Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Sklep z ciuchami motocyklowymi Wrocław (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43795)

michal_m 24.01.2023 16:40

Sklep z ciuchami motocyklowymi Wrocław
 
Hej!
Poradźcie proszę gdzie się udać we Wrocławiu po komplet tekstylny adventure(modeka, rst, held itp). Gdzie jest duży wybór modeli, rozmiarów, że jak pojadę to jest duża szansa że coś mi podpasuje i kupię bez zwiedzania całego Wrocławia. Pozdrawiam :)!

zaczekaj 24.01.2023 17:19

Sklep z ciuchami motocyklowymi Wrocław
 
Modeka ma swój salon we Wro na Gajowickiej.
RST Adventure i Helda widziałam w Motobiker.
4Ride tez chyba ma. Ponadto jakby czegoś nie mieli na miejscu możesz sobie do tych sklepów zamówić konkretna odzież z dobresklepymotocyklowe.pl i pomierzyć.

Popatrz tez w RideNow na Wiśniowej. Prowadzą to ludziska z forum.

A najlepiej to dzwonić i pytać o konkretne modele i rozmiary bo nie zawsze wszystko jest na miejscu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

michal_m 24.01.2023 17:37

Chodzi właśnie o to, że sam nie wiem który model mi podpasuje, więc fajnie jak by był wybór w sklepie, żeby sobie pooglądać, przymierzyć. Także jaki waszym zdaniem jest najlepiej wyposażony sklep we wro, pod kątem ciuchów adventure, jak tam nie znajdę to już będę wiedział żeby celować w konkretny model, albo udać się dalej :). Liczę jednak na szczęśliwy traf :).

luk2asz 24.01.2023 18:56

Przejedź się na weekend do Krakowa i wstąp do Defendera. Chyba najwiekszy salon odzieżowy w Polsce. Mają w czym wybierać.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

żuk 24.01.2023 19:51

Sklep z ciuchami motocyklowymi Wrocław
 
Nie byłem u nich osobiście, ale jeśli chodzi o zakupy online to Defender (Moto-Tour) jest zajebistym sklepem. Także polecam. Chyba mają sporo staffu na półkach, bo paczka przychodzi praktycznie następnego dnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

WojtasA 24.01.2023 20:26

Cytat:

Napisał żuk (Post 806067)
Nie byłem u nich osobiście, ale jeśli chodzi o zakupy online to Defender (Moto-Tour) jest zajebistym sklepem. Także polecam. Chyba mają sporo staffu na półkach, bo paczka przychodzi praktycznie następnego dnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam też same bardzo dobre doświadczenia z nimi, mają więcej sklepów w sieci.

luk2asz 24.01.2023 20:56

Znam się z nimi osobiście, jak cena jest w sklepie internetowym już na wyprzedaży, to nie ma już co urywać. Jak jest bez rabatów, to zawsze zrobią dobra cenę. Mają fachową ekipę. Po przeprowadzce w zeszłym roku, mają trzy poziomy sklepu, mega dużo towaru. Są przedstawicielem też Touratecha.
W weekend przyjeżdża do nich pół polski. I to specjalnie. Polecam.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

michal_m 25.01.2023 16:55

Dzięki za podpowiedzi, pojechałem ostatecznie dzisiaj do Modeki do Wrocławia. Fajny sklep, dużo towaru, rozmiary były. Dobrze ze pojechałem do sklepu przymierzyć, bo okazało się że kurtka pasuje na mnie L a spodnie XL. Kupiłem model Modeka Panamericana 2. Cenowo wyszło normalnie, nie było żadnej promocji, ale dostałem w gratisie koszulke termoaktywna i ochraniacze klatki piersiowej, zeby mi nie bylo smutno :D, bo troche kasy poszlo. Nastepny komplet mam nadzieje dopiero za 10 lat :D. Pozdrawiam :)!

WojtasA 25.01.2023 18:49

Cytat:

Napisał michal_m (Post 806144)
Dzięki za podpowiedzi, pojechałem ostatecznie dzisiaj do Modeki do Wrocławia. Fajny sklep, dużo towaru, rozmiary były. Dobrze ze pojechałem do sklepu przymierzyć, bo okazało się że kurtka pasuje na mnie L a spodnie XL. Kupiłem model Modeka Panamericana 2. Cenowo wyszło normalnie, nie było żadnej promocji, ale dostałem w gratisie koszulke termoaktywna i ochraniacze klatki piersiowej, zeby mi nie bylo smutno :D, bo troche kasy poszlo. Nastepny komplet mam nadzieje dopiero za 10 lat :D. Pozdrawiam :)!

No i git! Jak najwięcej okazji do użytkowania życzę!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.