy to podaję dane do przelewów:

Kredyt Bank
nr konta 92150011551111500445620000
tytuł wpłaty: brat Damian


wszystkim którzy zechcą pomóc już teraz wielkie DZIĘKUJĘ BARDZO

a tu lista dobrych ludzi (jeżeli ktoś nie życzy sobie tu być, a chce pomóc, niech da znać, będę wpisywał Anonim)

-Zoltan
-Gawlicki Radosław
-Michoo
-Zbyszek_Africa
-Kolega Wojtek http://www.wojtektravel.pl/ dobry kompan wycieczek, który także w tamtym roku przy podobnej akcji pomógł nam jak nikt, zawsze na chłopa można liczyć
-Zombi
-Laska vel Michał Laskowski
-Fifty vel Krzysztof Posłuszny
-Podos vel Krzysztof Podosek
-Rumianek vel Renata klan BMW
-Wieczny
-Vooytas
-Wojtek77
-Bohdan Urbański
-firma Marfor tylko takie namiary były :)
-Anonim
-Anonim

Roomyanek 01.06.2010 01:31

Izi a z Wrocka to mogę Ci po prostu przywieźć?
(coś dla dzieciaków) - hmm, a One polskojezyczne są? bo może jakieś bajki dorzucić, niech jezyk szlifują) )

JuIo 01.06.2010 07:28

Ja postaram się o kołpaki, i może jakieś kredki skołuję.

randal 76 01.06.2010 07:40

łatwiej będzie jak zrobimy ściepe na te szpeje dla dzieciaków
nr konta znalazłem w mini kompresorach
pozdro...

Robert Gałka
Kredyt Bank
numer konta: 92 1500 1155 1111 5004 4562 0000


izi może tak być?

chomik 01.06.2010 08:01

Mogę załatwić z firmy, zeszyty, książki dla dzieci, papier itp., ale potrzebne mi coś więcej niż brat Damian (konkretnie gdzie) no i kto to zabierze z Poznania bo mogę dać sporo ?

Izi 01.06.2010 08:15

Chłopaki wielkie dzięki za odzew,
Chomiku po szczegóły zadzwoń do Sambora
tu parę danych jak potrzebujesz:

dwojciec@jezuici.pl

tel/fax:++996-3722-22153
mobile: ++996-555-179395

ул. Пушкина 20/2
720901 Джалал-Абад
Кыргызстан


ul. Pushkina 20/2
720901 Dzalal-Abad
Kyrgyzstan

ale mają jeszcze ośrodek w Osh a teraz aktualnie budują nad Isyk Kulem i generalnie o ten nam chodzi, ja

Izi 01.06.2010 08:18

Cytat:

Napisał Roomyanek (Post 117765)
Izi a z Wrocka to mogę Ci po prostu przywieźć?
(coś dla dzieciaków) - hmm, a One polskojezyczne są? bo może jakieś bajki dorzucić, niech jezyk szlifują) )

oczywiście że przywieź jak coś dzwoń 605883204 to się umówimy, niech szlifują język to za rok im kartkówkę zrobimy :)

peter 01.06.2010 08:41

Izi, Misiu drogi - nie żebym marudził, ale jak Wy się z tym całym majdanem zabierzecie?
nie trzeba jakiegoś transportu montować?
przecież Wy jeszcze swój bagaż musicie gdzieś zmieścić?

a z całą resztą to się pomyśli
i się pewnie przywiezie albo cuś ;)

graphia 01.06.2010 09:52

Izi.... ja mogę podrzucić coś na konto ale muszę mieć oficjalny numer konta i inne dane do przelewu.....

zbyszek_africa 01.06.2010 10:33

Izi, cel szczytny, to się znajdzie trochę darów..
Proszki do prania, art. higieniczne, zabawki, bajki, pluszaki, kredki, flamastry itp....
Będziecie jechali przez Rzeszów?? Zadzwoń, naszykuje trochę tego, handluje tym i czasami sponsoruje domy dziecka.
Może zrzutkę na krowę zrobimy:) potrzebna im??
Myśmy dla rodziny w Tadżykistanie taki prezent ufundowali:D Krowa tam kosztuje ok.700zł.
Dzwoń, tel. w użytkownikach.
pozdr.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.