Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Norwegia 2017 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27709)

Dubel 18.10.2016 12:30

Norwegia 2017
 
W przyszlym roku mam w planach wybrac sie wreszcie na Nordkap. Jeszcze nie wiem czy bede jechal sam czy z plecakiem lecz pewne jest ze za wiele to nie zmienia.
W planach dojazd na polnoc, powrot korzystajac z drog 2 i 3 cyfrowych oraz wszelkich Rv i legalnych szutrow. . Chcial bym jechac w grupie 3 max 4 motocykli, czasem namiot czasem hytte bez napinki.

Termin startu okolice 7 lipca i tak z 2 tygodnie.

Pozdro

barthelemi1 19.10.2016 09:44

Wstępnie jestem zainteresowany. Zaintrygowany ogromnie;) Skąd chciałbyś startować, Polska czy Norwegia?

Miras Sc 19.10.2016 10:30

Też mamy z Krystyną plan na Norwegię na przyszły rok. Nie myślałem aż o samym krańcu, aleeee. Nawet termin by pasował. Oczywiście po taniości jak to możliwe.

Dubel 19.10.2016 13:28

Miras :Thumbs_Up:

Ja raczej z Norwegii chce startowac choc moge i dojechac gdzies np. do Szwecji.
Pozdro

barthelemi1 19.10.2016 14:39

Cytat:

Napisał dubel (Post 502917)
Miras :Thumbs_Up:

Ja raczej z Norwegii chce startowac choc moge i dojechac gdzies np. do Szwecji.
Pozdro

tak właśnie myślałem, że moto masz na miejscu. Ja dopiero co się dekuję w Dani, moto na polskich blachach, więc zimuje w Polsce. Pomysł mi się podoba, marzy mi się zwiedzenie Skandynawii no i nordkapp ;)

QrczaQ 19.10.2016 14:43

Cytat:

Napisał Miras Sc (Post 502895)
Też mamy z Krystyną plan na Norwegię na przyszły rok. Nie myślałem aż o samym krańcu, aleeee. Nawet termin by pasował. Oczywiście po taniości jak to możliwe.

HEHHEHEHE po taniosci Norwegia ;-)

No to ja tez zainteresowany.

Rychu72 19.10.2016 15:00

Nie wiem, czy tanio, ale dwa tygodnie latania puszką w trzy osoby wyszło ok. 2000 PLN na głowę.
Byłoby nieco więcej gdyby doszły do tego opłaty drogowe, ale jakoś nie chcą mi wystawić FV :)
Noclegi co drugi na dziko i w większości jadło z Polski.

Mi też chodzi po głowie w tym terminie, ale od strony Finlandii.

Dubel 19.10.2016 15:03

Mysle ze Miras mial na mysli ze bez rozpierdalania sie z sianem a nie ze bedzie tanio ;)

barthelemi1 Moto mam na miejscu w Norwegii ale tez na polskich blachach. Nordkapp to raczej chce zobaczyc bo tam mnie jeszcze nie bylo a uwazam ze szwedanie sie po drogach 3 kategori i RV jest najciekawsze w Norwegii. Co nie co juz tu widzialem ale jest jeszcze pare miejsc ktore chcial bym odwiedzic lub odnalezc. po samych okolicach mogl bym oprowadzac was z tydzien i jestem pewien ze kazdy byl by zadowolony :) Na pewno nie bede chcial cisnac od punktu A do B ''bo takie sa zalozenia'' a czescia planu bedzie brak planu :D

barthelemi1 19.10.2016 18:00

Cytat:

Napisał dubel (Post 502938)
Mysle ze Miras mial na mysli ze bez rozpierdalania sie z sianem a nie ze bedzie tanio ;)

barthelemi1 Moto mam na miejscu w Norwegii ale tez na polskich blachach. Nordkapp to raczej chce zobaczyc bo tam mnie jeszcze nie bylo a uwazam ze szwedanie sie po drogach 3 kategori i RV jest najciekawsze w Norwegii. Co nie co juz tu widzialem ale jest jeszcze pare miejsc ktore chcial bym odwiedzic lub odnalezc. po samych okolicach mogl bym oprowadzac was z tydzien i jestem pewien ze kazdy byl by zadowolony :) Na pewno nie bede chcial cisnac od punktu A do B ''bo takie sa zalozenia'' a czescia planu bedzie brak planu :D

w Dani prawo zakazuje użytkowania pojazdów mechanicznych na obcych blachach jeśli legalnie pracujesz. Myślałem, że w Norwegii jest tak samo?

Miras Sc 19.10.2016 18:52

Z Dublem chyba rozumiemy się już bez słów. A ten plan, że nie ma ścisłego planu to coś dla nas. Jestem pewien, że jadąc z prawie lokalesem zwiedzę więcej ciekawych miejsc niż jadąc solo.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.