Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hobby Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=275)
-   -   Jack Russell Terrier (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=42311)

chemiczny 02.04.2022 16:38

Jack Russell Terrier
 
Heloł.

Chciałem podpytać, może ktoś z Was na psiaka tej rasy i mógłby podzielić się informacjami odnośnie zakupu i wychowania.

Nasz Beagle jest już wiekowy, obawiamy się że niedługo odejdzie do krainy wiecznych łowów.

Za wszelkie info z góry dziękuję.

voytas 02.04.2022 19:29

Nie mam, kumpel ma i obserwuję. Fajny pies ale to żywiołowy terier. Nie zdecydowałbym się (a rozglądam się).

Bartek74 02.04.2022 19:34

2 Załącznik(ów)
Koledze właśnie powiększyła się rodzina i ma do oddania fajną mieszankę Tosy/owczarek niemiecki (taka impreza była) ;-):D

Jaskola 02.04.2022 19:42

Ja mam Jacka. Straszny wariat. Ma już 6 lat, a nie zwolnił nawet odrobinę. Wieczny szczeniak.
Bardzo inteligentny, ale potrafi zamęczać o rzucanie piłki czy inne zabawy.

Nie wiem co chcesz wiedzieć, ale możesz pytać na Priv.

wojtekk 02.04.2022 19:44

Jak miałes Beagle to wiesz co to znaczy mocny charakter :) tu może być podobnie. Kiedyś mieliśmy w rodzinie. Bardzo polecam będąc świadomym tego ograniczenia

chemiczny 02.04.2022 20:27

Bartek dzięki, ale za duży. Szukamy psa mniejszego niż Beagle, takiego, że tak powiem, pod pachę:)

Beagle udało nam się wychować, nie zniszczył zbyt wiele. W ogrodzie zawsze się słucha, poza ogrodem nie do upilnowania.

Mój syn ma teraz 9 lat i chętnie chciałby się z nim pobawić ale raz że pies ma już swoje lata i dolegliwości, to zawsze była/jest indywidualistką. Poza tym starego psa sztuczek nie nauczysz.

Właśnie że względu na młodego szukamy psiaka którego młody mógłby próbować tresować/wychowywać.
Mam duży ogród, jest przestrzeń, pies ma z kim zostać jak jesteśmy w pracy i szkole.

Ogłoszeń odsprzedaży dużo, nie wiem czy warto dać 3-4 koła za psa z papierami. Są też oferty za 1,5-2 tysiące. Czy lepiej dołożyć i mieć pewniaka z papierami?


Wszelkie info chłonę, jak w stosunku do dzieci i innych psów, jak ze zdrowiem, czy da się z nim chodzić po wsi bez smyczy czy mi spinkoli jak coś wywącha.

garbaty 02.04.2022 20:38

Jak to teriery, wielki charakter w małym ciele. Mamy 2 Cairny, 2 zupełnie różne charaktery ale jeden wykastrowany. Świetne psiaki chociaż czasem potrafią krwi napsuć.

wojtekk 02.04.2022 20:44

Da się chodzić bez smyczy. Jak wychowasz :)

Co do papierów. Dokładnie zobaczyć hodowlę. Czasem ma.to.duzo.wspolego z papierami (ale nie zawsze)

pałeł 02.04.2022 20:47

Nie wyobrażam sobie innego psa niż terrieowate. Tylko trzeba miec dla niego czas.

Bartek74 02.04.2022 21:04

Cytat:

Napisał chemiczny (Post 776000)
Bartek dzięki, ale za duży. Szukamy psa mniejszego niż Beagle, takiego, że tak powiem, pod pachę:)

Beagle udało nam się wychować, nie zniszczył zbyt wiele. W ogrodzie zawsze się słucha, poza ogrodem nie do upilnowania.

Mój syn ma teraz 9 lat i chętnie chciałby się z nim pobawić ale raz że pies ma już swoje lata i dolegliwości, to zawsze była/jest indywidualistką. Poza tym starego psa sztuczek nie nauczysz.

Właśnie że względu na młodego szukamy psiaka którego młody mógłby próbować tresować/wychowywać.
Mam duży ogród, jest przestrzeń, pies ma z kim zostać jak jesteśmy w pracy i szkole.

Ogłoszeń odsprzedaży dużo, nie wiem czy warto dać 3-4 koła za psa z papierami. Są też oferty za 1,5-2 tysiące. Czy lepiej dołożyć i mieć pewniaka z papierami?


Wszelkie info chłonę, jak w stosunku do dzieci i innych psów, jak ze zdrowiem, czy da się z nim chodzić po wsi bez smyczy czy mi spinkoli jak coś wywącha.

To ten w sumie jest idealny pod pachę tyle, że niestety na stojąco... ;-). Powodzenia w poszukiwaniach.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.