Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   SŁOWENIA 2019 by Śluza - w odcinkach filmowych (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38855)

sluza 04.01.2021 21:59

SŁOWENIA 2019 by Śluza - w odcinkach filmowych
 
Ponieważ zbieram opiernicz od żony, że zawsze jako pojadę z kolegami, to w ciągu tygodnia film z tego powstaje, a z wakacji nic, to zabrałem się za archiwa rodzinne.

Przedstawiam Słowenię z 2019 roku w odcinkach. Może komuś podlezą zrealizowane przeze mnie wakacyjne pomysły?

Ogólnie to były 3 tygodnie na szeroko pojętych Bałkanach.
Na pierwszy ogień ulepek z canyoningu w wąwozie Bovec.
Narracja: Tony Halik

Zapraszam.


matjas 04.01.2021 22:17

Bovec.... na naszej ekskursji panna z Japonii za słabo wybiła się przy skoku i zamiast do wody jebnela o skale. Tez będzie miała pamiątkę :/
Poza tym chętnie bym powtórzył.
Byliśmy w ub roku na znanym polu i się zepsuło z powodu popularności. Mamy na oku inne obok. Biedniej i bez wypasu ale cisza i spokój.

M

Marcinnn6 04.01.2021 22:39

Zajebista sprawa :) Jak moja córa trochę podrośnie, to koniecznie muszę ją tam zabrać. 10 latka słabo pływająca to chyba jeszcze nie. Są tam jakieś wymogi co do wieku etc?

matjas 04.01.2021 22:41

Chyba z 15 lat. Pływać niekoniecznie trza umieć po mojemu ale ten kanioning organizują różne firmy i pewnie każda ma swoją politykę.
Poza tym tatoajakto 10 lat i słabo pływa? :)

Marcinnn6 04.01.2021 22:43

Ano, jakoś tak. W nowym sezonie się podciągnie już i będzie śmigać

wojtekk 04.01.2021 22:49

Cytat:

Napisał Marcinnn6 (Post 712010)
Jak moja córa trochę podrośnie, to koniecznie muszę ją tam zabrać.

Nie czekaj z podróżami. Ja czekałem jakieś 5 lat za długo...

Marcinnn6 04.01.2021 22:51

nie czekam, jeździmy razem. Ale musi podrosnąć do TEGO konkretnego miejsca

wojtekk 04.01.2021 22:52

A! To nie zrozumiałem. Sensowny kurs pływania to kilka tygodni, miesięcy to na luzie!

I jak pisano wyżej: są różne firmy, różne odcinki. Coś da się ogarnać na pewno!

matjas 04.01.2021 23:33

Pływaj z córka, oswajaj z woda. 90% sukcesu to chęć dziecka aby dawać rade w wodzie.
Mój syn zrobił kartę jak miał jakieś 7 lat córka nie podeszła bo miała gdzieś ale pływa lepiej niz on. Za to obydwoje chronicznie nienawidzili pływania basenów i to jeszcze w grupie.
Pływałem z nimi nurkując głównie na basenia, wyławiając fanty, pływając jak najdalej pod woda... po prostu 3h w tygodniu czy śnieg czy słońce i będzie git.
Mysle ze problemem jest powierzanie dzieci fachowcom. To my jesteśmy fachowcami od naszych dzieci.

A i spadam już i nie smiece Sliuza.

M

midro 05.01.2021 17:00

Fajny film Śluza.:Thumbs_Up:

A ja dzisiaj wpadłem na pomysł, że zacznę się morsować, wyskoczyłem na ogród w samych kąpielówkach, zacząłem biegać, skakać, wymachiwać rękoma, sąsiady chyba mnie nie widzieli na szczęście:dizzy:, a na koniec wskoczyłem do oczka wodnego które wykopałem sobie latem, ale jazda, spodobało mi się, zapadła decyzja- zostanę morsem.:)

Co do pływania to dwa razy w życiu tak trochę się topiłem ale przeżyłem. Dwa lata temu nauczyłem mojego syna pływać pieskiem, tak, że przepływał 12 długości basenu, na żadne lekcje pływania nigdy nie chodził, ma 9 lat, trzy miesiące temu zapisałem go do sportowego klubu pływackiego i powiem, że zrobił mega wielkie postępy, sam jestem zaskoczony jak wielkie.
Podstawa to nic na siłę, tak jak Majtas pisał, trzeba zachęcić dzieciaka w formie zabawy do przebywania w wodzie, a później to już pójdzie wszystko do przodu.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.