Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Motooiler (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=13359)

robertG7 03.05.2012 00:58

Motooiler
 
Witam. Jako że nie mogę się skontaktować przez mail, telefon, inne tematy forum to zakładam nowy.

Kolego Matjas, kiedy mogę spodziewać się tego elektrozaworka na wymianę, wysłanego do Ciebie ponad miesiąc temu.
Nie odbierasz telefonów i maili. Obiecales wysłać 23.04. Do tej pory nic nie dostałem, nawet potwierdzenia na maila, o które prosiłem w zeszłym tygodniu. piszę to pytanie tu, może zauważysz. Z góry dziękuje za pozytywne załatwienie mojej prośby.

zbys 04.05.2012 16:32

kolega Matjas pewnie na wakacjach bo na mojego maila też nie odpowiedział :(, a olejarki jak nie było tak nie ma :(

ignac 06.05.2012 14:16

Panowie jeśli chodzi o matjasa to musicie uzbroić sie w cierpliwość... Chyba wszyscy mają ten sam problem jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia, kontakt z matjasem itd :)
Pozdr!

robertG7 07.05.2012 15:35

6 tygodni od wysłania niedziałającego elektrozaworka, to ile Twoim zdaniem mam jeszcze poczekać? :Thumbs_Down:

Neno 07.05.2012 16:10

Ja napisałem na GG jakiś czas temu (dawno) i myślałem, że Matjas mnie olał a tu jak widze po prostu nie ma dostępu do netu czy coś ...
Też mam problem z tym urządzonkiem ale nie wiem jeszcze jaki :)
Wrócił z serwisu i nadal nie działa jak powinien :(

mad.dog 07.05.2012 16:52

U mnie był problem ze sterownikiem i dopiero druga wymiana przyniosła rezultat. Fakt, trwało to dłuższą chwilę, ale od niemal dwóch lat jestem zadowolonym użytkownikiem.

Jeżeli komuś "się pali" to faktycznie czas oczekiwania na realizację może nieco irytować, ale bądźmy dobrej myśli - może obecny chwilowa niedyspozycja netowa?

Wydaje mi się, że Matjas to "swój chłop", mimo, że nie znam go osobiście.

maykelos 07.05.2012 17:07

Też czekam na realizacje swojego zamówienia już grubo ponad miesiąc od wpłaty należności na konto. Swój chłop czy nie swój, taki szmat czasu to już przegięcie. Niedyspozycja netowa wykluczona, dziś się logował na forum.

Neno 07.05.2012 17:22

No mi się nie spieszy dla tego nie naciskam :)
Urządzenie faktycznie - pierwyj sort. Szkoda tylko, że zawodne bywa jak widać.

diverek 08.05.2012 07:26

Cytat:

Napisał mad.dog (Post 237847)
Wydaje mi się, że Matjas to "swój chłop", mimo, że nie znam go osobiście.

Ja kiedyś poznałem go osobiście. I wiem z autopsji, że przy wszelkich transakcjach trzeba u niego czekać. Ten TYP :) tak ma... ale ostatecznie i tak wszyscy są zadowoleni.

myku 08.05.2012 08:28

Trzeba byc nachalnym,namolnym,upierdliwym,ale milym.:DNapewno ma chlopach zawrot i nie tylko glowy.Mysle,ze po Grodzcu znajdzie czas dla wszystkich.Ja jak mialem problem to nawet telefonicznie i smsowo tlumaczyl mi krok po kroku co i jak.:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.